Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

charlinka
9. mar 2008

montessori kurz bych si i já ráda udělala. v londýně kde jsem žila šest let je spousta mateřských školek a jejich výučba je perfektní, vedou tam děti k samostatnosti a k vzdělanosti.

r.carry.r
16. apr 2008

Chcela by som sa spytat ze ci niekto nevie kde by sa dala studovat vysoka skola cestovneho ruchu ??

katy2
16. apr 2008

nepatri to pod ekonomiu 😕

daniela1983
16. apr 2008

EBF UK, v BA, skoncila som minuly rok

monas
16. apr 2008

Ahoj, ptal se tu někdo po právničce? Já se hlásím 🙂 ...

terkajesterka
17. apr 2008

cokoladka - montessori kurz se určitě dá studovat externě 😉 pokud vím, tak to snad ani jinak nejde 😉 tedy v Čechách.
http://www.montessoricr.cz zkus se kouknout na pořádané kurzy 😉

duskaf
18. apr 2008

Ahojte, ja študujem psychopédiu- pedagogiku mentálne postihnutých. Veľmi ma to baví.

annili
18. apr 2008

Ahojte, UKF v Nitre, externé, 5.ročník, pred štátnicami: Pedagogika a Anglický jazyk

- štúdium celkom fajn, aj vyučujúci, platili sme, výučba prebiehala v 2 týždňových sústredeniach za semester v Mojmírovciach
- obzvlášť ústretoví a ľudskí vyučujúci na KCj- angličtina, PF UKF 😉

tretulka
4. jún 2008

ahojte...najde si niekto kto si daval tento rok prihlasku na KU v RBK, socialna praca?

arabela36
4. jún 2008

Ja sa trapim na: London University, Pravnicka fakulta - doktorat s IT prava

mamminka
4. jún 2008

ja som vystudovala pravnicku fakultu na uk v Bratislave

tinike
4. jún 2008

Čafte, ja som študovala na Fakulte verejnej spávy UPJŠ v KE a popritom aj Právnickú fakultu UPJŠ. Obe mám už ukončené, teraz makám na doktoráte 😀 😝

dahlia23
15. jún 2008

A je tu aj nejaká stavbárka? Som prijatá na denné do BA - Technológie a manažérstvo stavieb a aj do ZA na externé - Technológia a manažment stavieb. Som za cestu menšieho odporu, ale neviem sa rozhodnúť, lebo v BA sú to pozemné stavby a v ZA cestné... Predsa len po 3 rokoch na APS mám bližšie k tej BA. Poraďte.

kamuliatko
10. júl 2008

Som na materskej - Pravnicka fakulta v Trnave - externe.

lulinka8
29. sep 2008

Ahoj studuje tu niekto na DTI a vie pomoct so skriptami?dakujem 🤐

petka_s
29. sep 2008

ahooj,ja studujem vo zv na TU podnikovy manazment,je tu taky niekto??🙂

vanish1
29. sep 2008

PU v PO, Fakulta manažmentu, manažment verejnej správy a regiónov

r.carry majú aj odbor manažment turizmu a hotelierstva

vanish1
29. sep 2008

ešte doplním, že úroveň školy ... 0 bodov, a prístup? 😝

vanish1
29. sep 2008

neviem, či budem na tejto škole ďalej pokračovať...

adelii
29. sep 2008

Ahojky,normalne ste ma motivovali,ake ste tu sikulky.Ja koncim na Pedagogickej v Trnave-slovina a vytvarka,zacala som psychologiu na UCM tiez v Trnave,zial kvoli financiam som teraz musela v tretom rocniku prerusit.Bojim sa,ze uz si nedorobim ani toho bakalara,kedze sa psycha neda externe a musim ist uz pracovat☹ ...ale tak ste ma navnadili,ze by som najradsej isla este nieco externe 😀

anaret
29. sep 2008

petka, koľký rok študuješ? externe? a ako si zvládla prijímačky??? lebo tých sa ja veľmi bojím...

alexandra
29. sep 2008

Aplikovaná informtika 😅

anaret
29. sep 2008

aplikovaná informatika ! Ty musíš mať úžasnú hlavu!!!

nastasia
29. sep 2008

ahojte, ja studujem chorvatcinu a nemcinu na FiF UK nedavno som skoncila Bc.

petka_s
29. sep 2008

anaret-ja som teraz tretiacka,a studovala som denne studium,ale teraz mam indiv.plan,
ale na skusky a prednsaky chodim s distancnymi,
a ty ides na tuto skolu??
prijimacky neboli tazke,ale ak by si sla ako dist.tak su este lahsie 🙂 🙂 🙂
a navyse to studium je genialne,to myslim vazne!!
ak ma clovek peniazky,tak urcite distancne.
ani by som na dennom nebola.. 🙂

skolara
29. sep 2008

neviete mi poradit ci sa mozem prihlasit na vysku ked nemam slovensky maturitne vysvedcenie, lebo som maturovala v USA a mam diplom 😅 😅 .Co s tym????????

petka_s
29. sep 2008

skolara-to sa musis opytat na prislusnej skole kam by si chcela ist..je toindividualne..

binki
30. sep 2008

skolara: zavolej na studijní odd dané školy a zeptej se, zajímala jsem se o to dříve a vím, že tam je nějaký proces pro uznání vzdělání, takže dokládáš dokumenty přeložené soudním tlumočníkem, čr má s některým státy určité smlouvy, takže pro některé státy je jednodušší postup, pro jiné víc administrativy...

dá se právo vystudovat na rodičovské dovče?

já studuju ekonomii a management, magisterské 😉

claudinka
30. sep 2008

ja studujem masmedialnu komunikaciu v trnave 😉

kingstonka
30. sep 2008

ahojte.... ja ma ukoncenu Tech.Univerzitu a ako vas tu tak citam, tak by som sa este do niecoho pustila kym som na materskej ale skor uvazujem nad nejakym kurzom (nieco cim si doplnit vzdelanie) .... napr. z oblasti ekonomie... vie niekto poradit?