Akú kozmetiku používate na dlhé kučeravé vlasy?

susik77
20. jan 2008

Ahojte, tiez patrite medzi holky, co maju vlasy, kt.po umyti a uprave vyzeraju super, ale za par dni su neposlusne a rozcuchane? Aku kozmetiku pouzivate? Mne zatial najlepsie funguje kozmetika z kadernictva-Wella SP Repair sampoon a HyDro Mask ale nenasla som ziadny dobry styling.Zatial pouzivam od Welly -take cevene tuzidlo na kucerave vlasy, ale je to slabe...na druhy den znovu poletuju ☹
Tak ak mate nejake vychytavky, piste 🙂 Prip. ak mate nej. sprej na uhladenie, al. na hydrataciu vlasov, kt. sa da pouzivat hocikedy cez den a nelepi vlasy...

briketa
15. mar 2008

Ja pouzivam celu sadu stylistickych pripravkov od Tony&Guy a ich sampon a balzam z rady S-Factor.
Vlasy je najlepsie zehlit u kadernika (odbornika) lebo oni to vedia tak, ze vam vlasy neznicia.
Chodim na pravidelne proteinove zabaly. Inak je velmi dolezity spravny strih a nesklbat ich 🙂. Ja ich nosim kucerave ako su prirodzene, nemam s nimi ziadny problem.
A este na prilepsenie je moj manzel Hairstylist a Art Director pre Tony & Guy 🙂 takze o spravne produkty mam postarane

briketa
17. mar 2008

Samozrejme Toni and Guy ma byt makke i, ospravedlnujem sa

herminka
17. mar 2008

Simulo, používám gumu Got2b od Schwarzkopf a krásně mi zvýrazňuje vlny 😉

lanada
16. okt 2008

Ahojte. Najhorsie je ze kazde kudrny su ine, dokonca tie moje su ine skoro kazdy den🙂S umytymi vyzeram ako Tina Turner pred casom, po dvoch dnoch sa tie male kudrnky trosku "narovnaju" do vacsich kudrn a po tyzdni mam vlasy asi najlepsi-lokne uhladene do pramenov. Skusala som vsetky mozne pripravky,ale po rokoch trapenia som to vzdala...paradoxne to zabralo na vlasy. Proste moje vlasy cim menej ich "trapim", tym som snimi spokojnejsia. Uz ziadne kazdodenne cesanie, len pri umyvani,kt.uz tiez nie je kazdy druhy den,ale raz za tyzden. Sampon a kondicioner casto menim a co sa mi osvedcilo je votriet si do vlasov po umyti modru indulonu-znie to lacne, ale je to ucinne🙂

susik77
autor
16. okt 2008

Ahojte, pred nedavnom som objavila super pripravok na uhladenie vlasov od Redkenu. Sice stoji flasticka okolo 800 Kc, ale vydrzi tak rok 😎 Teraz uz nepotrebujem ani tolko tuzidla a vlasy vyzeraju omnoho lepsie 😉

marse
16. okt 2008

tiez mam mierne kucierky, ale odjakziva som zatazena na hladke vlasy takze zehlicka u mna dlhsie ako rok nevydrzala 😀 ale poseldnu dobu som objavila kuzlo kucier, je to zmena a celkom prijemna, a na to pouzivam sadu gliss kur tu ruzovu, kondicioner v spreji, balzam a rozne masky a sampon u mna vyhrava elseve ten zlty, a aby kucierky pekne vynikli a udrzali svoj tvar pouzivaj penove tuzidlo na kucerave vlasy od schwarzkopf 😵

susik77
autor
16. okt 2008

inak, ten pripravok vlasy nevyrovnava, len krasne uhladzuje povrch vlasov. vysledny efekt je, ze krasne zvyraznuje vlny, ale tie jednotlive vlasky neodstavaju-ako to byva typicke u suchych, kuceravych vlasoch 😉

haluskacz
16. okt 2008

na vlasy pouzivam kosmetiku Lush, obzvlaste mam oblibeny balzam American Cream a cas od casu si davam henu (tez od Lushe), krasne vlasy zregeneruje.

