Akú kozmetiku používate na dlhé kučeravé vlasy?

susik77
20. jan 2008

Ahojte, tiez patrite medzi holky, co maju vlasy, kt.po umyti a uprave vyzeraju super, ale za par dni su neposlusne a rozcuchane? Aku kozmetiku pouzivate? Mne zatial najlepsie funguje kozmetika z kadernictva-Wella SP Repair sampoon a HyDro Mask ale nenasla som ziadny dobry styling.Zatial pouzivam od Welly -take cevene tuzidlo na kucerave vlasy, ale je to slabe...na druhy den znovu poletuju ☹
Tak ak mate nejake vychytavky, piste 🙂 Prip. ak mate nej. sprej na uhladenie, al. na hydrataciu vlasov, kt. sa da pouzivat hocikedy cez den a nelepi vlasy...

kalo
21. jan 2008

johanda: mám ten samý problém..."frizůra ježek" to vystihuje 😀 Na takový ty rozježený a vysušený vlasy je dobrý vosk. Stačí úplně malé množství hrášku rozetřít na prsty a vetřít (vmačkat) ho do konečků. Nebo jen tak lehce prsty ty vlasy voskem "uhrábnout". Jediná nevýhoda vosku je, že se musí dát opravdu maličko, protože na dlouhých vlasech vypadá mastně a vlasy tězknou. Ale já si vlasy musím mýt obden, takže ně to nevadí.

A co je naprosto skvělý výrobek na suché vlasy: olej (bohužel se nedá koupit v drogerii, ale v potřebách pro kadeřníky nebo v kadeřnictvích) Jmenuje se MALIZIA oil non oil. Je olej ve spreji, který vyživuje a regeneruje vysušené vlasy a nemastí je. Ten používám už 2 roky skoro denně a je fakt boží. Stojí kolem 150 kč a vydrží mi tak 4 měsíce...Na suché, vlnité vlasy doporučuji 😉 😉

simula
23. jan 2008

a co pouzivate na uhladenie vlasov, ked si urobite cop,aby v predu pekne lezali a netrcali na kazdu stranu ☹
expertka porad neaku fintu 😀

tiki
23. jan 2008

)Tak ja to s vlasama, ktery jsou docela husty a dlouhy resim tak, ze je uz asi od peti let cesu do dvou copu, takze ony docela pekne poslouchaji, at jsou umyte ci ne. A kdyz nahodou nejsou (coz se cloveku pri diteti stane docela casto 😉 ), tak to vlastne neni ani na prvni pohled videt 😀

expertka8
23. jan 2008

...simula...naplut do dlani a ideeeeeeeeeeees cica...."uhladenie" zarucene 😉 😀
...v tomto nie som "profik"....ja vzdy xodim ako "divka na kosteti" 😀

andilek
23. jan 2008

jééééé, já mám kudrnatý vlasy jako ovce, ale nesnáším je tak to žehlíííííííím, jinak ven nevylezu 😝 😅

simula
24. jan 2008

😀 😀

majcik
24. jan 2008

Simula - gel na vlasy ... hocijaky. Vyskusala som uz vela druhov.
Tiez vacsinou chodim s rozpustenymi vlasmi, ale si ich vypinam hore, nepotrebujem vykurovanie na krku. Alebo ked mi jednoducho zavadzaju.

simula
24. jan 2008

ja tiez pouzivam gel ,ale aj tak mi vytrcaju ,tak si ich musim /hlavne tie kratsie/ popripinat sponkami . 😒

johanda
24. jan 2008

simula, ty kratší vlasy, to je děs. Já je asni nepřipínám, páč bych musela použít asi 50 sponek. Na ty nepomáhá ani žehlení

simula
25. jan 2008

ta avivaž sa osvecila ,vlasy su take ine 😉 ,pekne kucerave,
dik za radu expertka 😉

sharlotta
25. jan 2008

Simula, ja ked si ich davam do copu, tak ich dam do gumicky, uhladim vodou, pockam kym to vyschne a znova ucesem a dam do gumky a uhladim gelom. Len potom, ked to rozpustim, tak mam pol hlavy hladke vlasy a druha polka je kucerava. 😅

