Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

bbuuggii
1. mar 2009

Študuje niekto sociálnu prácu - Spišská Kapitula 😉

morenka
1. mar 2009

ja študujem na katolickej univerzite v ruzomberku pobočka v poprade na fakulte zdravotníctva odbor ošetrovaeľstvo......2ročník🙂

bbuuggii
1. mar 2009

ja som chcela vedieť, či je tento odbor ťažký a ako často sa chodí do školy, ak sa študuje externe 🙂

julia777
1. mar 2009

Ahojte, ja tento rok končím externé pomaturiné, chcela by som ísť na vysokú školu. Bola by som rada, keby mi niekto napísal správu alebo do tohto fóra, potrebovala by som zistiť nejaké informácie 🙂
Konkrétne najlepšie by bolo, ak študujete BIVS-právnu administratívu, právo na UMB alebo UK,TrUni, prípadne marketing alebo manažment na TU vo Zvolene.
Budem Vám vdačná, potrebujem sa hlavne spýtať niečo ohladom predmetov a Vašej spokojnosti 😉

natashkaa
1. mar 2009

a studujete niekto na ujak? www.ujak.sk prazka u ktora ma pobocku pri trencine

julia777
1. mar 2009

Natashkaa Kde presne má pobočku?

nunacek
1. mar 2009

Já jsem studovala Bc. speciální pedagogiku na MU v Brně a Mgr. speciální pedagogiku pro učitele také na MU v Brně. Celých 5 let jsem studovala dálkově při zaměstnání. Pokud se dokopu a budou penízky, tak bych za rok, za dva ráda na UJAK do Prahy na rigorózní zkoušku 😉

tatolu
1. mar 2009

Julia777 ja síce študujem na TU vo Zvolene ale iný odbor o akom prosíš informácie.

Moja kolegyna vsak študovala ekonomiku na Ekonomickej v BB a prešla na TU vo Zvolene. Vyhovovali jej tam viac skúšky. Najprv mali prednášky z jedného predmetu a potom skúšku, potom ďalší predmet a skúšku a keď ostatní ešte iba začínali so skúškami cez skúškové obdobie, ona už mala po skúškach.

julia777
1. mar 2009

Tatolu Ja chcem ísť na právo, preto som si zvolila UMB, ale ako poistku by som si chcela dať aj marketing alebo manažment na TU.
By ma hlavne zaujímalo, že koľko je na tých odboroch matematiky, lebo na strednej mi matematika veľmi nešla, takže nechcela by som ísť na vysokú a neurobiť ani jeden semester kvôli matematike.

tatolu
1. mar 2009

Julia ekonomické odbory majú matiku a potom naväzujúcu štatistiku, ktorá je ešte horšia ako matika.

grettka
2. mar 2009

no ekonomicke dobory sa viac-menej tocia okolo matematiky v roznych podobach...a ked sa nemylim aj prijimacky tam byvaju z matematiky

elvo
12. mar 2009

natashkaa ahoj ja tam studujem 3teraz končiim bc. 🙂

weraaa
13. mar 2009

ahojte
ja som sa dala na VSEOBECNU EKOLOGIU do KE na UPJS. zvazujem zmenit. je to tam neskutocne tazke a s ekologiou to nema skoro nic spolocne. nemate niekto podobne skusenosti??

monikka22
13. mar 2009

Ahojte ja som v 3 roc. na DTI ak niekto nieco potrebujete napiste 😉

monikka22
13. mar 2009

A este tie co koncite BC. idete dalej?? myslim Mgr. prip. ING. ?? a kam?? neviete ci su nejake VS kde sa bere bez skusok?? poradite??? DAKUJEM

mavion
25. mar 2009

Anickaajanko-mna by zaujimalo ci tam bola matika a z co si mala prijimacky.mam nadstavbu-prevadzka obchodu,odborne predmety ma bavili ale vsetko mi kazila matika,ledva som z nej zmaturovala.takze VS ano ale bez matiky.a este ma velmi laka pravo.neviete tam ju maju?

mavion
27. mar 2009

studuje niekdo pravo v banskej bystrici?ako to zvladate s detmi?