lenuskaaaa
21. okt 2008

chcem sa opytat ci niekto z vas nevie co je najlepsie proti padaniu vlasov..prosim poradte

susik77
autor
21. okt 2008

lenuska: skus nej. ampulky z lekarne, neco od Vichy, prip. podobnych firiem. A k tomu vitaminy na vlasy.

nika1234
17. feb 2009

ahojte, nevedeli by ste mi poradit? mam kucerave vlasy, ked si ich umyjem uces je fajn ale na druhe den mi acnu krepovitiet,neviem ci by pomohol daky sampon alebo balzam ja pouzivam gliss kur, neviete mi s ym poradit??

nika1234
17. feb 2009

ja ich mam po umyti super ale na druhy den zacnu krepovitiet trosku,pouzivam gliss kur ale nejak nepomaha🙂

aaa
17. feb 2009

nika-já používám olejíček kerastase, je dražší, ale dlouho vydrží, vlasy krásně vyživí a nejsou pak krepovaté. používám ho víc jak rok a nedám na něj dopustit 😉

nika1234
17. feb 2009

ahojte mam kucerave vlasy a ked si ich umyjem vyzeraju dobre ale na druhy den zacnu krepovatiet, neviete mi poradit daco aby som ich udrzala ccim dlhsie take pekne?? dakujem

majcik
17. feb 2009

Ja pouzivam uz cca 2 roky gumu Got to be po umyti vlasov a obycajny gel na suche vlasy.

susik77
autor
18. feb 2009

nika: ja som si kupila od Redkenu pripravok Smooth down-je to proti krepateniu. Das to na umyte, vlhke vlasy a rozceses 🙂 Na to si davam este penove tuzidlo-krasne sformuje vlny.
tie uhladzovacie sera ma este Schwarzkopf a Loreal. V kadernictve Ti poradia 😉 A penove tuzidlo si kupuj na vlnite vlasy

miranda04
19. mar 2009

skús zelený šampon na kučeravé vlasy zn.MATRIX-dostaneš kúpiť v kaderníctvach,kde s ňou pracujú 😉

babatko88
19. mar 2009

ja som prešla z H&S na novú Niveu a nesťažujem sa, dá sa to prežiť, lebo kučery neznášam, vždy som si vlasy žehlila, no teraz už ani tak nemusím, tá nivea mi fakt zabrala, až som bola prekvapená, jasné, že nie hneď, ale tak po mesiaci používania sa mi vlasy trochu vyrovnávajú (napr. mokré vlasy 40cm, suché 22cm ☹ to bol môj problém, teraz zo 40cm na 31cm) sa vytešujem, len som trochu stratila na lesku, ale na to zase používam nivea lak na vlasy diamond gloss, či ako sa to píše!? 😀

jankando
19. mar 2009

Ahojte
ja mam skor vlnite vlasy ako kucerave a nemam ich rada takeho..
pripravky mozem uzit ake chcem, stale budu vlnite, tak najlepsie pre mna je kvalitna zehlicka.. 😉
uz som uzila i mnoho z kadernictiev pripravkov v nadeji, ze ked oni mi tak pekne vedia vyrovnat, tak i ja tak doma, a prd..nic doteraz nepomohlo ako fukanie cez kefu a zehlenie... 😉

briketa
20. mar 2009

Baby, na kucerave vlasy hlavne dobry strih, pravidelne hydratacne proteinove zabaly a pravidelne podstrihavanie aby neboli suche a polamane.
Na styling - po umyti (u mna je velmi dolezity ani nie sampon, ale silny, vyzivny kondicioner), nastriekam leave-in kondicioner, pouzijem pastu na kucerave vlasy, potom fukam s difuzerom kym vlasy ostanu vlhke, ale nie suche!
Zafixujem trosickou slabeho laku (musi byt taky co nevysusuje) a este trochu dofukam. Hotovka. Ked ideme von, davam si lesk v spreji.
Pouzivam radu S factor od TIGI (Toni and Guy), tu uplne milujem, alebo pripravky na kucerave vlasy z rady Catwalk (opat TIGI), tie su v modrych flaskach a lesk na vlasy mam rada v silnoruzovej sprejovej flasi, tiez TIGI.
Moje haro: http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/33092...

