Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

ivka225
11. máj 2014

@babymaminka Dosť pochybujem, že niekto by sa dobrovoľne priznal, že študuje na DTI.

babymaminka
11. máj 2014

@ivka225 to akože prečo 🙂? Poznám dosť mamičiek Aja si potrebujem dokončiť len 1rok mgr.štúdia predtým som študovala na prešovskej kvôli malej potrebujem teraz byt blízko keďže nå nu budem sama 🙂

ivka225
11. máj 2014

@babymaminka No veď možné je všetko, snáď sa nejaká ozve. Osobne by som sa ale k niečomu ako DTI priznať dosť hanbila.

babymaminka
11. máj 2014

@ivka225 ale ja doteraz nechapem o com pises 😀 za co by si så konkrétne hanbila 🙂? Poprosil vysvetlenie 🙂🙂

ivka225
11. máj 2014

@babymaminka No napríklad za to, že študujem na najnekvalitnejšej škole na Slovensku. Aha, je tu aj Sládkovičovo ... tak teda na druhej od konca.

grettka
11. máj 2014

@babymaminka neviem, ci je mozne mozne studovat len jeden rok ako dokoncenie VS, zrejme budes musiet absolvovat cele, t.j. dvojrocne mgr. studium. Mozu ti uznat nejake predmety, zalezi to vsak aj na samotnom odbore. A pokial viem, aj uznavanie predmetov ma casove obmedzenie, myslim dva roky. Co si doteraz studovala, aky odbor? A co chces dostudovat na DTI? Nie vsetky odbory totiz umoznuju pokracovanie.

pokemonis
26. máj 2014

je jedno co kde studujete, stale ste nuly pokial nemate skusenosti z praxe

majli90
8. sep 2014

Ahojte, prosim Vas potrebujem poradiť. Nevie mi tu niekto povedať ake predmety sú na dti 1 ročník odbor manažment?? ďakujem

ninoc76
8. okt 2014

Dobrý deň, ja sa chcem opýtať, či by mi niekto vedel poradiť aké je štúdium na univerzite Komenského, na pedagogickej fakulte konkrétne 1. stupeň-učiteľstvo pre predprimárne vzdelávanie a 2. stupeň-učiteľstvo pre primárne vzdelávanie...aké sú tam prijímačky,štúdium..alebo aké je štúdium v Banskej Bystrici,Nitre,Trnave.
Ďakujem 🙂

jojka120
12. okt 2014

ahojte, ja by som chcela poradit (nechce sa mi to luskat cele) moja dcera sa rozhoduje o studiu specialnej pedagogiky, okrem Sk su vraj dobre skoly aj v Prahe alebo Olomouci. Co by ste nam poradili? a na Sk je lepsie studovat v Bratislave ako Ruzomberku? Ak nevyjde specialna pedagogika, tak potom predskolsku pedagogiku v Nitre, tam je to vraj najlepsie. Dakujem za rady 😉

grettka
12. okt 2014

@jojka120
v CR su dobre Brno a Olomouc. Na SK urcite radsej BA nez RK. Ohladom predskolskej ped., tak vraj TT je lepsia nez NR, ale predskolska je aj v BA.

jojka120
13. okt 2014

a aky odbor je ta liečebná pedagogika v BA?

grettka
13. okt 2014

liecebna pedagogika je zamerana na rozne formy terapie. Je prepojenim terapie, psychologie, pedagogiky.

diablikovci
22. dec 2014

Ahoj Kočky. Studuje tu niekto vsemvs iks Presov na Mgr. stupni to je jedno aky odbor ci verejna sprava alebo manazment.? Dakujem

cowboyka1908
20. jan 2015

@diablikovci ja, potrebuješ niečo?

diablikovci
23. jan 2015

@cowboyka1908 Ahoj, ja len to ze kde je v Presove ja budme chodit od KE? A pozerala som na rozvrh a je napr ze sa semester su iba 3 predmety ci to je ozaj tak ci nie? Ja chcem chodit na manazment.

cowboyka1908
23. jan 2015

@diablikovci noo, škola je hneď vedľa autobusovej stanice, takže blízko. Ja chodím na VS - my sme to mali ešte nabité, pretože sme mali dvojročné štúdium, teraz finišujem, naši terajší štvrtáci to už majú za tri roky, pretože sa to predlžovalo. Čo sa týka predmetov, tak v zime toho mávame menej ako v lete - 5:9....teraz napríklad v piatok my sme mali 5 v zime a teraz máme 4, ale mgr. štúdium majú 3:3, ako je to teraz, ke'd je to rozložené, to neviem, veď si pozri info na www.vsemvs.sk, tam ti ukáže predmety aj za LS aj za ZS - pekne rozpísané aj s kreditmi a ešte závisí, koľko budeš mať voliteľných at'd...

diablikovci
23. jan 2015

@cowboyka1908 Dakujem a ako casto su prednasky? Moj manzel pracuje piatky,sviatky vies na smeny.

cowboyka1908
24. jan 2015

@diablikovci prednášky bývajú buď piatky od tretej, pol štvrte resp. celú sobotu od 9 - 16. Konzultácie sú povinné, pretože ti idú zato body do hodnotenia, ale samozrejme, ak nemôžeš je lepšie sa ospravedlniť mailom príslušnému pedagógovi. Ten ti to buď akceptuje alebo ako náhradu napíšeš nejakú seminárku alebo nejakú prácu.

diablikovci
26. jan 2015

@cowboyka1908 Ahoj a vedela by si poslat rozvrh hodin ako ste to mali? Ja om pozerala na soboty ako to vychadza a 7 sobot by som vynechala :(

cowboyka1908
26. jan 2015

@diablikovci chceš štvrtý, či piaty, ale ak ty ideš na manažment, tak nemali sme spoločne, lebo ja som VS

cowboyka1908
26. jan 2015

@diablikovci http://www.vsemvs.sk/sk-sk/štúdium/študijnéprog... dole máš rozklik na prvý a druhý ročník, tak sa pozri, koľko je tam predmetov a kreditov - ináč ti v tomto odbore nepomôžem ☹

diablikovci
26. jan 2015

@cowboyka1908 ja viem aku su tam predmety ja som chcela vidiet aky mate hod. rozvrh ze napr od 9-10 socialogia 10:10 do 11:10 verejna sprava. Ako casto ste mali v piatok skolu alebo v sobotu.

cowboyka1908
27. jan 2015

@diablikovci niee, jeden predmet v jeden deň od 9 do 16.,piatky sme mali tuším dva - od 15 do 22 alebo o pol hoďku neskôr

jojka120
16. feb 2015

@petra89 ahoj, viem, ze je to uz dlho ako si pisala tento prispevok, ale bola si spokojna na tomto odbore? moja dcera to chce ist studovat teraz, dalo sa to zvladnut? a je potrebne potvrdenie aj od logopeda?

jojka120
17. feb 2015

Ahojte, ja by som sa chcela opytat treba do prihlasky na predskolsku a elementarnu pedagogiku a na liecebnu pedagogiku aj potvrdenie od logopeda?

ninoc76
24. feb 2015

Ahojte 🙂 Mala by som záujem ísť študovať predškolskú a elementárnu pedagogiku do Trnavy. Ak má niekto akékoľvek informácie, budem rada, keď sa podelí. VĎAKA 😉

princeznasofi
22. apr 2015

Kocky, chodi niektora z Vas dialkovo na dane a danove poradenstvo - Narodohospodarska fakulta EU? Podala som si tam prihlasku na externu formu studia a neviem co mam ocakavat od prijimacok pretoze som chodila na ekonomicku v Cechach (studovala som tam program hospodarska politika v ramci ktoreho je na EU aj odbor dane).
Ti co tam chodite, ake mate dojmy zo skoly?

Dakujem, Katka.

samaneviem2
5. aug 2015

je tu niekto, kto si dorabal VŠ ekonomickeho smeru popri práci? ktorú by ste odporúčali? mňa dosť odradzuje to každotýždenné dochádzanie, ide o veľkú diaľku, čo sa týka financií, nejak by sme to doma zvládli...len to cestovanie :/

ciarka
21. okt 2015

@haskinka -dobry den,smiem sa spytat ci ste studovali tu dent.hygienu v Presovw .Ak ano ake bolo to studium?dakujem.