Akú kozmetiku používate na dlhé kučeravé vlasy?

susik77
20. jan 2008

Ahojte, tiez patrite medzi holky, co maju vlasy, kt.po umyti a uprave vyzeraju super, ale za par dni su neposlusne a rozcuchane? Aku kozmetiku pouzivate? Mne zatial najlepsie funguje kozmetika z kadernictva-Wella SP Repair sampoon a HyDro Mask ale nenasla som ziadny dobry styling.Zatial pouzivam od Welly -take cevene tuzidlo na kucerave vlasy, ale je to slabe...na druhy den znovu poletuju ☹
Tak ak mate nejake vychytavky, piste 🙂 Prip. ak mate nej. sprej na uhladenie, al. na hydrataciu vlasov, kt. sa da pouzivat hocikedy cez den a nelepi vlasy...

monkula
26. apr 2010

expi a deti nečešeš? 😀

expertka8
26. apr 2010

.... 😀 ...jedine prstami pri hladkani 😀

marika80
27. apr 2010

ked jej vlasy cesem tak ich ma maksie -jemnejsie 🙂 a lesklejsie

zuzka222
28. apr 2010

ahoj je tu niekto momentalne??

sjuzi
28. apr 2010

Ahojte, tiež mám také viac vlnité vlasy... a odmalička som ich neznášala, mala som ich totiž príšerne husté a suché... I keď od pôrodu sa mi zdá, že majú takú normálnu hustotu a sú menej zamotané 😕 ... Možno hormóny a celkovo tá zmena organizmu v tehotenstve na ne nejako zázračne zapôsobila... 😉

Šampóny používam rôzne, i balzamy, na tom mi až tak nezáleží... lebo v podstate po umytí som mala vlasy vždy rovnaké... Dôležitejšie sa mi zdá to, čo potom na vlasoch vydrží tzv. "leave in"...
V každom prípade milujem tieto 2 prípravky, bez ktorých sa nehnem. A musím povedať, že veľmi dlho vydžia, mne ten olejček vydrží aj vyše pol roka... a to si umývam vlasy 2x do týždňa. A vosk je síce z pánskeho radu, ale nemá nejakú špeciálnu pánsku parfumáciu, takže v pohode a vytvorí krásnu štruktúru a oddelené vlnky. Ten používam hlavne, keď mám vlasy jak chemlon... hneď ich čarovne premení... A tiež mi vydrží také 3 mesiace. Tak skúste...
http://www.kerastase-usa.com/_en/_us/oleo_relax...
http://www.lookfantastic.com/haircare/styling-a...

sjuzi
28. apr 2010

A veľmi dôležitý je aj dobrý strih. Mne veľmi pomohol prestrihaný účes... lebo predtým som mala hlavne vzadu na krku akoby "zacukríkovanú" guču... 😀

zuzka222
28. apr 2010

je tu niekto??? 😲

expertka8
28. apr 2010

...zuzka.... avivazovu odpoved mas v IP 😀

nikolka9798
1. máj 2010

Ahojte, ja mám tiež kučeravé vlasy 🙂 pred tým som ich mala rovné..také nič moc 😀 ale teraz....je to niečo iné..podla mňa sú kučeravé vlasy skvelé 🙂 Aj keď je s nimi veľmi veľa prace a starostí 😅 a výsledky nie sú vždy také ako by sme chceli aby boli..Ale vždy sme originálne a nemáme sa za čo hanbiť 😀 Budte radi že ich máte 😀 Veľa ľudí nám závidí 🙂 Želám krásne kučery 🙂

lagunasa
19. júl 2010

ahojte.
tak ja by som svoje kucery pod kontrolou ako tak mala. zacala som pouzivat Syoss, tu novu radu co je v reklame aj s nezmyvatelnym balzamom v spreji a na zaver Syoss tuzidlo mega strong. ten nezmyvatelny sprej je perfektny. mam potom krasne jemne hladke vlasy prijemne na dotyk. tuzidla si davam pomerne dost pretoze ja praveze nemam rada ak mam mat nadychane kucery ( nemam tie kucery take velke a uz vobec ich nemam pravidelne, vrtia sa kadejako ). a dufam ze sa Briketa neurazi ( nikoho nechcem urazit ), ale ten uces a styl upravy vlasov ako mam ona uz vobec nechcem. pripadaju mi strasne suche a neupravene. okrem toho nemam take velke kucery ale skor male ( no a vlasy mam dlhe ale to s tym ci mam objem alebo nie nesuvisi ). snazim sa aby vsetky vlasy spyvaly dole a na temene hlavy mi nic nestalo. preto toho tuzidla spotrebujem asi viac ako vy ale vyhovuje mi to tak. ale tu avivaz vyskusam aspon co to da.
skor by ma ale zaujimal spravny strih vlasov. doteraz ma vzdy strihala mamina tak ze vlasy natiahla a do oblucika zastrihla. no zistujem ze to vobec neni dobre a chcela by som skusit nejaky ten prestrihany uces. velmi sa ale boji kadernicky ci mi vlasy nedokatuje. najradsej by som jej ukazala nejaku fotku ze "takto to chcem ". nemohli by ste sem dat svoje fotky vasich kuceravych ozdov na hlave nech sa inspirujem. na nete som veru nenasla nic co by mi vyhovovalo..... dakujem.