aniratak696
20. mar 2009

baby ja mam tiez taky problem s vlasmi ale nasla som super pripravky aj za super cenu dobre su sampon a kondicioner od sunsilku je to zelenej farby a je to super po pravidelnom pouzivani netreba nic viac davat na to oni si zvyknu a ked treba nieco pouzit tak v avone je olejcek myslim ze vrchnacik je punpickovy a oranzovej farby alebo potom od MATRIXU co kupite v kadernictvach tak sampon,kondicioner a krem na vlasy oni obsahuju silikon a to da vlasom pruznost a super tvar ale je to sice drahsie ale naj na svete 🙂

angelik
20. mar 2009

tak aj ja sa hlasim medzi kucerave 🙂
rokmi som sa z danym stavom zmierila 😀

po beznych samponoch sa mi vlasy mastneju skor (sun silk, garnier, panthene...)
pouzivala som myslim aj nejake wella profesional,a to bolo chvilu ok
Toni and Guy a matrix poznam iba z reklam 😒

a teraz som objavila lush reinkarnate, a nemusim pouzit ani kondicioner
pravidelne farbim hennou, je to lepsie
a umyvam kazde 2-3 dni, rozcesem a potom uz necesem
a najlepsie vyzeraju, ked mrholi, alebo pri mori 😀
a zostrih je dolezity

briketa, super haro

deniska0704
7. okt 2009

Aky mate nazor na hot straight od loreal?

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pieres
8. okt 2009

tak holky to je prdel co tu řikate:D ja som už vyskušal velku radu šamponov,ale na moje kučerave vlasy asi šampon ešte nevymysleli:D 😀 mam je dlhe,nedavno som sa sotrihal že to bude lepsi ale hovno:D asi pojdem do hola:D 😀

veronikakv
11. nov 2009

ahojte...mne sa praveze kucerave vlasy velmi pacia..a uz vyse roka sa snazim,aby boli kucerave..kedze mne sa prirodzene same vlnia, tak som si povedala ze ked sa chcu vlnit,tak nech poriadne.tak som zacala pouzivat aj pen. tuzidlo twist-curl (vlny a kucery).no to ´pomaha v minimalnom mnozstve..rovne vlasy mi velmi nepristanu,skusala som si ich zehlit,aby boli rovne,no mala som to potom velmi splasnute..takze rovne eee..co im pomoze na kuceravenie?

zuzka222
22. apr 2010

kolko si mam dat tej avivaze?prosiiiiiim

expertka8
22. apr 2010

...ja avivaz pouzivam uz vyse 5 rokov...a kedze este nie som plesata...nestazujem sa... 😉

marika80
22. apr 2010

Briketa nadherne vlasy 😵
Kocky a Vy si tie vlasy aj cesete. U nas ma mala vlasy kucerave, krasne ked sa umyju, tie jej rozcesem s hrebenom, lenze ked sa vyspi tak uz ich ma len troska na spodku kucerave. Cesem je to takou kefou (vraj na kucerave) ma to 2 druhy stetin. Zas ked jej ich neocesem tak ich ma 'krepove'. Ale to som zistila, ze neprospieva jej tie vlasy umyvat casto.

expertka8
25. apr 2010

...u nas v hreben nenajdete 😅 😀
....ja vlasy-kucerave...mangel-vyholeny... 😀
..."was ista das hreben"???????? 😀