Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

monatko
17. jan 2008

shela, externe sa u nas da studovat iba jeden jazyk, pokial ja viem...

elliana
17. jan 2008

misia a charita, externe, na moje prekvapenie sa mi studium paci viac, ako som ocakavala, mame dva jazyky, co ma celkom tesi...rustinu a anglinu.....
nevyhoda je a ja som bola mierne sokovana, ked som sa to dozvedela, ze skola je kazdy piatok aj sobotu, s tym som teda neratala
ale da sa to

maruschka
18. jan 2008

megustas,s tým učením sme na tom rovnako 😀 😀

adusa
18. jan 2008

Ja som studovala psychopediu v Bratislave na UK a mala som plno kamaratiek na externom a zvladali to v pohode. Vzdy sme si vymenili testy, ked sme mali prvy my, dali sme im otazky... a zas opacne. Dost sme si navzajom vypomahali 😀 😀 .

yasminelle
18. jan 2008

Ja ti skôr poradím čo neštudovať.

Ruky preč od Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Chodím na externé. Ja som z nej na nervy, všetci sú tam úplne šialený. Nulová organizácia, nikto nám nevie nič včas povedať čo od nás chcú, kedy to chcú. Vysoké nároky, samé biflovanie, nezmyselné činnosti. Ešte ma tam nenaučili nič poriadne do života a to som už v treťom ročníku.

Nikdy by som sa tam neprihlásila znovu, keby som sa mohla ešte raz rozhodnúť.

certica
18. jan 2008

yasmin, s tym ani nerataj, ze si odtial odnesies nieco do zivota 😅 . je to len teoria...

certica
18. jan 2008

a navyse nevyuzitelna v praxi

alysea
18. jan 2008

Ja študujem environmnetálne manžérstvo výchovných zariadení v BB na FPV UMB, Bc. mám z environmentálnej výchovy. Som spokojná, aj keď uplatnenie v praxi asi žiadne, lebo veľmi to u nás zatiaľ neuznávajú, v zahraničí viac.

yasminelle
18. jan 2008

certica, ved to uz som davno zistila. Aj ty si tam chodila?
Lebo fakt take nezmysly od nas chcu, uplne mam nervy.
Moj negativny nazor je teraz aj ovplyvneny skuskovym obdobim, uz finishujem a dochadzaju mi sily. 🙄 ☹

adetka
18. jan 2008

mam skoncenu zurnalistiku na FF UKF v NItre... externe... po sobotach... dalo sa to zvladnut... na skusku sa stacilo ucit jeden den... teraz snivam o internej doktoranture.... chcela som sa specializovat na dokumentaristiku na VSMU... zial,da sa iba interne...

julia225
18. jan 2008

Katolicka U. Ruzomberok-english in commercial practise...bc.

lulufon
18. jan 2008

marushka, a prijimacky ste mali z coho?a boli lahke, musela si sa na ne dlho ucit?
bo ja mam strednu skolu obchodnu akademiu, a bavilo ma uctovnictvo a pod., ale matematika nie, a skoro na vsetkych vyskach kde sa studuje uctovnictvo je aj matematika, a tie integraly mi nehrozia 😖

jaduska, uctovnictvo sa da studovat v Nitre?o tom nic neviem, skus viac napisat. dik

lidka619, a vy ste mali ake prijimacky, su na vsetkych socialnych pracach rovnake???a ake mate predmety v prvaku?

certica
18. jan 2008

yasminelle, ano, ale koncila som v r.1999. tak sa tam zrejme odvtedy vela nezmenilo 😀

expertka8
18. jan 2008

..certi...ty si v 99...koncila VS???? 😕 😅

adetka
18. jan 2008

lulufon... odpovedam drzo za jadusku... na Polnohospodarskej univerzite maju Fakultu ekonomiky a manazmentu

certica
18. jan 2008

ex, no roky nezastavis... 😅 😀

lulufon
18. jan 2008

adetka, ale ja som sa drzo nepytala...

arabeska
18. jan 2008

certi😀 ja som bola v tom roku 1 rok na strednej 😀 😀

ja studujem andragogiku,teraz amm prerusene studium

mixka
18. jan 2008

wau certi, aj mna si sokla svojim vekom... 😨 som myslela, ze mas minimalne o 5rokov menej... 🤐 😀

expertka8
18. jan 2008

....certi...ja som bola v tom obdobi 2 roky po maturitax...teta certica 😀
...arabeska....vyxova...vzdelavanie dospelyx...smiem sa spytat na uplatnenie v praxi???
...mimoxodom......baby......pracujete vo svojix odborox...???? 😅

certica
18. jan 2008

tak zas, aby ste si nemysleli - ja som to odbila jednym vrzom: hned po SŠ nasledovala VŠ, takze v 23r. som bola ing. 😀

expertka8
18. jan 2008

... Ing.certi..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...dodatocne gratulujem k titulu 😀 😀 😀 😀 😀

certica
18. jan 2008

expi ja pracujem vo svojom obore, ale VS som k tomu rozhodne nepotrebovala 😀 , takze asi skor nie 😅

certica
18. jan 2008

uz ma inac ani neoslovuj! 😀 este by sa mi lubila slecna 😎

expertka8
18. jan 2008

...hold...."kto umi...ten umi"...aj vez VS diplomu 😉 😀

expertka8
18. jan 2008

...OK....Tvoje "tajne" zelanie je mi rozkazom...S pozdravom Mgr.ex8 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
18. jan 2008

ex, napriklad preskolovanie ludi comu by som sa napr. ja xcela venovat ale to je este daleko 😅

certi no ja mam 23. 2 deti ale mgr budem najskor v 27😅 🙄 ale tak zase ja som iny expert 😅 😀 😀

franziska
18. jan 2008

ja studujem pedagogicku v Bratislave - odbor nemcina a literatura - externe , da sa to

zuzanat
18. jan 2008

arabeska ja som tiez studovala andargogiku, v juni som to uspesne skoncila, ale nevenujem sa tomu, aj ked dufam, ze raz budem 😉

flaffy
18. jan 2008

hello, a co tak pravo? ste niektora pravnicka?...inac zdravim 😉