juliettte
24. aug 2010

@herminka prosim ťa ako pôsobí tá lávová zem, ešte som o tom nepočula ale tiež mám vlnité, používam v poslednom čase len jeden kondicionér, z drogérky nejak nekupujem, a tie kondicioneri nezmývateľné čo sa len striekajú mi nerobia dobré, asi majú nejaké látky na ktoré som alergická aj keď nie sú čisto prírodné, tak neviem čo by sa mi hodilo, ale konce mám stále suché a svetlejšie

juliettte
24. aug 2010

ta rada od SYOSS ma teda zaujíma, čítala som na ňu takmer samé zlé ohlasy, práve som rozmýšľala že si to kúpim, ale neviem, odradilo ma to, vraj su potom vlasy spľasnuté, pokožka svrbí, vraj sa viac mastia tak neviem, chcela som zmenu, budem vďačná za rady, inak asi skúsim tiež aviváž 🙂

susik77
autor
31. okt 2010

Ahojte, nevlastnite nahodou niekto dobry fen s difuzerom? Poradte prosim znacku, chcem si vypytat pod stromcek 🙂

majloo
2. nov 2010

@susik77 ja mam philips - uz asi 4 roky, ma taky siroky difuzer s dlhsimi zubami a je na nom aj to ionove volaco proti krepateniu, je super. Mam este este taky obyc s kratkymi zubami, ten nie je moc dobry.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majloo
28. nov 2010

@rivatha No mne ked vyschnu vlasy, cu uz prirodzene alebo s pouzitim difuzera, ja si ich vobec nerozcesavam, vyzerala by som ako ta Martina s ponozkami z Farmar hlada zenu 😲 😀 Rozcesem sa po umyti a ked vysusim s difuzerom, mam take pekne hladke rulicky, to si len upravim prstami, niekedy niekde dotupirujem, ked robim nejaky uces a vybavene. Aj tak mam pocit, ze mam 4 chlpy na hlave. 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majloo
29. nov 2010

@rivatha Ja ani pred umyvanim nerozcesavam. Ale to skor preto, lebo mne odjakziva dost padali vlasy, a nemam ich dlhe, vacsinou max po plecia, takze ked si supnem po umyvani nejaky balzam, nemam ich zachumlane. 🙂 Raz by som chcela mat dlhe vlasy, ale je to dlha cesta s tymi mojimi skutinami, vzdy, ked vidim dlhe a nebodaj kucerave vlasy, tak ticho zavidim 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
werony_ka
28. mar 2011

Ahojcek baby, ja patrim tiez medzi tie kucerave... pred casom som sa zmierila s "darom prirody", no odkedy som tehotna (konecne), nosim na hlave zkrepovatene cosi, co sa krasnymi vlasmi nazvat neda... pred par rokmi som bola ostrihana do velkej postupky, vyzerala som sice ako vrabciak, no v lete som posobila aspon veselo... potom mi vlasy dorastli, tak som si ich nechala ostrihat tiez s postupkou po plecia... ale napokon som zatuzila po dlhych vlasoch... momentalne mam miernu postupku, vlasy sa mi pekne tocili, nebol s nimi velky problem... len som si ich umyla, zabalila do uteraka, nech trochu preschnu, votrela tuzidlo, pomackala prstami a nechala volne uschnut... nikdy si ich nesusim, vlasy mi vyzeraju len ovela suchsie, su rozcuchane, proste des... ale vsimla som si, ze moje vlasy a ich poddajnost sa meni v zavislosti od menstruacneho cyklu... pred menstruaciou mam krasne oddelene vlny, po nej rozhrabane haro... a tak to ide uz niekolko mesiacov... vyskusala som uz nespocetne mnozstvo pripravkov, momentalne pouzivam gliss kur satin relax sampon a bezoplachovy spray... radikalne zmeny zatial nebadam, ale vlasy aspon krasne vonaju... zo samponov sa mi este osvedcil garnier avokado a karite... vlasy cesem len po umyti s hrebenom so sirokymi zubkami.... ale myslim, ze najlepsie je najst si kuceravu kadernicku, ktora si kucery otestovala aj na vlastnej hlave...

