Akú značku samoopaľovacieho prípravku?

ivanka223
30. jan 2008

Pouzivala som Dove, ale ked som si napriklad oholila nohy, tak polovica zisla a mala som hrozne mapy na nohach, co som potom musela peelingom dat vsetko dole...takze tato znacka sa mi neosvedcila. A vam? Alebo ake triky aby bolo nanasanie rovnomerne a vydrzalo co najdlhsie??

etuska
30. jan 2008

Mne sa pozdava Johnsonś Holiday Skin.Mozno to zhnednutie nie je az take viditelne,ale pekne postupne 🙂 -ale prave uvazujem o vyzivovom doplnku Betakaroten. Nejake samoopalov. pripravky su aj na: www.bioshop.sk

denik
30. jan 2008

ja som používala aj Johnsona aj Niveu a z obidvoch som sa začala lúpať najprv v jamkách, potom na dekolte, postupne ramená a vyzeralo to strašne.. vtedy som to použila z "nutnosti" pred svadbou, chcela som byť krajšia vo svadobných šatách, ale tie dni, čo nasledovali potom, to bolo naozaj zlé.. viac som to neskúšala..

schnek
30. jan 2008

měla jsem výše zmiňovaný Johnson a celkem dobrý, mapy nedělal. A měla jsem z Avonu, ten byl prima, po 2 nastříkáních už to bylo trochu znát, ale fakt jsem musela dávat pozor dokud se nevsáknul, dělal flíčky na oblečení a taky se mi za chvíli oběhala ta pumpička a nestříkala, ale já mám vždycky kliku na zmetky 😉

marse
31. jan 2008

ja pouzivam pripravok od biodermy, dostat ho v lekarnach a som maximalne spokojna. je to biele ako klasicky krem nanasa sa 2-3x za tyzden podla potreby a vysledok je vidiet velmi skoro 🙂

mersedesa
31. jan 2008

marse ako sa vola?

marse
31. jan 2008

mersedesa vola sa to Hydrabio Bonne Mine taka bielo modra krabicka 🙂

mersedesa
31. jan 2008

diky 😉

katulka11
31. jan 2008

Marse, a cenová relácia tej biodermy?? 😉

katulka11
31. jan 2008

Ja som mala Niveu - celkom fajn ale fakt je treba poriadne rozotrieť a mne dosť vadiť taká divná vôňa. 😝

anamor
31. jan 2008

Mne dobre posluzila nivea – ale smrdi ozaj. Johnson holiday skin tiez dobry – efekt je postupny a takisto Dove ten s postupnym opalovanim – ten aj pekne vonia.

marse
31. jan 2008

katulka toto stoji 399.- 🙂 ale je to naozaj dobre, nerobi to flaky, a ten hnedy odtien naberas postupne, ze nie si hned zo dna na den ako africanka 😅

tari
31. jan 2008

odporúčam LOREAL Sublime bronze (liečko alebo sprej) super vecička 😉 drahší (cca 400,-) ale perfektný. Pekné zafarbenie, žiadne mapy, dlhodobý účinok 🙂

julia225
31. jan 2008

ja odporucam garnier.... ale musis si to naniest rovnomerne a na maximalne suche telo, len kvapka vody sposobi flaky

lulufon
1. feb 2008

marse, kukam, ze toho je len 40ml, nejak malo nie?na cele telo. A nasla som to za 452sk, na nete 😖

ikke
13. máj 2008

magg • 1d • Dnes o 11:35
ahojte, dufam, ze mi poradite
Opalim sa pokial pouzivam samoopalovacie mlieko?_Teda myslim tym, ci ma prirodzene opali slnko, pokial som ntreta samoopalovacim kremom, alebo musim pockat kym sa zmyje?Na ziadnom samoopalovacom vyrobku som zatial takuto info nenasla , a kedze som dost bleda, nechcem na kupku strasit 😅

bibula • 2d • Dnes o 12:09
opali ta aj cez samoopalovacie,o to prave ide,ze pokial nie je slnko,opali ta krem,medzi zmytim kremu zlahka prejdes na normalne opalenie.aj som pouzivala,ale pokial kojim nechcem pouzivat nic "chemicke". 😉

magg • 1d • Dnes o 12:15
Aha, tak dik, lebo ja som sa bala, ze to bude ako cez make-up, ze cez ten film, co vytvori na pokozke to neopali

ikke • Dnes o 14:15 samoopalovacie kremy nemaju ochranny faktor, takze sa mozes opalit a dokonca teoreticky aj spalit!!!

