Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

jin2009
14. mar 2010

študuje alebo sa prihlásil niekto na účtovníctvo v Nr externe?

jazminn
14. mar 2010

jahody11
v ktorom si ročníku?

leniciatko
16. mar 2010

SZU v Ba.

kaczka
16. mar 2010

Univerzitu brany v Brně..obor logistika

haskinka
17. mar 2010

Ahojte, mam skoncenu SZS zdravotnícky asistent a dnes som si podala prihlasku na dentalnu hygienu na presovskej univerzite,ale musela som dennu formu,lebo podmienky skoly mi neumoznovali externu :( a tak budem musiet odist z prace a STUDOVAT naplno. Studujete niektora tuto skolu? Chcem vediet ci je tazka a ako je to s uplatnenim?

atrami
14. apr 2010

Ahojte,
je tu maminka, ktorá študuje na Trnavskej uniterzite pedagogiku?

enilora
15. máj 2010

Ahojte je tu niekto kto študuje /študoval na Dubnickom inšttúce v Leviciach?
Počúvam na túto školu rozne názory mnohý tvrdia že je to nič skončiť ju.Uvažujem aj ja nad touto školou .Rada by som vedieť ako to tam skutočne chodí..od niekoho kto to pozná .ďakujem

1jana19
31. máj 2010

Ahojte ,práve dnes som poslala prihlašku do Hrozenkova - odbor špeciálna pedagogika, chcela by som sa opítať viete niektorá z vás v akom jazyku sa píšu práce ak som zo Slovenska? Ďakujem

1jana19
31. máj 2010

Ahojte ,práve dnes som poslala prihlašku do Hrozenkova - odbor špeciálna pedagogika, chcela by som sa opýtať viete niektorá z vás v akom jazyku sa píšu práce ak som zo Slovenska? Ďakujem

haruka
3. jún 2010

a ta skola v Hrozenkove ma nejakou uroven?

janin26
18. jún 2010

Ahojte neviete kam na bc. stupen studia sa daju este podat prihl.? NIekdekde sa chodi cez vikendy. DAKUJEM

monika_123
18. jún 2010

@janin26 na viacero súkromných sa ešte dajú podať prihlášky do konca júna alebo júla...a odkiaľ si?

len.petra
18. jún 2010

Ahojte baby,
bola niektorá z vás na prijímačkách v BA na pedag. fakulte UK odbor sociálna pedagogika a vychovávateľstvo?

kallanchoe
19. jún 2010

Ahojte!!!
Nieje tu nahodou niekto kto studuje soc pracu na UPJS v KE externe? Vcera ma prijali ale aj na inu skolu. Potrebovala by
som vediet ci sa chodi do skoly soboty alebo aj piatky? Bola som sa pytat ale povedali mi ze prihlasovacie udaje dostanem na zapise a tak si mozem pozriet rozvrh. Neviete kde si mozem pozriet pozriet rozvrh? Rozhodujem sa ze kam ist rada by som vedela ake su tam vyucovacie predmety. Len neviem to nikde najst . nevie mi niekto prosim poradit?
Alebo aspon napisat ake su tam predmety? Dakujem krasne8o) kallanchoe@gmail.com

grettka
19. jún 2010

no teraz si asi rozvrh nepozries, nakolko skoncili prednasky... podla mna na studijnom odd. ti mali odpovedat na otazku, kedy sa konaju na externom studiu prednasky... a inak.. ked s niekam hlasim na skolu, tak tie predmety si zistim radsej dopredu a nie az potom ked ma prijmu.... predmety mas vypisane na stranke skoly, kliknes si na UPJS, filozoficku fakultu, katedru socialnej prace a rozkliknes... najdes tam vymenovane predmety, samozrejme klikas na bakalarske studium. Teraz som to pozerala. 😉

kallanchoe
19. jún 2010

@grettka dakujem krasne ja som sa nahladala jak blba. mno pravdu povediac velmi som sa nezaujimala o vyucovacie predmety lebo to som si len dala ako poistku kdy by. ale na skolu ktoru som povodne chcela ist tak ma strasne vela ludi odhovara......takze este neviem sama. Dakujem krasne este raz . Asi fakt pre oci som nevidela 🙂

grettka
20. jún 2010

kallanchoe, nie je zac, a ked uz sme pri tom, tak ta tvoja druha skola je aka? A preco ta vsetci od nej odhovaraju? Mozno ti tu niekto poradi 😉

kallanchoe
20. jún 2010

odhovaraju ma najma od soc. praci sv alzbety vraj uroven je tam nizka vraj tam sa chodi studovat len pre titul -neviem ako to je to mi len hovoria niektt znamy ktory tam studuju, vraj ciste lazo plazo........ale tam vysledky aj tak este neviem. Potom to je presov tiez soc praca ale vraj tiez uroven nic moc.Vraj najlepsie meno na upjs ale tam sa treba ucit. no ale mna ked predmety bavia tak problem naucit sa nemam. takze asi nakoniec ostava asi upjs........hmmm co ty na to?