simula
28. jan 2008

sharlotta ,vyskusam 🙂

herminka
28. jan 2008

Já mám taky vlnité vlasy (nejdelší délka je po lopatky - mám je sestříhané) a na mytí používám lávovou zem (měla jsem Logonu, teď používám Tautropfen - http://www.tautropfen.cz/lavova-zem-mydlovy-kamen) - valsy se tolik nevysuší, ale mají objem. Do vlhkých vlasů dávám gumu Got2b a jsem spokojená 😵

lefika
28. jan 2008

expertka, skusala som tu avivaz a je to celkom fajn 🙂 vlasy nie su take rozlietane, lahsie sa rozcesavali a este k tomu vonaju ako dcerkine pyzamko 😵

dadka212
28. jan 2008

Ahojte 🙂

dobrá téma 😉

ja tiež používam gliss kur tú hĺbkovú regeneráciu 19 + sunsilk mliečko na kučeravé vlasy, ale minul sa mi a skúsila som ten nezmývateľný kondicioner pantene na kučeravé vlasy a také hebké som ich ešte nemala, ale každé ráno ich musím rukami trošku namočiť a potom zasa dať to mliečko al. kondicioner lebo by som vyzerala ako z Boney M 😝 a samozrejme nečešem sa iba keď ich zmývam a to stačí 1x do týždňa 😉

...Expertka zajtra vyskúšam tú aviváž 😎

jeasica
14. feb 2008

ahoj na Vianoce som dostala celu sadu GLISS KUR šampon,kondicioner a balzam.som s tym spokojna aj ked tiež to nevydrži velmi dlho čo je škoda.

uua
14. feb 2008

Caute kucerky
v pondelok som sa o probleme "kucerave vlasy" bavila so svojou kadernickou. Podla jej nazoru, by som mala radsej podla moznosti pouzivat vlasovu kozmetiku urcenu na kucerave vlasy. A neprehanat to s kurami a balzamami. Ze vraj balzam si mam kupit speci na kucery a nanasat ho skor na konce vlasov ako ku korienkom. Lebo tie kury a balzamy zvyknu vlasy privelmi zatazit, premastit a mozu pomenit sktrukturu vlasov, takze sa potom menej kuceravia ale sa mastia alebo su prilis jemne.

iwanka
14. feb 2008

Ahojte, tiez som mala krasne kucerave vlasy...Hovorim v minulom case, lebo to uz dost dlho nie je ono a nic na nich nefunguje. Domnievam sa, ze je to strihom vlasov, pretoze uz nemam kadernicku,co som mala a ine to s mojimi vlasmi nevedia 🙂 A ani tehotenstvo im na krase nepridalo 😀
Ale hadam este dakedy sa mi vratia 🙂
Ja som dlhu dobu pouzivala penive tuzidla na kucerave vlasy a najviac im prospievalo,ked vyschli volne alebo som isla s vlhkymi spat a potom ked boli suche, tak som si davala vosk na konecnu upravu kucier, tie pekne do seba poskakali a bolo. Neumyvala som si vlasy casto, pretoze viem,ze kuceravy vlas si vyzaduje suchost.A este raz do mesiaca som si robila zabal na vlasy, ked uz som citila, ze uz si to vyzaduju.
Teraz mam vlasy trochu masnejsie, tak pouzivam len tuzidlo, dokonca ani rozcesavac nepotrebujem. Kucery naskocia a o par hodin su uz len nepravidelne vlny 😠

aponchie
14. feb 2008

ja mam dlouhe vlnite vlasy a po porodu mi prubezne padaji z hustych mam ridke ale desne nekdy padaji jen tak kdyz zatrepu hlavou fakt brutalni tak doufam z eto naroste zase.na vlasy zkousim co se da postupne.sampon mam head&shoulders vetsinou a sunsilk a nedavno mi dosel tak sem sahla po tom co ma manza do prace nouzak (je to bilej tesco sampon cca40kc)je desny svedi me kuze a rekla bych ze i on muze za to padani mozna.takze ted budu zkouset pantene a gliskur,.jinak z avonu jsem brala ten malej olejicek v pumpicce na roztrepene konecky vlasu je moc dobry a nadherne voni a pak meli jeste ve velke flassce lesk na vlasy a ten byl taky skvely a opravdu se leskly ale to jsem mela mega huste vlasy takze ted jestli je mam ridke nevim jestli mi nesplihnou taky.jeste sem ho neobjednavala

