Akú pomoc s dieťaťom najviac oceníte?

susik77
27. jún 2008

Ja som strasne rada, ze manzel skoro kazdy den-ak nema nic v praci uspava malu-takze ja mam cas na seba a domacnost 😉 A co vy?

nika000
27. jún 2008

ja mám manžela tiež dosť často doma a okolo malej vie všetko.sa mu smejem že už len kojiť nevie 😀 je to super pomoc

martinka16
27. jún 2008

my stale este dorabame malickosti v dome a v okoli takze manzel nema moc casu ale zvdy sa ho snazi najst ci uz na kupanie alebo uspavanie a pravidelne ho brava k svokrovcom a vtedy si ja oddychnem...je to velka pomoc...moja mamina je s nami skro stale ale nesnazim sa to vyuzivat je to predsa moje dieta aj ked obcasny oddych dobre padne

etuska
27. jún 2008

no,ja som rada,ak da manzel malej jest,lebo ja na to nemam trpezlivost a tiez ked ju vezme na prechadzku a ja si zatial mozem napr. upratat,vyzehlit 🙂

martina.d.
27. jún 2008

etuska, to poznám. U manžela je domácnosť cudzie slovo. Ale on zase vymýšľa rôzne túry a výlety, na ktorých sa malá do sýtosti vyblázni a ja si trochu "oddýchnem". Teda, mne aspoň stačí, keď vypadnem z bytu. Nemusím mať nohy vyložené na to aby som si oddýchla. Minulý víkend som vypadla k rodine aj so synom prvý krát od kedy sa dcérka narodila. Manželovi zostala dcéra. A ku podivu, zvládol to. Asi to budem praktizovať častejšie. 😀 😀 😀
Ale tiež mi veľmi pomôže, keď vezme deti von a ja si porobím domáce práce, ktoré sa nedajú urobiť dôkladne keď sú doma. 😉

sylvie
27. jún 2008

asi ked ho niekto vezme von, lebo s nim ist von to je o drzku.. on nevie normalne chodit, on lieta ako sarkan.. 😉

alcatko.j
27. jún 2008

ja ocenuju manzela celkove, protoze v okamziku, kdy se vraci z prace, ja odpadam a delam ze nejsem 😅

lefika
27. jún 2008

ja som tiez najradsej, ked s nou ide niekto von, ja totiz strasne neznasam chodit na ihrisko, ako-tak sa premozem len preto, aby sa dcerka vyblaznila. a ked s nou ide manzel, hrozne sa mi ulavi 😉

asitka
27. jún 2008

nooo....aj ten môj dosť pomáha...akurát, jednou rukou vyjedá nakrájaný melón a druhou hojdá malú v kočíku 😀 ale ako poznám malú...uspávať ju aj tak budem ja 🙂 ale zas sa nemôžem sťažovať, manžel pomáha ako vie...máme ešte 5 ročného Matejka...a s ním chodí von, či malú nakrmi, pomáha pri kúpaní...neovláda všetky činnosti okolo Emušky...ale keby bolo treba...určite to zvládne 🙂 🙂 ale niekedy mám tiež chuť ako alcatko...sa robiť neviditeľnou... 😉

gucz
27. jún 2008

Ja som strašne rada, keď MM zoberie malú na prechádzku v káre, aj keď sú vonku trebars len hodinku, môžem si v kľude poupratovať, alebo napríklad vypiť kávu, osprchovať sa bez náhlenia... 🙂 Keď sa ide malinká kupkať, tak kým napustím vodu , on ju vyzlečie. Samozrejme len vtedy, keď nemá poobednú. Alebo ju zabaví, kým jej po kúpaní zarobím kašu.

schwarzovka
27. jún 2008

když má manžel odpolední,tak s malým ráno vstane a já ještě 1-2 hodky dospávám, taky je zlatej, že teď většinou vaří on...jen by nemusel v tý kuchyni tolik nadělat 😠

danielala
27. jún 2008

Som najvďačnejšia, keď mi k nej manžel (napr. cez víkend) ráno vstane a ja si môžem ešte pospať 😔 😔 😔.

biela
28. jún 2008

cez víkend kočíkuje manžel ráno ma nechá vyspať, zoberie si malého do obývačky a hrá sa s ním. je to perfektné.

sirinka
28. jún 2008

hocijaku 😀 ale najviac asi ked manzel vstane k malej v noci a znova ju uspi