dajana31
27. mar 2009

ahoj erika222 🙂 ja studujem na ekonomickej v ba a tento rok budem koncit 🙂 studujem denne a mala sa nam nejako postastila 🙂 som zvedava ako zvladnem statnice 🙂

felixko
27. mar 2009

ahojte, navštevuje niekto Vysokú školu ekonomiky, manažmentu a verejnej správy v Bratislave? chcem sa na túto VŠ prihlásiť, ak máte niekto s ňou skúsenosti, príp. nejaké podrobnejšie info o škole napíšte mi do IP. ďakujem

nelinka
29. mar 2009

ahojte kočky,

druhy ročnik externe UPJS košice - pravnicka fakulta ....

chcela som toto alebo historia al archeologia - no odhovarali ma ze to nema buducnost.....a ucitelkou som nechcela byt a ani nechcem.......

takze spokojna s tym co studujem

danuska.k
3. apr 2009

ja chodim na pravo, na UK, celkom sa to da

vinifera
3. apr 2009

Študujem na Žilinskej univerzite v Žiline. Odbor Mediamatika. Je to v podstate ekonomika média a informatikav vkope. Myslím, že denné šttúdium je v tomto prípade osožnejšie, lebo Vás na hodinách naučia ako pracovať s rôznymimi programami čo sa týka PC. Na externej forme od Vás chcú len výsledky. Takže pokiaľ sa mala robiť nejaká www stránka alebo uprava fotiek napr vo photoshope tak som to pre "nedostatok času" dala niekomu spraviť. Inak je to relatívne nový odbor. Šitý na súčasné požiadavky pracovného trhu.
Mala by som tento rok končiť. Len neviem, či sa mi to podarí nakoľko môj malý má niečo vyše mesiaca a zle sa mi píse dipomovka a nemám ponatie ako sa budem učiť na štátnice. No ak nie tak pôjdem v septembri, čo je v podstate ešte stále tento rok🙂)

ludkica
13. apr 2009

Ahojte,
študuje niekto v BB UMB Prekladateľstvo tlmočníctvo nemecký jazyk externe? Aká je úroveň školy? Ako prebiehali prijímačky? Zaujíma ma každá informácia. Ďakujem.

lucia283
14. apr 2009

ahojte ja som pred rokom skoncila maturu ako kadernik,ale uvazujem nas vyskou...akurat mna neuveritelne laka kynologia,lenze je iba v ke a to mi je neuveritelne daleko zo zlatych moraviec tak som z toho trosku smutna...v nitre je tiez ohladom zvierat,ale specializacia je skor na polnohospodarske a tie ma nejako nezaujimaju...skor milacikovia,alebo kone...asi sa tu nenejde baba co to studuje?a ako vas citam tak mozno sociologia ked citam,ze nieje tak tazzka...ja zase neisom typ cloveka,ktory sa rad uci a ide mu to:(ale ta kynologia to by som bola v svojom rajone...milojem psov sama mam doma 3 a v zivote viem,ze velmi by som sa chcel im venovat a pomahat opustenym a tyranym....

danuska.k
15. apr 2009

lucia283: nemyl si sociologiu so socialnou pracou 🙂

lucia283
15. apr 2009

aha pardon...aky je v tom vlastne rozdiel?popravde ani neviem

danuska.k
15. apr 2009

lucia283: sociologia je veda, kde sa robia rozne prieskumy, socialna praca, sa vyuziva napr. pri praci s Romami, a pod.

lucia283
15. apr 2009

jaj tak:Dtak dakujem pekne za vysvetlenie....ta socialna praca mi bola jasna,ale s tou sociologiou som si nebola ista

dada1212
15. apr 2009

lucia283 Nad tou kynologiou som rozmýšlala aj ja, tiež mám veľmi rada hlavne psíkov. Ale mám to tiež daleko, síce by ma možno štúdium zaujímalo, veľa vecí už aj viem, kedže sa o to zaujímam, len by bol asi potom problém s uplatnením. Neviem, či by som našla takú prácu, na akú mám školu a ktorú by som chcela robiť ☹

lucia283
16. apr 2009

no ja zase by som velmi chcela pracovat so psikmi...napr cvicit,alebo chovat a sen je mat utulok...uvazujem uz aj nad strednou,lebo je blizsie...no neviem....taktiez som chcela psi salon si spravit...koli tomu at tu skolu...uvazovala som nad nejakym kurzom,ale nic som nenasla na nete:(viem,ze kamoska tam chce ist tak mozno pockam rok,ze ako bude:Dja by som to chcela externe a to by mi islo dost do nakladov jazdit nieco cez300km tyzdenne do skoly a naspet domov