Aký darček do škôlky pre naj kamaráta?

voskovaeva
29. okt 2012

Ahojte maminky moj 5 rocny syn ma mit do skolky darček pre naj kamarata , 🙂 nenapada vas niečo 😉 alebo ste nieco take robili aj vy do školky mozno date inspiraciu dakujem za kazdy napad 🙂

traktor
29. okt 2012

myslis na narodeniny..ci uz sa planuje akoze pod stromcek?..u nas to bolo tak co pamätam..ze kazde dieta malo doniest nieco..to nieco sa dalo do vreca..a potom si kazde dieta nieco vytiahlo, len neviem, ci prave toto myslis....a co pre kamarata?male auticko, pastelky + omalovanku, sladkost,detsky casopis, pripadne nieco vytvorte spolocne / tvoj drobec urcite oceni, ze mu pomôzes a spolu vytvorite pre jeho kamosa daky pekny darcek.napr..zober klasika biele tricko najlepsie 2 nech maju obaja..pomalujte ho..ako, to nechaj na fantazii tvojho syna.../....skratka daku drobnost..tam ide predsa hlavne o to, ze sa vieme obdarovat , spomenut si a urobit radost 🙂

rainbow0508
29. okt 2012

Ja v skolke robim, ale my nejak neriesime nosenie darcekov pre kamaratov...ale ak by som bola na tvojom mieste, asi by som s drobcom nieco vyrobila pre neho...deti su velmi vdacne za taketo origos vyrobene darceky...mozno nejaky rucne vyrobeny pozdrav...pohladnica...na nete sa da najst vela

danielik79
29. okt 2012

ako píše traktor niečo do vrecka .Fireflis alebo beyblade.

kartonovo
29. okt 2012

zaujimavy moze byt aj darcek, ktory mozu potom spolocne postavit a hrat sa s nim spolocne, to len utuzi ich kamaratsky vztah 🙂

martina1703
29. okt 2012

nejaku postavicku z oblubenej rozpravky,filmu alebo privesok z jeho menom,ktory si moze dat na bundu kedze urcite este nenosi kluce 🙂