Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

monkula
17. jan 2008

ivanka, čo študovať, si musíš vybrať sama, v tom Ti asi nepomôže, keď Ti baby napíšu, čo študujú..
Čo Ťa baví? V čom si "doma"? Skôr na tieto otázky hľadaj odpoveď...

snoopy
17. jan 2008

ja som bola tiež "nerozhodná"...nakoniec som si vybrala ekonómiu so zameraním na kontroling a kvalitu....a až po nástupe do práce som si uvedomila, že by ma zaujímalo právo (mala som takú, takmer právnickú prácu)....lenže teraz akosi nemám nielen čas na právo, ale ani peniažky ☹ ...takže si treba dobre rozmyslieť čo by ťa naozaj bavilo....hoci niekedy je to naozaj ťažké 😔

pipi1211
17. jan 2008

no ja tiez zvazujem vysku.... strednu mam vystudovanu vizazistiku lenze s takym zameranim skola nie je... je sice tu v ba daka fakulta estetiky no myslim ze len denne studium a to si dovolit nemozem.... bavilo by ma robit aj nieco ohladom reklami,tv a pod len tam je zasa tazko sa dostat a hlavne chcu mrte prachov tak ako si ma potom clovek vybrat? ak chcem vysku taku ako by som si prijala tak nemam sancu takze sa jedine prisposobit tomu co by bolo pre mna najlahsie a najlacnejsie.....

katka432
17. jan 2008

pipi,mam podobnu skolu ako ty..a tiez zvazujem vysku,ale netusim co by som mohla s mojou skolou studovat..

shela
17. jan 2008

No ja sa chystam studovat jazyky- svedcina a norcina..dufam ze sa mi to podari..

maruschka
17. jan 2008

Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv.Alžbety Bratislava-detašované pracovisko Piešťany-odbor sociálna práca-externé,teda každá druhá sobota---som veľmi spokojná-mám dve malé deti a zatiaľ sa dá študovať a profáci sú úplne super 🙂

lefika
17. jan 2008

shela, jazyky sa daju aj externe studovat?

terezicka
17. jan 2008

Ja študujem na UKF Nitra, detašované pracovisko Lučenec, odbor Sociálna práca v rómskych komunitách, externe...Ale my tu máme takých kadejakých učiteľov takže ja nie som úplne spokojná 😅 😔

shela
17. jan 2008

lefika...a preco by sa nedali?? Ja byvam vo Svedsku takze neni najmensi problem..

majina.b
17. jan 2008
lefika
17. jan 2008

shela, tak to hej 😀 ja ked som sa o to zaujimala u nas v BA, tak sa nedalo 😒

shela
17. jan 2008

lefinka...to sa u nas neda 😕 ?? Tak uz potom rozumiem preco je na Slovensku az jeden prekladatel svedciny...a aj to sudny..a ty by si chcela ake jazyky studovat?

lefika
17. jan 2008

ja zu jednu vs mam, ale s jazykami nema nic spolocne. chcela som anglictinu a grectinu. z naglictiny mam statnice z jazykovky a chcela som si dorobit prekladatelstvo, ale uzemnili ma, ze len interne 😠

shela
17. jan 2008

ci pana... to fakt?? To je ale blby system. Jooj dobre ze niesom na SK

tinni
17. jan 2008

ja sa chystam na vsmu-tel. a film. produkcia-aj strednu mam umelecku-so zameranim na film, divadlo a tv, takze budem vlastne pokracovat...

kamiska
17. jan 2008

Ivanka, studuju specialni pedagogiku na MU v Brne - da se studovat i kombinovane. Taky sem tapala ve vyberu a ted si nedovedu predstavit delat v zivote neco jinyho 😉 . Chtelo by to aspon napsat, jestli ses zamerena na humanitni nebo technicke obory, nebo na jazyky nebo neco kolem biologie? chemie? To musis vedet jenom ty.

jaduska
17. jan 2008

no ja sa momentálne rozhodujem medzi štúdiom účtovníctva v Nitre (externe, bezplatne) a štúdiom predškolskej a elementárnej pedagogiky v Prešove (tiež externe a hlavne bezplatne). Viem, že sú to dosť rozdielne odbory, ale účtovníctvom som sa živila pred materskou a pracovať v MŠ alebo CVČ by ma dosť bavilo. Tak mám ešte mesiac aj niečo na rozmyslenie, čo by som zvládla lepšie. 😖 😀

zoya1
17. jan 2008

Ja tohto rokú končím magisterské štúdium v odbore sociálna práca - externe, Prešovská univerzita, detašované pracovisko Trebišov. Mňa osobne tento odbor celkom bavil, dokonca už dnes som si podala prihlášku na doplňujúce pedagogické štúdium v BA. Takže veľa zdaru pri rozhodovaní.

ajuskamimi
17. jan 2008

ja som vystudovala Ekonomicku VS, Narodohospodarsku fakultu, odbor FBI. Studovala som to externe a dalo sa to zvladnut aj popri praci a zvladali to aj baby, co mali aj deturence 😉 ono, ak netuzis po cervenom diplome, tak podla mna sa da kazda VS externe zvladnut bez vacsich problemov 😉

certica
17. jan 2008

ajus 😀 , aj ja mam NHF, ale obor DAN a chodila som na denne

elise
17. jan 2008

ja som skončila UK Bratislava sociálnu prácu a pracujem na ĽZ v oblasti vzdelávania 😉 práca ma veľmi baví a som rada že som si výšku vybrala práve túto.

yonanevi
17. jan 2008

ja som studovala cestovny ruch 😀 zaujimave stale sme chodili po vyletikoch

geegee
17. jan 2008

ja som studovala psychologiu - ale to sa dialkovo neda.

adamko05
17. jan 2008

ahojte... ja by som rada právo... uvidíme, či ma tento rok vezmu... ak nie, tak o rok skúsim znova 🙂!!

dada2007
17. jan 2008

ahojte... ja študujem externe na UKF v Nitre, Fakulta stredourópskych štúdií, odbor Kultúrna a sociálna antropológia. Som v druháku a zatiaľ to je v pohode 😉

zoya1
17. jan 2008

elise: ako to bolo u vás s diplomovkou? Tiež z toho robili taký horor ako u nás? Prosím ťa a napíš mne - nevzdelanej, a úplne zmagorenej čo je to ĽZ. Ale určite niečo zaujímavé keď ťa to baví 😀 .

lidka619
17. jan 2008

Katolícka univerzita Ružomberok - odbor Sociálna práca - bezplatne - 1.ročník 😉

expertka8
17. jan 2008

...UK v Ba...odbor etopedia....externe/5.roc. studium/....dialka sialena....cestovanie do umoru...a uplatnenie v praxi????.....hm...praxy na v tomto odbore "nezarobis"....to nie je povolanie...ale poslanie 😔
...v kazdom pripade "kde je vola...tam je cesta"...vsetko je zvladnutelne 😉
...mimoxodom...slovo SKUSKA je odvodene od slova skusat....preto sa nenexaj odradit prvymi neuspexmi....casto som mala pocit...ze dosahovanie tazsix cielov je o vytrvalosti 😉
...drzim palce...a smekam pred kazdou studujucou maminou...zazila som to na vlastnej kozi....skripta zahrabane pod plienkami 😀á

megustas
17. jan 2008

Presovska univerzita....psychopedia 3.rocnik externe tzv.´´bezplatne´´....ucenia vyse hlavy, zajtra skuska,maly nespi hlava prazdna 😀 snad to nejak dotiahnem do konca 😎