Aký máte vzťah s mamou?

vonavakvetinka
20. nov 2009

Zaujimal by ma vas vztah s vasou mamou. Ako casto sa stretavate, ako daleko byvate od seba, ci ma rada vasho manzela, ci sa vam stara do veci, ci vam nieco vycita...

leniciatko
20. nov 2009

ja bývam s mamou pod jednou strechou,ona dolu a my hore . 🙂

cuchre
20. nov 2009

nais byvaju 150 km daleko, a mame skvely vztah. nebyvame spolu od mojich 18, ale jeden rok som bola doma sa dalo sa 🙂 ma rada mohjo muza, lubi mojho syna a strasne ho rozmaznava, ked sme tam, tak to je jediny kamen urazu :D ma svoj nazor, ktory si povie a ja ho vypocujem.

mywiel
20. nov 2009

Mama byva 1000 km odo mna a velmi mi chyba, zanedlho pride na dovcu nas pozriet tak sa velmi tesime, moja mama mi nikdy nic nevycitala, je zlata a dobra, som stastna, ze je moja mamulienka. 😵

dzio2
20. nov 2009

ziaden 😠

hasleerka
20. nov 2009

my bývame spolu v byte ... s mm vychádza veľmi dobre ... ak sa občas zastará tak jej slušne vysvetlím aby to nerobila a je to OK ... občas máme rozdielne názory ale kompromis sa vždy urobí ...

a máme sa rady, nevymenila by som ju za žiadnu inú 😵 😵 😵

emily333
20. nov 2009

ja by som svoju nevymenila aj ked je dost daleko tak sa stara alebo skor sa o nas bojii a ked nam vola tri krat do tyzdna po hodine tak to uz by vytocilo asi kazdeho ale aj tak ju lubkam 😵 😵

saska.t
20. nov 2009

😉 byvam od svojej mamy 1000 km vidime sa 4-5 x do roka a tiez mi velmi chyba aj ked niekedy vie liezt poriadne na nervy ale kto nie? kazdopadne by som ju prijala aj u seba

mirka414
20. nov 2009

aj nas deli dialka 1000km ale vzdy ked pride si to uzivame.uz sa tesim na dalsiu navstevu aj ked ta minula skoncila len pred tyzdnom uz sa neviem dockat dalsej.

womenne
20. nov 2009

mama mi istym sposobom chyba ale žit snou neviem neviem....ale mam ju velmi velmi rada.A mojho manžela zbožnuje,ešte ked sme spolu chodili ho" mala radšej ako mna" 😉 😀
Nikdy sa nestarala a ked už niečo povedala tak som jej proste povedala nech sa nestara že je to naš život a bola ticho. 🙂

babula90
20. nov 2009

womenne, aj moja mama mala radšej frajera môjho ako mňa kedysi 😀 a zase svokra bola na mojej strane, no paradoxy 😀

sofik
20. nov 2009

ja s mamou vychádzam perfektne, momentálne bývam u našich a nikdy sa mi do ničoho nestarala, nemenila by som ju nikdy je to moja mamička 🙂 🙂 🙂

mirka414
20. nov 2009

mna sa mamina ujala,ked som prisla domov a potrebovala pomoc ako slobodna mamicka nadherne sa ujala povinnosti babicky a aj klebety v dedine statocne znasala.ja som jej za to o par mesiacov zasa malinku odviezla 1000km dalej,ale ona ako statocna maminka a babinka vsetko pochopila a napriek bolesti nas pustila.mami dakujem.

blumka
20. nov 2009

ked ja budem taka mama ako je moja mama, tak bude naplneny zmysel mojho zivota... 😵

vieraj
20. nov 2009

super vztah, byva 60km od nas. no co uz, aspon sme si vzacne...

