Aký koberec do detskej izby?

strunka
27. jún 2009

Ahojte,
chcela som sa spytat na Vase skusenosti. Ideme malemu robit novu detsku izbu a mame dilemu aky koberec je vhodnejsi pre 2rocne dieta a viac:

1. teplejsi s dlhsim vlasom - je teplejsi ale nedobre sa na nom hra s autickami, kockami....
2. tenky (plechac) s flisom na spodu - nie je taky pekny, ma minimalny vlas a bojim sa ze ked spadne skor sa odrie, ale da sa na nom bez problemov autickovat 🙂, hrat s kockami, vlacikom atd...

co sa osvedcilo vam? poradite prosim?

dakujem 😵

atlaska
27. jún 2009

jednoznacne dvojka, my sme vzali autcko-anglicak a skusali ho v predajni 🙂
kamosi totiz mali tu skusennost 1 ktoru opisujes, 2 chalanov a auticka nechceli jazdit po ich koberci

bodka13
27. jún 2009

my sme dali taký tenší jednofarebný podkladový a do stredu izby ten s križovatkami a cestičkami pre autíčka 😉 ...boli sme spokojní
podkladový sme zladili s farbou zariadenia izby a ten križovatkový je farebný...bola pekná veselá izbička 😉

maca793
27. jún 2009

ja mám tenký, ľahko sa udržuje

edita33
28. jún 2009

mi mame cez zimu v strede izby taky oval,ani chlpaty ani tenky,a cez leto im koberec odkladam,,tak maju holu podlahu,,

andy.a
28. jún 2009

určite 2.varianta,prvá varianta-neviem si predstaviť údržbu,vysávanie a pod. 😕 😅

naš majú cez celú izbu tenký,síce nie úplne tenučký,ale dobre sa udržuje,aj vysáva,lebo smeti deti vždy narobia 😕
uvažujeme ale o plávajúcej podlahe,malý je alerg.na roztoče,plesne a prach 😕 ale zasa keď sa krpci váľajú po dlážke,lepší je ten koberec 😕 😅

strunka
autor
28. jún 2009

dakujem vas krasne, ste ma uistili 🙂 ja si tiez myslim ze ten tenky je minimalne na najblizsich par rockov lepsi 😵

andy a co sa tyka tej alergie, ak clovek plavajucu fakt casto nevysava a neumyva prach sa este viac viri ako ked je koberec, tam sa usadi a nie su tie chumace co poletuju... asi treba nejaky kompromis 😀

matica2
29. jún 2009

ja keby som mala chlapcov tak neváham a kúpim ten na ktorom sú cestičky pre autíčka 😉

akejka
29. jún 2009

matica: ja mam síce baby, ale tiež máme ten koberec - tenký s cestičkami 😉 Lebo Miška keď mala cca 2-3 roky, sa hrala len s autíčkami, bábiky ju nebavili...aj Lucku baví jazdiť autíčkom po zemi 😉

matica2
29. jún 2009

ma napadlo že by sa aj bábiky mohli prechádzat po cestičkách 😉 no ale máme už iný koberec

cicuchka
1. júl 2009

a nezabudnite na susedy pod vami, ktoré deti bez koberca neznesú
my sme alergici - aspoň rodičia, tak v celom byte je plávajúca podlaha. Ale čokoľvek spadne vydáva taký hluk, že suseda pri telenovelách nadskakuje a asi lieta na metle a naraža na plafon..... 😒
našej vadilo aj ked ked sa chlapček hral s vláčikom alebo autíčkom na cestičkovom koberci ( ktorý som každý týždeň prala)
a nejakej diskotéke ani nesnívame....
niekedy si hovorím, že že kúpime hrubý koberec, bude tichúčko 😀

strunka
autor
2. júl 2009

🙂 tak so susedmi problem nemame 🙂 byvame v dome a pod nami su iba nasi starki a ti maju telku tak nahlas ze im nic nevadi a cez den doma moc nie su 🙂

angelik
2. júl 2009

tensi koberec je praktickejsi
a urcite jednofarebny alebo jemne striekany
ako doplnok moze byt s cestami, ale urcite nie na celu izbu- mali sme, strasne neprakticke, s autickami sa na nom nehrali, drobne kocky od lega na nom nebolo poriadne vidiet, a vobec, prilis pestry, aby sa na nom hrali, rusilo ich to (napr., ked chceli nieco skladat, tvorit)

smejo111
4. feb 2013

viete mi poradit aj kde maju dobre koberce???

zuzicka322
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adkacola
5. okt 2013

my sme kupil malej akrylovy koberec farebny.
je super,jemny,teplucky a dobre sa udrzuje a je cenovo dostupny.
fakt odporucam.

zitkaobe
16. jan 2015
Používateľ zitkaobe je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.

najlepšie je poradiť sa s odobrníkmi aj keď tieto diskusie a rady sú fajn aj tak Vám najviac povie danná firma .. odporúčam si pozrieť napr. http://domabyt.zariadim.sk/natahovanie-kobercov alebo http://domabyt.zariadim.sk/vyberame-spravny-koberec 🙂

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

kúpte ten teplejší koberec do celej izby alebo aspoň na väčšiu časť a k tomu taký maličký na ktorom sa dá hrať s autičkami

julinka29
15. dec 2016
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Nám sa veľmi osvedčili koberce z jutexu. Kupovali sme už dva, prvý keď boli drobci malí - ten klasický s cestami, aby mohli jazdiť s autíčkami. Niekoľkokrát ho však pocikali, raz pozvracali a veľa krát poliali čajom, takže sme ho museli vymeniť. Teraz si deck pre zmenu vybrali s dinosaurami. Ja na koberce v detskej nedám dopustiť, predsa len hrajú sa prevažne na zemi

ukulela
15. dec 2016

hlavne farebny, vzorovany, aby na nom az tak nevynikali pripadne flaky z roznych nnehod, ktore sa nebudu dat stopercentne vycistit.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
23. dec 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@doriss_po Tiež sme ho mali. Pravidelne som tam stúpila na nejaké lego 🙂 NAozaj sa na ňom všetko stratí 😝

ferinka_rodinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz