Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

layla
27. máj 2009

daddda ja chodim na VSEMvs, 3.rocnik - mam dva tyzdne pred statnicami 😅, ked chces nieco vediet napis IP 😉

diddi
27. máj 2009

VSMU....film.fakulta...uz mam za sebou 😝

martufa
27. máj 2009

Chystam se od nového šk. roku na Baťovku do Zlína

cirrusa
30. máj 2009

Martuf, já taky, na FT 😵 Dálkově

aleka
3. jún 2009

niekto sa tu pýtal na Európske kultúrne štúdie v BB ? to som študovala ja 😉

pikantnalea
4. jún 2009

Ahojte dal si niekto prihlašku na sv.alžbetu v ba na psychologiu denné ak ano prišlo ti už dačo 🙂

papty
11. jún 2009

Baby chodite niektora na VS Sladkovicovo?

tea333
16. júl 2009

papty sladkovicovo ma velmi zlu povest, platis za znamky zadarmo a nie za uroven vzdelania

grettka
16. júl 2009

sladkovicovo je praveze dost narocna skola, chodi tam kamoska a nadrie sa ako kon,...vedela by som menovat inu skolu, kde sa plati iba za titul.... 😉

dominka11
17. júl 2009

baby, studujete niektorá environmentalistiku? najlepšie v NR? popr. poznáte niekoho takeho?

chulieta
17. júl 2009

ja studujem externe rehabilitaciu teraz idem do tretieho rocnika

janulienkaa
17. júl 2009

Ahojte. Chcem sa opýtať a pomôcť pri výbere VŠ Mgr štúdia. Vyštudovala som I. stupeň predškolskú a elementárnu pedagogiku a teraz ma prijali na učiteľstvo I. supeňa ZŠ do Nitry aj do Prešova. Poraďte mi prosím, kde, na ktorej fakulte sa študuje (externe) ľahšie alebo aspoň, kde je ľahšia matika. Ďakujem.

kiara11
3. jan 2010

ahoj maminy, nevyte mi poradit nejaky studijny obor, kde nebudu potrebovat cizi jazyk? jsem na ne drevo 😅 a proste si je do hlavy nenatluču.. 😒

tatolu
3. jan 2010

Ahoj Kiara, skús sa popýtať aj tu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Ja študujem lesnícku fakultu, cudzí jazyk nemáme, ale latinské názvy stromov, zvierat, bylín, chrobákov a húb sme museli vedieť.
Skôs napísať, čo Ťa baví, resp. kde si pracovala, alebo pracuješ.

jesika26
4. jan 2010

ahoj tatolu -wau aj ja uvažujem nad lesníckou fakultou, a aký odbor študuješ??Ja práveže nemožem mať taký odbor, kde je matika, to by som veľmi rýchlo doštudovala 😀

rimmel
4. jan 2010

ahojte dufam ze tu aspon jednu babu najdem co studovala ci studuje vysoku skolu v britanii? ja zacinam tento rok a zaujima ma skusenost a casova narocnost(I ked viem ze to zavisi od course ale aj tak, vseobecne) dakujem 🙂

aniratak696
4. jan 2010

dubnický technologický inštitút(pedagogika) sídlo má v dubnici nad váhom ale má viac miest kde sa dá študovať. Ja som v novom meste nad váhom, je to externe a zimý semester som tam bola asi 4víkendy(sobota,nedela)takže v poho zatiaľ 😉 odporúčam a neni ani drahá a náročná

dadulaa
4. jan 2010

aniratak696, aj ja študujem na tejto škole, ale priamo v Dubnici 😉 ja som tiež zatiaľ spokojná, uvidíme ako to pôjde ďalej...ktorý rok tam študuješ? ja prvý..už len 2 skúšky a semester mám ukončený a ty? 😉

enilora
4. jan 2010

Dubnický inštitút má pobočku aj u nás v LV chodí tam viac kamošiek.Tá škola teda aspon pobočka v LV je hambou všetkých škol.Skúšky urobí každý,nemá to nijakú úroveň.Platí sa za známky tj kto si to platí ten skončí.Chodia tam ludia čo s odretými ušami skončili učňovky,s božou pomocou zmaturovali
Je to nespravodlivé voči všetkým denným študentom čo sa nadreli ako kone kým vyštudovali.

