Aký darček kúpiť učiteľovi za triedu deviatakov?

rokka
23. jún 2009

Som mama deviataka a je na mne niečo kúpiť za celú triedu pubertiakov triednemu učiteľovi.
Dilema je, že čo asi tak?

depecko
23. jún 2009

mladý-starý?knihu,encyklopédiu?nejaký obraz?Má deti p.učiteľ?Poznáte ho iste dlhšie,...aké má záľuby??? 😉

rokka
autor
23. jún 2009

Má 58 rokov, bývalý starosta...už je dedo...športovec. Neviem tak ma napadol nejaký parfém 😒 ...blbosť?
A máme na to 60 €.

depecko
23. jún 2009

a to si na to sama?nie je niekto z rodičov čo ho lepšie pozná?Pafrém nie je blbosť 🙂

jablonka
23. jún 2009

a co tak hodnotnu knihu, ako napr. Kronika ludstva? /alebo knihy na ten sposob.../ - tie su hodnotne, da sa tam napisat venovanie a cely zivot bude vediet, od koho to na pamiatku dostal...a predpokladam ze ako ucitel ma vztah ku kniham a mozno si taku nemoze dovolit kupit...

pietra
23. jún 2009

ja by som sa tiez priklonila skor k nejakej encyklopedii alebo podobnemu trvalemu darceku, ktory mu bude dlho pripominat ziakov, co mu ho dali 😉

rokka
autor
23. jún 2009

Jednoducho to mamičky hodili na mňa...knihu...no neviem, určite by stála viac ako máme...ináč napísala so kravinu, máme 20 €...to som chcela napísať 600 SK...a decká... oni to majú na háku tí mu chceli kúpiť nejakú fľašu...že aby sa od radosti že idú preč opil 😀 😀 😀

dada1212
23. jún 2009

Tiež sa prikláňam k tomu, že niečo trvalé, aby to mal na pamiatku.
Tá kniha nebol zlý nápad, ale na to je 20€ asi málo.
Napríklad ma napadlo dať urobiť hrnček s venovaním a k tomu nejaká fľaška alebo niečo také.

jablonka
23. jún 2009

😀 ...klasika pubertaci 😀
no za 20 eur sa nejaka pekna encyklopedia da zohnat...trebars o sporte ked je sportovec 😉

bzuco
23. jún 2009

môj kolega (50tnik) ked vyprevádzal deviatakov, dostal od nich - ako nadšený šachista - krásny sklenený šach...no bol ako blcha vytešený 😀

bambusko
23. jún 2009

co tak nejaku vec s ich fotkami? tricko, puzzle, neviem,co vsetko sa robi...moze aj po rokoch si pripomenut tie decka. alebo album aj s ich nejakymi kresbami, vyrokmi ap. ale to chce asi dost organizovania. myslim, ze taky osobny darcek aj pubertakov skor chyti a nieco vystruhaju 😉

magimary
23. jún 2009

môj brat (nie-50nik, ale 30nik 😅 ), keď "vyprevádzal deviatakov" (parafr.bzuca 😉 ), dostal hodiny... 😉

rokka
autor
23. jún 2009

Ďakujem za nápady...no, on bude úplne šťastný že vypadnú zo školy 😀 a to bude pre neho asi najkrajší darček 😀 ...oni boli totiž zrůdy, celá trieda 😝 ...ešte zajtra dačo vymyslíme.

majacska
23. jún 2009

ja by som mu kupila nejake pekne pohare, trebars na sampanske...za 20 eur sice sa tazko vybera, ale je to pekny darcek...som ucitelka, a uz som dostala, a tesila som sa...

olise69
23. jún 2009

tak ako jablonka- encyklopédia určite nič nepokazí. Alebo nejaký orginálny výtvor žiakov- možno trochu uletený, vtipný,ale neurážajúci ( kniha so spísanými brebtami učiteľov, hlášky žiakov, trebárs aj s menom alebo fotkou autora, ktorému sa hláška podarila vyprodukovať)
Jednoznačne som proti rôznym darom ( poháre, obrazy...) Na jednej strane žiaci ešte nezarábajú, na druhej strane nepoznajú vkus učiteľa. ( Ale ak chcú kupovať dar, tak sa mi pozdávajú encyklopédie, náučné knihy)

annika
24. jún 2009

Ja by som odporúčila nejakú darčekovú poukážku. Buď knižnú, alebo zo zlatníctva, alebo zo športového obchodu. Čistá vec, nech sa on rozhodne, čo si kúpi za tú poukážku..Pa&pa

titkovamiriam
24. jún 2009

ahojte-tak ja som si tym uz presla,milan to mal jendoduche ich triedna je katechetka tak jej kupili obrovsku knihu biblickych pribehov a ruzenec-ucitelka ked ma vidi vzdy je z toho aj po troch rokoch dojata-bola to jej prva trieda co mala od 5-9 rocnika 🙂

rokka
autor
24. jún 2009

Tak kočky dnes idem na obhliadku mesta, teda obchodov, až bude zo mňa megazúfalec 😀 😀 😀
Večer dám vedieť ako som pochodila, ale fakt mám v hlave chaos, každý radí niečo iné 😉