Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

katuska26
15. jan 2008

Ja odporúčam Silan slabo zelený Aloe vera a avocado olej, je aj pre malé detičky a je sensitive 😉 a krásne vonia, rozvonia celý byt, aj vecičky budú prevoňané dlho dlho. 😵 😵 😵

lulufon
autor
15. jan 2008

katuska26,dobre vyskusame 🙂

kristi
15. jan 2008

Silan Waterlilly a Softlan jakykoliv

andy.a
15. jan 2008

to isté ako katuska26..krásna vôňa.. 🙂 😵 😵

tilly
15. jan 2008

ja kupujem v rakúsku silan aromaterapy, ružový s jasmínovými kvetmi a ten nádherne vonia a hlavne strašne dlho.

certica
15. jan 2008

ja co si pamatam, tak mi vonali vzdy vsetky znacky len v modrom baleni 😀 , ale aj to su dva odtiene...
quanto, lenor a poslednu dobu kupujem silan - tilly, ten aromatherapy vonia mojmu muzovi, mne sa zda ta vona taka mydlova. radsej mam ten druhy modry taky tmavsi silan (blue dream)

bibinka
15. jan 2008

ja som skúsila teraz Lovelu prášok aj aviváž a tá vôňa ma chytila 🙂 ,alebo persi gold a modrý lenor aromaterapiel

nguyen
15. jan 2008

ja pouzivam woolite classic na vsetko biele a farebne a na cierne woolite black, nemusim pouzivat ani avivaz lebo je to hned aj jemne aj vonave a perem v nom aj svetre, takze univerzalny prostriedok 😉

sisi1
15. jan 2008

modry Lenor 🙂

vesi
15. jan 2008

persil sensitive a lenor, ten v čiernej fľaši alebo biele quanto 🙂 učiteľka v škôlke sa pýtala dcéry čo používam, že jej pekne vonia pyžamko 🙂

magg
15. jan 2008

ja pouzivam woolite ruzovy na biele a jemne pradlo, modry na farebne a black na cierne, avivaz uz nepouzivam, ked je biele predlo velmi spinave pridam trochu persilu gold - pradielko vonia uzasne 😵

andrysek2
15. jan 2008

ahojik mamci ja ted mela prasek tide a ten tak krasne voni no uplne super tak mne jeste zadny nevonel 😀 😀

lulufon
autor
15. jan 2008

vesi, mne nejak to biele quanto nevonia...ale skusim ten lenor, v ciernej flasi!
andrysek2, ja som tide tiez pouzivala ale dala som este vzdy avivaz, bo sa mi pradlo zdalo byt nie velmi jemne z neho...
tilly, a na kolko penazi tam vyjde???
boze, kym vsetko vyskusam, nebudem nic ine robit len prat a prat 😀 😀 😀

tilly
15. jan 2008

juuuj lulu neviem, ale je to oveľa lacnejšie ako u nás, možno tak polovica, ale už si nepamätám...

katuska26
15. jan 2008

lulufon, ja mám kúpené asi 4 druhy, žltý Lenor Summer /tiež pekný/, ten zelený Silan čo som ti písala/ten je super že je sensitive-pre detičky/, modrý Lenor Spring/ten je tiež úžasný/, a ešte Silan Rein fresh/ nie je to ale bomba/taký normálny, No tie prvé tri sú u mňa najlepšie, 😉 tie vrelo odporúčam 😵 😵 😵 , ja strašne rada periem, chcem vyskúšať teraz tú novú aviváž Silan, čo beží v reklame 😝 , aj som si kúpila novú pračku- no neper 😀

zanetka82
15. jan 2008

ja jsem uplně ujeta už dloho na quanto řecke ostrovy a prašek persil

vesi
15. jan 2008

lulufon, ani mne to quanto veľmi nevoňalo, ale v kombinácii s persilom je to pekná vôňa 🙂 ale ten čierny lenor je u nás TOP 😀

zuzu13
15. jan 2008

ja používam Lenor čierny, červený a biely...

skrecok
15. jan 2008

Ja pouzivam Lenor Summer (zlty) a Lenor Elegance (cierny), tie sa mi zdaju pre mna najlepsie. Mala som Lenor Romantic (ruzovy), nebol zly ale nemusim a Lenor zeleny bol pre mna slaby. Quanto nic moc. Neviem aky je v Rakusku, mozno je tam iny a lepsi ako u nas...

kombloudek
15. jan 2008

Ahojky,já používám Lanzu gel a aviváž Silan Rain fresh a ta voní fakticky pěkně..

alena22
15. jan 2008

ja davam tide prasok a avivaz lenor aromatherapy zelenu a kazdy sa ma pyta v com periem ze super vonaju veci 😉

karotky
15. jan 2008

Já nemám ráda extrémně navoněné prádlo a taky mi stačí obyč.aviváž(4l za cca 50kč) a prášek Merkur.............ten sám o sobě voní dost. 😉

zuzka1000
15. jan 2008

Určitě Softlan 😉

lul
15. jan 2008

ja mam velmi rada silan biely sensitive 🙂 uz ho mam druhy raz 😉

bubba
15. jan 2008

vyskusala som vsetko dostupne na SK trhu,nemecke su fakt najlepsie!!!u nas kupujem a zostala som po odskusani hadam vsetkeho co sa tu da kupit-lenor bledomodry

bubba
15. jan 2008

a,zabudla som...pradlo treba vesat von hlavne v zime to nadherne vonia

lulufon
autor
15. jan 2008

katuska26, aj ja velmi rada periem...kazdu chvilu kupujem prasok a avivaze 😀 .Pracka ma uz sice 2roky, ale perie uzasne a hlavne rychlo, ked niekedy potrebujem. Tak si uzi tu novu pracku, a per a per 😀 😀 😀
Ozi babeny, a na zaclony davate aky skrob alebo v com periete? bo ja som minule asi velmi naskrobila, a zaclony mi normalne skoro stali, ako vojaci 😀 😀 😀 a teraz som kupila, co v tej reklame reklamuju ten Vanish na zaclony, ale neviem neviem, vonia to pekne ale nejaky rozdiel v prani som nepocitila. Viem, ze moja starka dava do plakania este trosku avivaze, a vravi, ze zaclony su krasne jemne...

vesi
16. jan 2008

ja som vyskúšala vanish na záclony a teda nič moc ☹ , ja periem normálne na 40 st. s práškom a avivážou bez škrobu. ale pamätám sa, že moja babka škrobila záclony aj posteľné prádlo, vraj tak dlhšie vydrží 🙂

pacna
16. jan 2008

ja použivam Lenor zlty alebo Silan žlty.
na zaclony použivam iba niekedy škrob a kamaratka mi poradila, pri plakani pridat jednu dve kvapky modreho atramentu.tak aj to davam niekedy. 🙂

lul
16. jan 2008

pacna - atrament? to vazne? ja nemam zaclony, len zaluzie, to mam bez problemu... 😀