grettka
20. jún 2010

ked sa to tak vezme, kazda skola je svojim sposobom drina, ked sa treba ucit... clovek (az na vynimky) nechodi do skoly pre titul, ale preto, aby sa nieco naucil, a snad to aj v zivote pouzil, ak nie, tak si aspon studiom predmetov rozsiri obzor. Tie predmety su na odbore soc. praca na vsetkych uvedenych skolach myslim dost podobne. Ku kvalite sv. Albety sa neviem vyjadrit. M&slim, ze zaeli aj na jednotlivych detasovanych pracoviskach. Ako pises, ze nemas problem s ucenim, tak nie je ziaden problem, a pokial ta predmety budu bavit, tak mas vyhrate.
Takze bude na tebe pre ktoru skolu sa rozhodnes, ja by som uvazovala aj podla toho, ci treba za studium platit, alebo nie, podla dostupnosti skoly z domu, ci bydliska, a samozrejme aj dnami vyucovania. 😉 prajem ti stastnu ruku pri vybere.

maruschka
20. jún 2010

kallanchoe..Alžbetu mám za sebou a tak to môžem zhodnotiť...Ako na každú vysokú školu, chodia aj flákači, chodia ľudia, ktorí neprejdú bez ťahákov v rukáve..Existuje teda niekoľko skupín študentov: tí, ktorí potrebujú ťahák, tí ktorí kašlú na školu a chodia iba pre titul pred menom (ale naučia sa ku skúške) a potom sú to tí, ktorých to naozaj zaujíma, venujú sa štúdiu poctivo aj vo voľnom čase a skrátka celý ich študentský život venujú škole a štúdiu...
Štúdium je povrchné? Hm, aj k tomuto sa môžeme vrátiť. Štúdium je také povrchné, akým si ho urobíme sami. Na prednáškach dostaneš materiály, sylabus a odporúčanú literatúru ku skúške. Len tu je ten háčik: koľko ľudí si tú literatúru aj prečíta, aby si rozšíril obzor vedomostí?? Prečítajú si len materiály a stačí im, ak prejdú s Ečkom.. Ak to tí študenti nechcú, kto ich donúti poctivo študovať?

Takéto skupiny a prístup k štúdiu nájdeš na každej vysokej škole. Takže je len na každom z nás, ako poctivo chceme k štúdiu pristupovať a koľko z neho chceme premietnuť do praxe. Nikto nás tam nedrží nasilu, nikto nám nedrží nôž pri krku aby sme sa učili..Každý z nás bojuje sám za seba a učí sa sám pre seba..Ak sa budeš rozhodovať, rozhodni sa správne (a samozrejme prihliadaj aj na svoje túžby a očakávania ) 😉 😉 😉 Držím ti palce..

len.petra
20. jún 2010

@maruschka to si pekne napísala 😵

janin26
22. jún 2010

monika_123 ja som z TN okresu.A ake su to prosim Ta sokly ja uz som pokukala snad vseeeeeetko a nasla som take ze BIVS a aj som nad tym rozmyslala ale ked som zistila ze tych 730 eur nie je za cely rok, ale za semester ..... 😠 tak to nie a este rozmyslam o DTI len tam zas sa bojim ci v priebehu 3 rokov nezrusia akred. Ja uz na jednu chodim na SPU ta sa mi aj paci, ale bohuzial mam taku pracu, kde mozem chodit do skoly len cez vik. kedze vtedy nepracujem.

dadulaa
22. jún 2010

@janin26 a prečo by mali na DTI zrušiť akreditáciu? o tom teda nič neviem, ani v budúcnosti, ani teraz...to sa môže stať aj na inej škole, nie? 😉

janin26
23. jún 2010

ano moze ale nic take sa neplanuje? Nemali kedysi aj Mgr? Som myslela ze im ju zrtusili, inak by som sla tam.Ake tam mate predmety?

dadulaa
23. jún 2010

@janin26 nemali ešte akred. na Mgr, ale v blízkej budúcnosti by ju mali otvoriť, buď tento alebo budúci rok...a tie predmety som ti už rozpísala do IP, kukni tam 😉

monikka22
23. jún 2010

@dadulaa ahoj ako vies o tej Mgr?? myslim ze tak skoro to nebude,,,Na akreditaciu Mgr je podmienka niekolko dennych studentov a to DTI asi tak skoro nebude mat.,, 😎

dadulaa
24. jún 2010

@monikka22 kuk IP 😉

ebattakolyok
25. jún 2010

@layla a skola ma akreditaciu???

mia910
27. jún 2010

Dievčatá, študujete tu niektorá sociálnu prácu v Trnave (truni)? Neviete náhodou koľko ľudí prijímaju na externé štúdium ?ďakujém 😉