Aký digitálny fotoaparát nám doporučujete?

bobicek
1. máj 2007

Ahojte vsetci!
Planujeme kupit fotak, taky na bezne pouzivanie, foto prilezitostne, nie cenovo narocny, ale vykonny, kvalitne fotecky... 🙂
Ak mate skusenosti, poradite? Dakujem!

petot
3. jan 2010

nikika33: Ak máš na to dosť peňazí (aspoň 500€) tak si kúp rovno zrkadlovku. Žiadny kompakt nie je tak rýchly, aby sa s ním dobre fotili deti.

nikika33
4. jan 2010

ved som nad tým rozmýšlala, len sa bojím, žeby som s ním nevedela pracovať ... nie som velmi technicky typ, aj ked rada fotím .. a ktorý by si mi odporučil? a keby to nebola zrkadlovka, s ktorým fotakom sa daju fotiť predmety z malej vzdialenosti ... diky za odpoved 🙂

kotenko
4. jan 2010

na predmety z malej vzdiatelosti urcite podorucujem zrkadlovku

nikollette
4. jan 2010

my máme digital canon ixus, 12,1megpx, špičkový, múdry foták, super fotky... 😉

hiva
4. jan 2010

ahojte....aj ja na makro fotky a fotenie deti jednoznacne odporucam nejaku zrkadlovku....ja som zaryta Canonacka.....a co sa tyka obsluhy zrkadlovky, ja som bola z nej uplny debil ale nasla som v Blave jednu akademia ktora robi super kurzy a teraz je zo mna uz hotovi profik....fotim uz len na manual ....ziadne automaticke funkcie, lebo pri tych rozhoduje fotak o tom ako fotka bude vyzerat a nie vy 😉 ...ak chcete niektora viac info o tych kurzoch, kludne poradim 😉

a nikika....fotenie predmetov zblizka...jednoznacne zrkadlovka....a na blizke predmety to nie je otazka fotaku, ale objektivu 😉....ak chces, kludne mi napis do IP...rada poradim 😉

peta1510
23. júl 2011

Tak z tohoto mam ja uz mesacnu dilemu.Tiez chcem kupit fotak,nejaky,ktory bude robit kvalitne fotky,ziaden sum,rozmazanie.Uz som bola nastartovana aj na zrkadlovku,teraz ma zaujal nikon d3100,ale kamarat fotograf ma odhovara,vraj mi na fotenie deti staci kompakt,ale zas ktory???Na jednej strane som ochotna zainvestovat,no na druhej strane sa bojim,ze by som s takou zrkadlovkou nevedela narabat.Tak ktory kompakt potom?

denisocka
25. júl 2011

ahoj,ja som na fotky narocna,ale zrkadlovku nemam.mam rada kompakt,a teraz som tu vyhrala samsung pl 120 a teda,fotky eno nuno. Nerobim im reklamu,ale naozaj su fotky krasne.