magg
13. máj 2008

dakujem 😀

kotenko
13. máj 2008

Ahojte, ja pouzivam NIVEA samoopalovaci sprej a aj Nivea telove mlieko zo zlozkou samoopal. latky. oba su super, NIVEA sprej je sice dost lepkavy a fakt divne vonia, ale s kvalitou som velmi spokojna.

mari.m
14. máj 2008

dievcence ja mam garnier, smrdi,ale je dobry..ja som s nim velmi spokojna..
aj dlho vydrzi 😎

oraia
14. máj 2008

aj mam garnier...ale som sa z neho uplne vyhadzala ☹ ...obsahuje harmancek a ten nie kazdy znesie

otrivinkajanka
14. máj 2008

aj ja pouzivam garnier a pouzivala som sprej od elizabeth arden ale ta podivna vona mi velice vadi ale to vsetky samoopalovacie pripravky tak smrdia

bora8
14. máj 2008

ja som najspokojnejšia s vichi - z granieru je mi zle ako smrdí.... a ešte som z nehom mala v minulosti alergiu, a vichi má aj samoopalovacie obrúsky a z tých nie som fľakatá - dajú sa krásne rovnomerne naniesť

radost
14. máj 2008

já jsem taky nejvíce spokojená s kosmetikou Vichy 😉

beatrice.h
15. máj 2008

Holky, chtěla jsem se zeptat, mám objednanej samoopalovací sprej od AVONu - když je to sprej, to se jen nastříká - nebo i roztírá po nastřikání???? Máte s ním někdo zkušenosti??? Jsem sama dost zvědavá, co z toho bude. 🙂 Díky.

sloboda4
15. máj 2008

beatrice.h ahoj, ja som použivala ten sprej z AVONU a bol super......normal že nastriekas a potom rozotries, použivala som ho dokonca aj pred svadbou a voooobec teda nezanechal nejake hnede skvrny na svad. satach 😉 ako ine pripravky co tu babule popisali .... niektore samoop. pripravky su fakt hrozne, ale ten sprej bol super 😉
skusila som aj garnier a tie bol v pohode....

beatrice.h
15. máj 2008

SLOBODA4: Tak to jsem teda hodně zvědavá co z toho nakonec bude a nebudu flekatá jako kráva MILKA 😀 A na obličej jsi jej taky použivala??? A nějak před tím se odpeelingovat nebo nemusím? Nemám v tom žádnou praxi, tak se radši poptám, ať mě nečeká ŠOK. 😉 Jinak moc děkuji - uklidnila jsi mě. 🙂

jan101
15. máj 2008

jednoznačne DOVE, najlepšie skúsenosti

vesi
15. máj 2008

ja som vyskúšala Johnsons, Dove, Astrid a Garnier a jednoznačne u mňa vyhráva Garnier. Astrid príliš smrdel a z Dove a Johnsons som bola fľakatá a vyzerala som akoby som mala žltačku 😝

jan101
15. máj 2008

Je to asi individuálne. ja som mala fľaky z Garnieru a teiž mi smrdel.

vesi
15. máj 2008

to je normálne, každého telo zareaguje ináč. 😉

ikke
15. máj 2008

ja teda nie som nejaky skuseny uzivatel 😅 ale videla som test na tieto pripravky a najhorsie dopadli tie najdrahsie - uz neviem presne ktore, ale boli to zname znacky, tusim loreal a vichy(??) a najlepsie nivea a potom krem z najlacnejsej holandskej drogerky za asi 2 eura 😕 😀
tak som vyskusala tu niveu (na svetlu pokozku) a je fajn 🙂