kawasaki17
28. mar 2011

ahojte zienky...
taktiez mam kucerave vlasky dlhe asi po rebra. Niekedy som ich neznasala,ale postupom casu som si uvedomila, zemoje vlasy su krasne, staci sa mi o nich dobre starat a tak si ich pekne pestujem....Mojim snom je mat vlasy aspon po pas, prestrihane na postupku, aby neboli take jednotvarne ale kazdy vlas inej dlzky 🙂
ja si raz do tyzdna davam vlasovu masku, a ked su suche nikdy nerozcesavam aby neboli vlasy vypyrene 🙂 , vlasy rozcesavam jedine po umyti a pouzivam kondicioner aby boli jemnejsie...tuzidlo a trochu gelu a potom mam krasne kucery 🙂

miruska15
28. mar 2011

ahojte ja mam rovnaky problem kučerave a velmi suche vlasy.Vyskušala som asi všetko a nič proste mam taky typ vlasov.Nedavno som bola u svojej kaderničky a ta mi poradila 2 krat do tyž. dat si masku s olivoveho oleja.Ale ešte som si nedala ani raz asi lenivost,ale kedže si žehlim vĺasy idem si dat africky keratin tak uvidim čo to bude mala by som mat na tri mesiace pokoj so žehlenim a budem mat rovne vlasky 😉

kawasaki17
30. mar 2011

@miruska15 ja si robim masky z olivoveho oleja a som maximalne spokojna 🙂 mam otazocku: chce sa ti zehlit vlasy? mne par krat vyzehlili vlasy a dali mi na ne ze vraj najuzasnejsie a najlepsie pripravky aby sa mi spatne nepotocili...Vydrzalo mi to pol dna....namojdusu ani o minutku dlhsie 🙂 🙂

miruska15
30. mar 2011

@kawasaki17 chce tak ja si žehlim vlasy roky ja to mam za 10 min hotove a každe rano len prejdem vlasy upravym a hotovo.Mne sa netočia po vyžehleni iba vtedy ak sa potim alebo opršim .Ale moje vlasy su hrozne ako metla.Tak som zvedava ako dopadnem na tom keratine

kawasaki17
31. mar 2011

@miruska15 aha tak roky praxe v zehleni 🙂

lenkacka
3. feb 2012

Ahojte!! Ja som mala od malička krásne husté a kučeravé ,ktoré som najskor neznášala. Mala som ich naozaj krásne kučeravé,veľa ľudí si myslelo,že si ich natáčam. Po porode asi po 2 mesiacoch mi začali straaaašne padať,ešte že som ich mala husté,že to nebolo vobec vidieť. Keď mala malá rok som si dala biely melír a od vtedy sa mi stalo niečo s vlasmy. Proste sa mi vyrovnali ☹ .Ani kaderníčka netuší,že ako je to možné,že ako sa mi tak mohli zmeniť vlasy. Predtým som si ich umývala raz za týždeň,vobec som ich nemávala mastné.Používala som šampón Fructis a penu od Welly na kuč. vlasy a vlasy som mala krásne lesklé ahlavne zdravé.Teraz čo mám na hlave-je otraaaas. Už na druhý deň po zmytí sú hrozné-ako krep a hlavne to ,že nie sú kučeravé.Som z toho nešťastná-chcem naspäť svoje krásne ,kučeravé vlasy ☹ ☹ ☹ -moju pýchu.Nemá niektorá podobný problém ako ja?

klokocina
25. nov 2013

@expertka8 dobry ečer vy stou avivažou ste dosiahli kučerave vlasy ja mam len take vlnite ale pred tym som mala kučerave ale teraz chcem naspeť kučierky moje

emiliar
16. jan 2014

@briluxina aj mne bol dobry sunsilk len uz sa neda zohnat

nelkazemkova
6. feb 2014

Redken curvaceous rada na kučerave vlasy vynikajúca.. Salon aj s predajom výrobkov Šiwa Hair Design maju celu radu..

bear4
10. apr 2014

No ženy, pridáva sa k vám ďalšia kudrlinka.... Ja som mala ako tak pekné vlasy pred pôrodom používala som jeden balsam z jednej ,, komunistickej drogerky" alebo bol perfektný, vlasky pekné, kučery pozapadané jedna do druhej, žiaden výbuch. Drogérku zavreli, ja som otehotnela a vlasy katastrofa... Skúsila som gliss-kur, schaumu, niečo z dm-ky ale furt zleeeee... Asi skúsim tú aviváž.. A moja kaderníčka mi radila ešte vmasírovať si do vlasov brezovú vodičku/olej.... ale tú nemôžem nikde najsť... viete niekto kde ju hľadať? Pekný deň kudrlinky 🙂