krpito
21. nov 2009

moja mamina je najvzácnejší človek v mojom živote aj keď je to ťažko teraz zrovnávať s dieťatkom, manželom, ale ak ja budem ako ona, budem super mama, super manželka, super stará mama, super svokra a v neposlednom rade super človek 🙂

lindda
21. nov 2009

Ja mam 10000% stav s mamou volame si 3-5 x denne a sme spolu skoro denne byvame hadam 6 km od seba 🙂 s muzom mojim super a maleho miluje najviac na svete je to moja naj kamaratka a maly ju vola babulka moja 🙂

auriane
21. nov 2009

Tak ako Dzio2 - žiaden /prečo, Dzio?/. Mama mávala aj svetlé chvíľky, ale tie by sa dali spočítať na jednej ruke. Strašne som sa bála, že keď budem sama matkou, budem tiež taká zlá ako ona, ale až na pár výpadov, kedy mi prasknú nervy asi ako každej mamine, som docela okej 🙂

frisbee
22. nov 2009

katastrofa...ja som od 13.tich rokov preč z domova,bychovala ma babičky,matka je nezodpovedná hysterická osoba,už 7 rokov sme sa nevideli,mám trvalé následky na psychike vďaka jej "výchove".Naprostý nezáujem o vnučku,uprednostňovanie brata,egoizmus...nejde mi o tom písať,preplačem deň ☹

petikd
22. nov 2009

Bývame s rodičmi.Ked som sa stala mamou,tak sa náš vzťah zlepšiel.Aj sa pohádame,ale po hodine sa už normálne spolu bavíme.Lezieme si niekedy na nervy,ale je to v poho takže si myslím že máme dobrý vzťah 😉

auriane
22. nov 2009

Frisbee, mňa tiež od dvanástich vychovávali starí rodičia, súd ma im pridelil pre neschopnosť matky a týranie z jej strany a zo strany jej manžela. Ale odkedy mám vlastné dieťa, nejak som to prekonala a je to za mnou, nebolí ma o tom konečne rozprávať, už som po dlhých rokoch konečne nad vecou 😉 Tak to prajem aj tebe a verím, že to raz príde.

enilora
22. nov 2009

Moja mama je ten najlepší človek na svete velmi ju lúbim a som jej vďačná zato čo pre mňa robila a robí...Tiež by som chcela byť svojmu synovi takou dobrou mamou ako je ona mne...Máme super vsťah aj keď sa sem -tam objavia nezhody po hodinke je zas všetko v pohode vysvetlené,prepáčené...Som rada že ju mám.

vinka
22. nov 2009

Ja s mamkou bývam.A máme velmi dobrý vzťah.Ked sa pohádame tak to asi raz za rok alebo až dva.Velmi nám pomáha s detmi a nám to aj vyhovuje takto.A nestará sa nám do manželstva ani do výchovy.Aj ked niekedy ju ja o radu pýtam.Môjho muža ma rada lebo je zodpovedný a on si zas váži ju kedže už svoju maminu stratil. ☹ Berie ju ako druhú mamu. 😉 No ja len verím,že tu bude ešte dlho s nami. 😉

miskachrumka
22. nov 2009

zaujala ma vasa tema tak som chcela len ze moja mama po rozvode odisla do zahranicia skoro bez slova 😢 ked som mala 11rokov ☹ odvtedy zvladam domacnost od malinka sama a maleho videla len raz aj to ked mal 5 mes inac sme len v kontakte raz za 2 mes.takze tie veci co ma trapili som nemala komu vyrozpravat nemalmi ko kupit prvu podprsenku ci intimky ani sa porozpravat o prvych laskach co velkych sklamaniach ☹ .................ale nezazlievam jej to ved je to moja Mama!
aôe zato mam oca akych je na svete veeeeeeeeeelmi maaaaaalo!
mala som vsetko co som chcela nic mi nikdy nechybalo az nato ze ta matka tam stale chybala 😔 ale clovek sa podriadi vsetkemu ked mi nic ina nezostava 😒
ale stale som mala vycitky aj mam doteraz ked nahodou pride raz do roka sem na sk vykricat jej do oci ze kde bola ked som ju najviac potrebovala 😠 ale co už ale zato som sa potavila na vlastne nohy dost mlada ale ma to svoje velke vyhody!a vela ludi ma obdivuje zato co vsetko som zvladla uplne sama kedze a som na seba velmi pysna! 🙂

