Aký darček synovi k 18. narodeninám?

greta24
13. okt 2008

Mam syna, ktory bude mat v decembri 18 rokov a neviem, aky darcek mu dat k meninam. Kedze som na materskej, tak vela penazi nemam, darcek typu mobil, pocitac, radio si nemozem dovolit ☹

greta24
autor
14. okt 2008

fakt vas nic nenapada ? 😕 😕 😕

tilly
14. okt 2008

auto 😀 srandujem...

to ťažko takto radiť, podľa jeho záujmov, možno lístky na nejaký koncert alebo niečo také voľnočasové

zuzulik
14. okt 2008

presne tak gretka, hlavne podla zaujmov a financnych moznosti...napis aspon co syna bavi

titkovamiriam
14. okt 2008

moj dostane vyplatene poistne a moze si kupit co chce-asi motocykel 😀

tilly
14. okt 2008

motorku??? to je môj zlý a najhorší sen, že si moje dieťa kúpi motorku ☹

titkovamiriam
14. okt 2008

moj tiez ,no uz som sa zmierila aj s tym ze chodi na thajsky box 😅 -co uz budu dospely 😕

lefika
14. okt 2008

urcite podla zaujmov, ja si doteraz pamatam, ze som na 18 podostavala vselijake sperky: nausnice, naramky a hovadiny...a ja to nikdy nenosim a povazujem to za vyhodene peniaze ☹

caruzo19
15. okt 2008

peniaze v obalke 😉

greta24
autor
15. okt 2008

Ako som uz pisala, penazi mame malo, z hudby pocuva metal, takze netusim, ake CD by som kupila ☹ Jeho najvacsim zaujmom je frajerka a pocitac 😀

tamarka
15. okt 2008

gretka je to ťažké, 18 je dosť blbý vek a keď ešte k tomu nie sú financie nazvyš... Neskúšala si sa ho opýtať, čo by mu spravilo radosť? Samozrejme v rámci možností. Budem blbá - neuraz sa, ale čo keby si mu na 2 hoďky uvoľnila byt... 😀 😅

greta24
autor
15. okt 2008

Tamarka, uvolnit byt na tak dlho, ked je december a mas male babo je dost problem 😅
On ma moc drahe predstavy, na tie moja materska nestaci 😒

julia225
15. okt 2008

ja osobne som dostala retiazku na ruku...no ale to dnes maju uz aj babatka, takze neviem, dake dobre tenisky? 😒 ak ma frajerku, mozno nejaku knihu sexualnej vychovy, to by mohlo byt uzitocne.... hm.. 😉

tamarka
15. okt 2008

no gretka, to ano.
julia, s tou retiazkou to nie je až taký zlý nápad, veď puboši nosia radi takéto veci, a keď je to striebro, nie je také nákladné na prašulky 😉

greta24
autor
15. okt 2008

Uz ma hrubu striabornu retaz, a tu knihu uz nepotrebuje 😀 😀 😀

renca3
15. okt 2008

ked pocitac, tak nejaky 8 gigovy USB kluc za cca 600 sk. to mi poradil mangel. 🙂

julia225
15. okt 2008

gretka, to mi je jasne ale prevencie nikdy nieje dost... 😉 a informacii v jeho veku tiez nie,,,
http://www.martinus.sk/?uItem=30543
http://www.martinus.sk/?uItem=3021
http://www.martinus.sk/?uItem=21745
skus este toto, moja segra mala 18minuly rok, tak spominam co podostavala...

kili
15. okt 2008

greta, tak potom rovno kamasutru 😀

julia225
15. okt 2008

😕 😅 😀 😀 😀

greta24
autor
16. okt 2008

Zas nestraste, vnucata este nechcem 😀

andrea.m
16. okt 2008

dobrú knihu

kasami
17. okt 2008

Gretka a co tak nejake hodinky, alebo MP3 ci 4 ?

Moj syn iste dostane na 18 slivovicu a metaxu 🙂) to totiz dostal na 1. narodky od dedkovcov a znamej a ma to otvorit az v 18stich. tak zatial to mame dobre odlozene 🙂 teda vlastne ja to mam dobre odlozene, lebo moj manzel by to uz davno vypil 😀 😀 😀 keby vedle kde ...

greta24
autor
18. okt 2008

mp3 ma a hodinky nenosi. Asi mu kupim nejake znackove tricko

wodana
21. okt 2008

No trochu ma zarazila tato tema v oddelenie Skolkari a skolaci. Ten tvoj je uz riadne veeelky skolak.

greta24
autor
23. okt 2008

Mna by zarazila v oddeleni babatiek 🙄

liana
26. okt 2008

18 ročných "dospelákov" 😀 potešia najmä peniaze v obalke. ty sama si musíš určiť limit aký môžeš uvolniť. také značkové tričko stojí aj od 1500,-, tenisky pre chalana tuším pod 2000 ani nie sú. malo by sa dávať k takémuto "jubileu" 😀 niečo na pamiatku, nie na sezónu, ale sama viem ako ma otravovali pracholapače 😀 . retiazky do dnešného dňa nenosím lebo mi vadia.
myslím že ten USB nebol zlý nápad. 🙂

xena22
26. okt 2008

Mne sa pacia tie chalanske "sperky" z chirurgickej ocele,nie je to nakladne a je to pekne...

-ak cvici tak pernamentku do fitka,alebo nejake tie vitaminy ci co to jedavaju pubosi aby mali svaly 😉
-ak si potrpi na seba,tak poukazku na kozmetiku
-ak ma rad romantiku (romanticky metalista 😀 ) tak poukazku do nejakej restiky pre neho a tu jeho znamost 😉
-ak vela pretelefonuje tak kredit
-alebo poukazku do sportoveho obchodu a nech si vyberie co chce sam a pripadne doplati zo svojeho ak by sa mu malilo 😀

Alebo sa spytaj tej jeho frajerky,ona urcite vie po com tuzi...mozno ti da dobry tip...

pd900bo
26. okt 2008

gretka kedze nepoznam tvojho syna tazko sa radi.. Moja neter mala minuly rok 18 a ja som jej kupila symbolický STROM. Da sa kupit v lesoochranarskom zoskupeni VLK. Stoji 1.000 SK, Ty im posles peniaze a oni poslu dokument o tom ze tvoj syn je majitelom stromu-ze si ho vlastne zachranila a samozrejme ostane v lese..

posielam link kde mas viac info www.wolf.sk

ja myslim ze je to originalne a hodne na 18stku ale ako vravim zalezi od povahy, moja neter sa tesila

ferik
20. nov 2008

caute vsetci 🙂 ...chcem Vas popytat o radu...co by som mohol kupit svojej frajerke na 18.narodeniny???dakujem

bibula
20. nov 2008

podla toho,ci je to vazne 😉