dadulaa
4. jan 2010

enilora, tak u nás sa musím na skúšky poctivo naučiť, a neurobí ich každý hneď na 1.x, sú tam takí, čo neurobia ani na 3.x a prenášajú ich do ďalšieho ročníka, takže to nie je celkom tak ako u vás 😉 a jasné, aj ku nám aj takí, čo ledva skončili strednú, ale aj takí, čo už majú nejakú výšku alebo zmaturovali slušne (môj prípad) 🙂

dadulaa
4. jan 2010

preklep - ..aj ku nám chodia aj takí...

aniratak696
4. jan 2010

dadulaa ja chodím tiež prvý rok a mám akurát sobotu dve skúšky a jeden zápočet a u nás na škole enilora to vôbec neni tak že sa nemusíš učiť... na niektoré skúšky v poho urobíš a niektoré ako horko ťažko... Dadulaa dam ti môj mail(aniratak696@azet.sk) napíš mi lebo už sa tu tak skoro nedostanem 😒

ktarinka
4. jan 2010

aj ja študujem DTI v Dubnici nad Váhom - Pedagogika a zatiaľ doteraz som si poriadne odmakala každú skúšku!!!
Žiadne také, že sme si to zaplatili!! A hlavne, nechodia tam žiadni učni ani taký čo z božou pomocou zmaturovali!! Ja som bola vyznamenaná na maturite a študujem na tejto škole! Nemám rada názory ľudí, ktorí nevedia ako to tam v skutočnosti funguje, lebo nenavštevujú túto školu a napíše niečo také! 😠

kajka812
5. jan 2010

Musím sa prikloniť k názoru Enilori tiež som s okolia LV v a veru má Enilora pravdu..Kamošky ktoré študovali túto"školu" boli nespokojné zo štúdiom.A to už ani nehovorím o tom že po skončení tejto školy s BC titulom nenašli uplatnenie viaceré mi povedali že zamestnávatelia sa pozreli na dosiahnuté vzdelanie a keď zbadali Dubnický Inštitút len sa pousmiali a piovedali to je nič...Netvrdím možno pobočky v iných mestách majú vyšiu kvalitu ale tá Levická je naozaj o ničom.... 😝 😝 😝 😝

ktarinka
5. jan 2010

lenže mi túto školu ukončíme titulom Mgr., v Dubnici sa to dá a mám veľa známych čo školu ukončili a pracujú normálne! Možno len u vás v Leviciach to funguje ináč ako u nás! 😀

monikka22
5. jan 2010

Ahojte tuto skolu som minuly rok ukoncila a musim povedat ze nie je to o podplacani... poctivo sme si to vystudovali a neviem preco niekto tvrdi ze je to o podplacani. ked to niekto hovori a sam tam chodi sam sebe robi "reklamu" ja mozem povedat ze mam len super spomienky nasla som super kamatov, nevravim ze to bola veeelmi tazka skola ale kazdy musel mieco dokazat a naucili sme sa. Ten kto chodi do Dubnice neviete ci uz maju akreditaciu na MGR???dakujem a prajem vela stastia do studia 😉 😅
Keby niekto z dubnice potreboval nieco pomoct tak staci ip 😉

dadulaa
5. jan 2010

monikka, áno, už majú akreditáciu na Mgr., teraz je to prvý rok.. kuk IP 😉

monikka22
5. jan 2010

dadulaa
dakujem ip mas späť 😉 🙂

enilora
5. jan 2010

Ale ste sa do mňa obuli...Ja som písala o Levickej pobočke nie o tej Dubnickej... 🙂

krinolina
5. jan 2010

ja studujem socialnu pracu na UKF v NR treti rocnik