to je asi vsetko k vztahu s mojou matkou

miskachrumka
22. nov 2009

chcela som napisat kedze .....moj tatko musel chodit vkuse do zahranicia tiezaby sme mali vsetko co chceme takzesom sa obrata tiez starala sama ale dokazala som im ze som uplne sebestacna od 11 rokov 😉

vinka
22. nov 2009

Miskachrumka klobúk dole pred tebou.No ja sa stále pozastavujem nad takými ženami či jej ozaj sa dá povedať mama.Nebudem nikoho súdiť ked nepoznám ale som sama matkou troch detí a neviem si predstaviť,žeby som ich opustila a nechala otcovi alebo sa nestarala o ne. ☹ ☹ Ale aj ty si dôkazom toho,že ked sa niečo chce tak sa dá zvládnuť. 😉 Zato ty budeš isto tá najlepšia mama na svete. 😉

vinka
22. nov 2009

A to som zabudla napísať,že naše deti majú asi tiež takého otca akého už niet na svete.Vie sa na 100% o ne postarať.Ale nenechala by som ich bez mami. 😉

miskachrumka
22. nov 2009

vinka dakujem vies najhorsie bolo ked mi kudia zacali rozpravat boze ty chudaako ta vasa matka vas mohla nechat tak ved to je strasne mne toprislo vzdy tak luto aleonajhorsie bolo ked som videla ako moje spoluziacky vzd& rozpravali boze kecala som s mamoui poradila mi vybozkavala ma alebo napr vyobimala radi i kupila mi to a to chodime spolu nanakupy a atd a atd jasom toto neprezila boli to mnohe preplakane noci aj dni aj somjuzato niekedy nenavidela aj teraz mi to pride strasne luto 😢 preco prave ja som usela takto dopadnut ................ale zato vsetko ma pan bozko potom vsetko obdarilaj ked trosku skor ale chcenym syncekom 🙂 a perfektnym manzelom a som mu zato vdacna asi som si tomozno aj zasluzila nerada natoto obdobie spominam lebo potom placem celu noc a jemi luto ze sa neozem niekedy ked je toho namna vela vyplakat na maminom pleci ale mam tu muza co ma podporuje a nehradza mi aj so syncekom tu lasku o ktoru som bola od mala ukratena!

ja by som toto ako som napisala nikdy nespravila svojmu dietatu !NIKDY a doteraz neviem presne dovody preco to vsetko takto spravila ale už ma to ani nejak nezaujima mam svij zivot svoju malu rodinku 😉

miskachrumka
22. nov 2009

sorry za chyby ale mali sme pokazeny pc a mame staru klavesnicu a nejak ma zodrate pismena asi u vyhodim von oknom ze zanou zaprasi 😠 😠 😅

vinka
22. nov 2009

Nie nevyhadzuj lebo nebudeš mať na čom písať. 😀 😀 Ano zaslúžila si si super rodinu.A raz budeš mať ešte aj dcérku a ty budeš chodiť s nou na nákupy a dáš jej to čo si ty nedostala dvojmo. 😉 Sú matky ktoré by chcely byť s detmi a nedovolí im to choroba alebo iné okolnosti a matky čo by mohly bať tak nechcú.Asi to nikdy nepochopím. 😒 Prajem ti vela šťastia v živote a už len a len vela radosti. 😉

frisbee
22. nov 2009

auriane..ďakujem ti,toto je totiž vec,ktorú si človek nesie v sebe až do konca života ☹ ...a prajem tebe a aj ostatným dievčatám,čo majú za sebou podobný traumatický zážitok iba to najlepšie a už iba naozaj šťastný život 🙂