johanda
14. feb 2008

já mám po porodu skoro rovné vlasy, jen se občas sem tam zavlní a hlavně všude možně nepravidelně odstávají. Pomáhá mi, když si je trochu navlhčím - skvělá je mlha nebo pára, když se koupu - to se mi zase pěkně zvlní, ale dlouho to nevydrží 😠
Zkusila jsem vosk na konečky - trochu to zabralo, ale nic moc. Naštěstí mi nezřídly, tak uvažuju, že si je nechám komplet vyžehlit, abych furt nevypadala jako dikobraz, jen nevím, jestli to je vhodné na přesušené vlasy

aponchie
14. feb 2008

no ja nevim ja si vlasy nefenuju nikdy ani nezehlim zadne natacky a barvy toz ti neporadim nechavam je uschnout normalne volne ale cuckaji se mi desne jeden kondicioner byl skvelej byl v bile plastove velke tube se zelenym vrskem a byl italsky myslim crema rigenerante de coco se jmenoval a koupila sem ho v makru nebo i v tesku ho maji zkusim kuknout.ten je urovnal nadherne a uhladil alespon me

johanda
14. feb 2008

aponchie, no právě, já si vlasy nefénuju, natáčky ani nemám, barvím si je tak jednou za rok, podle nálady. Zkusím se podívat na ten kondicionér, snad by mohl pomoct. Všecko, co jsem zatím zkusila ale vydrželo max. půl dne, pak se vše vrátilo do starých kolejí a věčně si něco pajcovat na hlavu se mi nechce. Slyšela jsem, že ty žehlené vlasy vydrží dost dlouho pěkné.

marse
14. feb 2008

ja pouzivam na vlasy radu gliss kur ten zlty s bambuckym maslom (sampon a balzam) a na koztrepene konceky rozprasovac, som maximalne spokojna 😉

prvapomoc
14. feb 2008

moj mangel má vlasy kučeravé,dlhé po pás.tiež používa gliss kur a je velmi spokojný.ale nedáva si balzam,lebo potom je jak zasiahnutý elektrickým prudom 😀

marse
14. feb 2008

prva pomoc 😀 😀 😀 obdivujem tvojho muza, ten moj neznesie ani mm vlasov na hlave ked nie je na koleno neciti sa najlepsie 🙂 (zrejme si zvyka na plesinu v starobe 😀 )

johanda
14. feb 2008

marse - ty máš kudrnaté vlasy? Pokud jo - jak jsi docílila té rovnosti? Něco podobného bych si představovala i na sobě 😉

lendy1
14. feb 2008

johanda, to komplet vyžehlení v kadeřnictví nedoporučuji-je to fakt masakr pro vlasy...ale když si koupíš kvalitní žehličku - nejlépe Remington a nějakou kvalitní péči (hlavně balzám pro vlasy, co se žehlí), tak to bude lepší. Já si vlasy vyžehlím pořádně když si je umyju a vysuším (trvá mi to tak 5-10min) a pak už je to pohoda, vydrží rovné několik dnů a pokud se trochu zvlní, stačí párkrát přejet žehličkou a jsou zase rovné jak hřebík.

Ještě jsem chtěla zkusit z Profimedu nějakou péči na vlasy, co se používá proti zkroucení vlasů z vlhkého počasí, ale asi to moc nebude účinný...

sakmis
14. feb 2008

Ahojte kocky, taak ja som tiez z tych vlnitejsích a pouzivam loreal profesional da sa kupit v kadernítvach...special rada na vlnite a kucerave vlasky ak si ich chcete zehlit. Teraz je ta rada nova v zlatom obale, ktorá doda aj lesk. Je to trosku drahsie, sampon balzam, mlieko na zehlenie a lesk v spreji kazde cca 500 skk, ale max spokojnost. Zehlicku mam remington, s regulaciou teploty. a ako pise lendy - je to supis. 😉

mishasmile
15. feb 2008

ja celkovo produkty striedam...mam rada balzam na kudrnate vlasy od Toni&Guy, neodpustim si 1x tyzdenne vlasovu hydratacnu masku od nivei a celkovo pouzivam len loreal gel...sem-tam si vecer umyjem vlasy, zapletiem par copov a rano mam totalne iny look.

simula
15. mar 2008

a baby pouzivate aj gumu na vlasy? 🙂 Co
to robi ,vlasy to uhladi ,alebo zvyrazni vlny? 😉