Aký digitálny fotoaparát nám doporučujete?

bobicek
1. máj 2007

Ahojte vsetci!
Planujeme kupit fotak, taky na bezne pouzivanie, foto prilezitostne, nie cenovo narocny, ale vykonny, kvalitne fotecky... 🙂
Ak mate skusenosti, poradite? Dakujem!

bobd
1. máj 2007

jeee, bobicek, tak tato tema je aktualna aj u nas 😝

ikke
1. máj 2007

ja som fanusik canonu, to co nokia u mobilov je canon medzi digitalmi. urcite co sa tych jednoduchsich a lacnejsich tyka. pri zlozitejsich (s vymennymi objektivmi) je urcite dobry aj nikon.
konkretne my mame canon powershot A430 na take bezne fotenie a canon tusim 350D na extra fotky 😉

danii
1. máj 2007

sony 😉
my mame sony a sme veeelmi spokojni 🙂 odporucam 🙂

anamor
1. máj 2007

my mame kodak a siroko daleko krasne foto, i napriek tomu, ze uz ma nejaky rocik za sebou, kamoska ma cannon a tiez je velmi spokojna

bzuco
1. máj 2007

aj my máme sony
predtým sme mali kodak, ale sony je lepší 😉

ikke
1. máj 2007

hmm, svagrina ma sony (tusim...) a po piatich mesiacoch pouzivania jej vydrzia baterky asi 15 min. 🤐 ...snad iba blby kus...

bzuco
1. máj 2007
nutka
1. máj 2007

Ahojky, my sme maximalne spokojni so SONY Cyber Shot. Fotocky su kvalitne a hlavne netrva dlho kym sa po cvaknuti jednej fotky pripraví na druhy zaber! ....a to je dolezite,aspon u mna 😎

bzuco
1. máj 2007

ikke, nám takto šarapatila baterka pri kodaku
nabíjala sa celú noc a na druhý deň ked sme šli fotiť, po 10 záberoch začalo ukazovať vybitú baterku 😠

ikke
1. máj 2007

ja radim este kupit fotak na tuzkove baterky - v pripade zlyhania nabijatelnych kupite nahradne v kazdej trafike 😉

glorita
1. máj 2007

ja odporucam Canone ixuss a teraz neviem ci 50...bol to super fotka kebyze nam ho neukradli-fakt vsetky fotkybsu ciste...teraz mame -FUji myslim S950 fakt neviem to cislo jedrahsi ale je s nim narocnejsie manipulacia je to taky poprofesional cize nie moc na take bezne rodinne fotky tak skor na manualne pouzitie v priride... 🙂 🙂

veronika13
1. máj 2007

my máme olympus fe-210 včera sme kúpili 😀 je tam veľký display ale o kvalite fotiek ešte neviem veľa povedať, ale ešte prispejem 😉

veronika13
1. máj 2007

ozaj stál 4990+nabijačka a baterky a puzdro

bobd
1. máj 2007
emjee
1. máj 2007

my mame olympus mju 740 🙂

mimusiacik
1. máj 2007

🙂 U nas fachci Olympus SP - 320,ma velky displej + trik ramiky,vyrezy,cb,sepia,vkladanie textu a ine...vyhodicky,som s nim maxim.spokojna... 🙂 😀 😅 😵

katrin
2. máj 2007

my máme Olympus X-760, je 6,0megapixlový, má 3-krát optický zoom, kupovali sme ho v akcii, stál 5tis, dostali sme k nemu púzdro, púzdro do vody, baterky a nabíjačku na baterky..

bobd
4. máj 2007

mame vyhliadnute zatial 😀 dva typy:

http://www2.olympus.cz/consumer/29_mju_760.htm

alebo

http://www2.olympus.cz/consumer/29_SP-510_UZ.htm

nemate s tymito skusenosti? zeby ste poskytli referencie 😎
bo uz nam z toho svitori... 😝 😝 😝 😝

emjee
4. máj 2007

bobd ak mozem radit, miesto mju 760 berte mju 750 - su takmer rovnake, akurat 750 ma 5x opticky zoom 😉 a 760 len 3x
sp510 ma 10x opticky zoom, no nema mechanicku stabilizaciu obrazu (len digitalnu) a je celkovo dost "objemny"
zalezi na co ten fotak chcete, ak pre bezne pouzivanie, vystacis si aj s malickym mjuckom 😉

melory
5. máj 2007

katrin olympus je vyborny fotak.
my mame tiaz tuto znacku a foto su v albume....kvalitne su . aj fotak 😅

certica
5. máj 2007

my sme sa najviac rozhodovali medzi zn. nikon a olympus. nakoniec zvitazil olympus, najma kvoli 10x optick. zoom a myslim, ze aj z hladiska pripadneho servisu to bude lepsie

melory
5. máj 2007

olympus vyhrava mezdi profesionalmi 😉

nevesta
5. máj 2007

AHojte, tak my mame Canon, rozhodovala som sa medzi Olympusom a Canonom a kamos (profesional) mi povedal, nech nekupujem Olzmpus co sa zatvara tak, ze ten predok trosku zatvoris, potom sa zatiahne cocka a potom dozatvaras, pretoze ta cocka sa zacne casom kyvat a musi to ist do servisu... Tak sme kuili Canon, ale aj Olympus je super, len to nesmie mat tento styl zatvarania 😉

melory
5. máj 2007

nevesta nas sa tiaz tak zatvara...mozem cakat??? 😒

certica
5. máj 2007

hm, nam sa vysuva aj zatahuje na jeden tah

melory
5. máj 2007

mne na dva 🙂
ale som s nim spokojna, len mi chyba k nemu ten profesionalny fotograf 😵 😵 😵

tretulka
5. máj 2007

my mame tiez olympus, sme spokojni, fotky robi krasne....zatvara sa na 2x, ...dufam, ze este vydrzi 😉

majina.b
5. máj 2007

prv až sa rozhodneš, odporúčam ti ešte stránku

http://forum.hladacik.sk/

ja osobne by som kupila panasonic-lumix

jenis
5. máj 2007

Ahoj, my mame olympus c-725 ma 8x opt. zoom a som s nim spokojna. Je sice trocha objemnejsi, ale je uz aj troj ci stvor rocny. 😀

bobd
5. máj 2007

emjee, prosim ta, aky je rozdiel medzi digi stabilizaciou a mechanickou?
😕 dokonca mju 750 ma dualnu, len ta cena 😠
ty mas mju 740 a mate tam tiez len digi stabilizaciu.. no cisty debil som z toho. materialu tu mam kopec a neviem, co skor. asi zvolim vylucovaciu metodu 😀 😀 😀 dakujem, baby za veskere rady 😉