Akú značku samoopaľovacieho prípravku?

ivanka223
30. jan 2008

Pouzivala som Dove, ale ked som si napriklad oholila nohy, tak polovica zisla a mala som hrozne mapy na nohach, co som potom musela peelingom dat vsetko dole...takze tato znacka sa mi neosvedcila. A vam? Alebo ake triky aby bolo nanasanie rovnomerne a vydrzalo co najdlhsie??

ikke
15. máj 2008

nasla som vysledky toho testu, keby niekto chcel
http://kassa.vara.nl/portal?_scr=kassa_artikel&... - text citat nemusite, tabulka s poradim je uplne dole

wladka
15. máj 2008

u mna zabrala nivea s kvapkou saoopalovacieho, 😉

cisty samoopalovaci akejkolvek znacky mi vzdy po dvoch dnoch zacal robit flaky.. ale teraz mam tu niveu, opalenie sice nei je hned, ale ide to postupne, a pokozka vyzera zdravsie, tak peknucko do zlatista 😉

sloboda4
15. máj 2008

beatrice.h ...... hej použivala som ho vsade, tvar aj telo ale peelingovala som iba tvar..... u mna bolo vsetko v pohode, naozaj som bola max spokojna.....dufam že aj ty budes 😉 ..... iked ako vidis kolko ludi tolko nazorov 🙂 ... každemu vyhovuje ine, ale ved skusit raz musis ... tak vyskusaj a uvidis .... dufam že ti to vyjde 🙂 😉

inak pre mna bol fakt najhorsi johnson .... fuuuuj jak žltok som bola a ked som si tvar parkrat premyla tak som bola flakata ozaj ako ta krava 😖 🙄

gabus.ha
16. máj 2008

ahojte 🙂 mám dosť bledú pokožku a tak som rozmýšľala, že si kúpim nejaké to telové mlieko, ktoré aj postupne opaľuje....len neviem, ktoré si mám vybrať, lebo v drogérii je ich habadej a všetky mi pripadajú rovnaké 😵 nepoznáte nejaký, ktorý nerobí moc fľaky a účinkuje? a to mlieko potom cítiť? myslím to tak, že niektoré dosť páchnu a že či to bude na druhý deň cítiť...musím si pred natretím spraviť píling alebo je to jedno? a pri sprchovaní sa to nezmýva? ďakujem za odpovede 😀

mywiel
16. máj 2008

Ja chcem skusit samoopalovaciu sprchu u kozmeticky, nastriekaju cele telo. 😉

wladka
16. máj 2008

gabus, pisala som Nivea 😉

mywiel, to ti vydrzi tyzden az 10dni, ja som to mala, na vlastnu svadbu, a bola som akurat tehu.. 😉 je to super vec, ked chces nieco narychlo..

mywiel
16. máj 2008

Wladka mne aj tie opalovacie kremy vydrzia tak tyzden a 3x tyzdenne sa mi to roztierat nechce, ta sprcha ma zaujala aj ked je to drahsie ako krem lebo je to 100% prirodne a nie chemicke farbivo kedze som tehula. 😉 Navyse ja som flakata po hocijakom kreme neviem si to dobre rozotriet a o chrbte uz ani nehovorim to je nemozne... 😀

bellada
10. jún 2010

@samsara, ja som sa este nestretla s tym ze by boli samoopalovaky rozdelene podla typu pleti, maximalne ci su urcene na telo alebo na tvar, to si musis skor vyskusat trosku na ruke ci nie je pre teba velmi mastny....ale ta Bioderma aj Vichy su v pohode, ja mam tiez mastnejsiu plet a tieto sa dali 😉

erikasadek
10. jún 2010

@bellada ale su pre svetlu pokozku alebo tmavsiu...
Alebo sucha plet a normalna

Myw skusala si aj lingette ?? Uz ?
Ja osobne rda pouzivam 2.1 samoopalovaci + farba hned vysledok je hned a opalenie je po par hodinach bez flakov...

bellada
10. jún 2010

jaj zabudla som ze aj svetla ci tmava je rozdelenie, ale len u malo vyrobcov a sucha alebo mastna to je absolutna zriedkavost, preto som to nepisala, tie o ktorych sme sa bavili nemaju rozdelenie vobec ziadne...rozdelenie maju take lepsie a samozrejme drahsie znacky co sa specializuju na self tanning, ale na SVK ani nie su moc k dostaniu, iba cez net 😉

renatka9
10. jún 2010

ahojte, chcem sa spýtať, či mi neviete poradiť, ako je to so samoopaľovákmi v tehu?

ja som momentálne tehuľka a neviem, či to môžem použiť. nemám čisto samotný samoopaľovák, ale mlieko s kvapkou samoopaľovacej zložky (aj johnson aj niveu), len neviem, či to môžem začať používať, lebo niekde som čítala, že sa to môže dostať do krvi a negatívne vplývať na bábätko, ale inde som čítala vyjadrenie nejakej dermatologičky, že to preniká iba do vrchnej časti pokožky a do krvi sa to nedostáva... tak teda neviem. nechcem ublížiť bábätku a na slnku takkmer vôbec nevydržím 😖

viete mi poradiť?

pipinka88
13. jan 2012

Fake Bake 😀

wilagrande
11. apr 2012

jednoznacne loreal a to este aj kraaaasne vonia nie ako nivea a pod....ostatne vyrobky a to som uz skusila skoro vsetky a po vsetkych som bola oranzova iba od lorealu som normalne hneda a taaa vona 🙂1

renka2020
7. mar 2014

baby poradite mi daki dobry samoopalovaci sprej alebo mlieko < ake mate skusenosti 😎

luci1208
28. apr 2014

@renka2020 ahoj, jednoducha aplikacia a video na s aplikaciou ak sa chces uistiť s navodom jednoznačne Fake Bake. Vela druhov výrobkov, vyberieš si podla toho či chces mlieko krém alebo gel. Jednoducha aplikacia a infolinka k dispozicii 🙂 mne poradili skvelo a s výsledkom som spokojna...

tinusicka
4. júl 2015

Ja som velmi spokojna s Astridom. Doda krasnu hnedu farbu. Natieram sa kazdy 2-3 den,bez pouzivania pilingu. Oplati sa vyskusat 🙂

ale_na
16. jún 2016

@wilagrande - ahoj a ako dlho ti to vydrzalo?

wilagrande
17. jún 2016

@ale_na no neviem pretoze som ho pouzivala priebezne dca krat do tyzdna

silvapokorna
30. jún 2016

Tak ja som spokojná zrovna s Dove tónovacím mliekom. Je to ale novinka, tak určite vylepšené 🙂 Kúpanie a holenie sa ihneď neodporúča, takže toto bude asi všade rovnako. Ja tónujem postupne. Vždy si dám peeling a holenie, osuším a potom natriem rovnomerne na celé telo. Nechám pôsobiť a výsledok vždy dobrý. Mne funguje http://bit.ly/Summer_Revived.

viktoths
27. júl 2016
Používateľ viktoths je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od viktoths.

Odporúčam prírodný samoopaľovací krém Brilliant Bronz, zanecháva naozaj peknú farbu a je možné ho zakúpiť zvlásť na telo aj tvár. Hnedú farbu si udržiavam po celý rok a to bez akýchkoľvek nezdravých procesov. Na fotke môžete vidieť akú farbu dosiahnete po použití. Nezanecháva škvrny, ja som s týmto samoopaľovacím krémom spokojná už dlhodobo.

zuzkabelova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz