Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

mairima
8. júl 2010

Ahojte, viete mi niekto poradiť, čo musím spĺňať, aby som mohla popri inom predmete vyučovať napr. hudobnú, alebo výtvarnú, alebo inú výchovu. Poznám školu, kde tieto výchovy majú medzi sebou rozdelené učitelia a napr. z hudobnou nemajú nič spoločné. Aspon podľa toho čo vidím na svojich deťoch, že sa tam nič neučia a nič z toho nevedia. díííík

danuska.k
25. júl 2010

@ktarinka ty si bola vyznamenana? a co ten pravopis?

adetka
25. júl 2010

masmediaka na FF UKF v Nitre (treti stupen, pred tym zurnalistika)

monika2810
31. júl 2010

Ide Niekto studovat na Ujak do Hrozenkova pri Trencine,specialnu pedagogiku?Napiste mi nika28100@azet.sk

lula26
31. júl 2010

ahojte, prečítala som si niektoré príspevky o úrovni vysokých škôl. Ja študujem na UMB BB. Mám za sebou druhý ročník bakalárskeho štúdia. S čistým svedomím konštatujem, že aj E-čko je v niektorých predmetoch veľkým úspechom a kto sa k štúdiu nepostaví seriózne, neprejde.

ala105
6. aug 2010

@lula26
ahoj lula, na ktorej fakulte UMB študuješ??? Ja idem na fakultu humanitných vied, odbor európske kultúrne štúdie...nevieš niečo bližšie o tomto odbore??? alebo o niekom z tohto fóra, kto tam študuje??? lebo neviem o nikom a rada by som si zistila, ako to tam funguje 😀

lula26
6. aug 2010

Ahoj, ala, ja študujem na pedagogickej

josa
20. aug 2010

ahojte 🙂
študujete niekto na BIVš v BB? chcem sa opytať aké mate skusenosti s touto školou, či ste spokojne , či zvladate skušky a tak..
dakujeeeem 🙂 🙂 🙂

matoaja
25. aug 2010

môžete mi niekto napísať najaké info o odbore špec.pedagogika-uiteľstvo,Mgr..........ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matoaja@gmail.com

barbara39
25. sep 2010

Chcem sa opýtať, študuje niekto externe učiteľstvo profesijných predmetov a praktickej prípravy na Fakulte humanitných vied v Prešove, je tam aj nejaké zameranie, ja študujem na strednej priemyselnej škole- zameranie elektrotechnika a práve si vyberám VŠ.

rozmýšľam aj nad Dubnickým technologickým inštitútom - IKS v Sečovciach, je to náročné štúdium, ktoré je náročnejšie v Prešove, alebo v Sečovciach.

Ozvite sa mi prosím aj niekto kto študuje na Vysokej škole bezpečnostného menežérstva v Košiciach, je to náročná škola, je tam ťažká matematika a zaujímalo by ma aj či je tam nutná aj telesná zdatnosť, plávanie atď. Mám záujem o externé štúdium

janin26
28. sep 2010

Ahoj ide niekto do Dubnice na DTI z Trenčianskeho okresu?

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blackangel97
27. okt 2010

ahojte, je tu niekto, kto studuje alebo studoval v Kosiciach kynologiu??.. chcela by som vediet ake to tam je a s pytat sa na par veci hmm??

katrin21
11. nov 2010

ahojte
obnovujem temu🙂
mate niekto nejake aktualne info o nejakej VS v TRnave, BA, alebo NR, kde by sa dal studovat nejaky ekonomicky odbor externe a kde beru bez prijimaciek najlepsie? jednu VŠ uz mam,ale pedagogicku, uz 5r sa odhodlavam na nieco poriadne 🙂 a teraz som sa asi konecne nakopla, ale nechce sa mi ucit na prijimacky... diky!!

tynushqa
11. nov 2010

Ahojte baby, študujete niektorá na Vysokej zdravotníckej škole Sv. Alžbety v Bratislave? potrebovala by som sa niečo opýtať, lebo ich internetová stránka je neprehľadná a nenašla som to čo som hľadala 😔

valigurka
30. nov 2010

ahojte kocky!
chcem sa spytat, ci niekto z vas nema skusenosti s vysokou skolou vojenskou v Ziline? teda nejake infosky, aka je to skola... Syn sa rozhoduje a nevie, ci BA, ci ZA 🙂

petina88
30. nov 2010

ahojte baby 🙂 jednu vysku uz mam, ale trosku ma ten odbor nebavi 😀 laka ma nieco s dizajnom,navrhovat interiery bytov a pod. viete mi niekto poradit aka skola je nato najlepsia?

barunka
30. nov 2010

ahojte dievčatá, nehnevajte sa, že sa vám sem miešam, ale potrebovala by som poradiť. hľadám školu, na ktorej sa dá študovať odbor andragogika, alebo podobné, ale podmienka je, že musí byť externe. na uniba.sk som našla ale len dennou formou a to nepripadá do úvahy. neviete poradiť?? neštudujete niekto niekde???

dakujem.

grettka
30. nov 2010

barunka, skus v tejto teme https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/studium-na-ujak-ako-sa-riesi-prax-v-obore/
pokial viem, ujak je jedina skola, kde sa da studovat andragogika externe

grettka
1. dec 2010

alebo este externe andragogika tu http://www.portalvs.sk/sk/studijny-program/andr...

petka1982
12. dec 2010

ahojte,nie je tu niekto,kto študuje na DTI Lučenec 1.ročník?potrebujem sa na niečo opýtať 😉 vopred dakujem 😵

mariettka27
8. jan 2011

Ahojte,neštuduje niektorá z vás vsemvs externe?budem rada,ak sa niekto ozve...ja som druháčka a hľadám niekoho na výmenu info 🙂

kockoska
12. jan 2011

Ahojte, chcela by som ist studovat na pedagogicku fakultu univerzity komenskeho v BA. Odbor, magisterske studium ucitelstvo pre primarne vzdelavanie. Je tu niekto taky kto to studuje, studoval? Zaujima ma, ako prebiehaju prednasky, prax, ci sa to da zvladnut.

sisaha
12. jan 2011

@kockoska ja to mam prednedavnom dostudovane. Zvladnut sa to da, prednasky prebiehaju v dvoch terminoch, vzdy na zaciatku semestra, potom ide o samostudium, resp. v poslednom rocniku treba mat urobenu 2 tyzdnovu prax na ZŠ.

kockoska
13. jan 2011

To je super, mam predskolsku pedagogiku urobenu v Trnave, ale tam je velmi drahe teraz to primarne vzdelavanie. Tak by som chcela ist do BA je to rozdiel 350 EUR na rok a to je podla mna dost.
Vzdy som snivala robit tuto pracu, podarilo sa mi vysku realizovat vsak az teraz ked mam 30, Myslis ze mam sancu sa v tejto profesii este uplatnit ked som bez praxe?
A este prosim ta tu prax si mohla robit na akejkolvek ZS? Lebo videla som ze tam mali aj zmluvne skoly ale neviem ci sa to netykalo skor dennych studentov.
Dakujem ti moc za tvoju reakciu

kockoska
13. jan 2011

a este ma napadlo, aj skusky byvaju v piatky? Viac mi vyhovuje, sobota ale videla som ze aj vyucba byva v piatok. Mam male dieta a nemam ho kam odkladat.

kamilmata
30. jan 2011

čavko🙂🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 chodí niekto na vš do košíc na upjš odbor sociálna práca druhý stupeň??zaujímalo by ma ,aké predmety má tento odbor. vďaka🙂

kamilmata
30. jan 2011

najlepšie ak v externej forme