Aký mixér by ste mi poradili?

martino
5. jún 2007

dobrý deň.chcem si kúpiť nový,kvalitný mixér. lebo starý sa mi už pokazil. aké máte s mixermi skúsenosti? a aký mixér,akej značky mi poradíte?

emjee
12. jún 2007

martino • Dnes o 15:45
mne sa pri výrobe ovocného pyré,pokazil mixér.aký mixér mi odporúčate a aké skúsenosti máte so značkou moulinex, s jej výrobkami.

slafka75 • Dnes o 15:59
My máme braun, ponorný mixér má aj rozne násady a nádobky, som s ním veľmi spokojná, stojí okolo 2000 Sk.

emjee
13. jún 2007

martino • Dnes o 10:08
kludne aj ostatný píšte o mixéroch,aké máte s nimi skúsenosti,ako ste s nimi spokojný a akej značky máte mixéry.martino.

hanka274 • 1d • Dnes o 11:03
martino, nemusis stale otvarat novu temu, ked nik neodpisuje...staci jedna a tam budu odpovede...viac sa opakuje, zbytocne, admini to aj tak uzavru.
Ja mam Braun, taky asi co ti pisala jedna kocka uz. Som spokojna, jedine mi prestala fungovat ta miesacka-podobna miesacke rucnej na slahanie bielok.
Moc ho nepouzivam, lebo som nikdy jedlo pre dieta nemixovala 😉 .

martino • Dnes o 14:25
ten mixér,čo sa mi pokazil.to bolo kúpené z teleshopingu,bolo to na systém raz-dva-tri. martino

madeleine
5. aug 2007

No, ja prave dumam, ze kupim aj ten stojaty mixer, kvoli milkshake napojom a dreniam. Teraz mam BRAUN MR 6550 BC HC a som s nim i so vsetkym prislusenstvom velmi spokojna... mam ho uz dva roky a zatial funguje bezchybne. http://ishop.nay.sk/image/51566550A_11692190810...

Philips ma dost podobny a je tiez fajn http://isk.mall.cz/3751216/

Dost zalezi od toho, kolko mas vyhradenych prostriedkov a tiez, ake mas nan naroky... ja rozmyslam, ze doplnim repertoar niecom takymto http://isk.mall.cz/5303737/ 😉

madeleine
5. aug 2007

oh a predtym som mala ponorny mixer Orava, taky s miskou a aj ten bol dobry. Mal ale nizsi vykon ako tento sucasny... ;)http://isk.mall.cz/3383409/

drago
5. aug 2007

Ahoj Holky, já si koupila ponorný mixér s příslušenstvím od Fagoru, výkon má 500W, je skoro stejnej jak ten Braun, jak píše Madeleine. Jsem s ním spokojená.

ritulka
5. aug 2007

Ahojte, ten mixer co ma Madeleine mam aj ja a nemozem povedat ani krive slovo, je to kvalitka ...

emjee
12. aug 2007

martino • 12. aug 2007 o 10:44
mne sa raz stalo, že som mixoval mäsové pyré a to v stolnom mixéri, a zrazu sa zasekol, nože sa zasekli, musel som kúpiť nové nože, potom to už išlo.martino

veronika13
13. aug 2007

on má asi mixéry a mixovanie veľmi rád 😀 😀

martino
autor
14. aug 2007

ahoj veronika13. ja mám rád mixéry a mixovanie.najradšej mixujem ovocné pyré.martino.

martino
autor
21. aug 2007

ja mám mixer ETA 0010. a keď dám doňho ovocie nakrajané na kúsky, a prilejem vodu a spustím ho: tak robí:prd,prd,prd, a potom mixuje normálne.poradíte mi,čo s tým je? a do jedla sa mi pri mixovaní dostáva aj falošný vzduch. poradíte mi,čo s mixérom vtedy mám urobiť? ďakujem.

veronika13
21. aug 2007

vypni ho

martino
autor
21. aug 2007

to nemôžem vypnúť.musím mixovať ďalej.

nezabudka84
21. aug 2007

Martino, ty asi nie si technicky typ, co?Kup jeden a poriadny a potom nemas problem.A manzelka nevari?

martino
autor
22. aug 2007

ona nevarí.rozviedla sa so mnou.to teda nie som technický typ.

nezabudka84
23. aug 2007

A ty sa staras o babatko sam?To ta teda obdivujem 😎

martino
autor
23. aug 2007

hej.musím sa starať sám. aj pri prdiacom mixéri.

susik77
4. feb 2008

ahojte, my by sme chceli kupit kuchynsky robot-kde by bol mixer, mlyncek na maso a ine...poradte nieco kvalitne-moze byt aj drahsi...

zanetka82
5. feb 2008

ahoj my jsme dostali mixer jako svatební dar....zanačka Philips essence je skvěly muže doporučit. akorat tam není ten mlynek na maso ale jinak ma vše 😉

lukik
7. feb 2008

Ahoj, my jsme si koupili mixér od ProLine, nic neříkají značka v Datartu a můžu říct, že to neradím nikomu! Asi po dvou měsících, mixuju a když šel manžel umýt nádobí a já krmila, zjistil, že se ty čepele ohnuly a nastrouhali tam sklo! Malý je naštěstí v pořádku, ale týden jsme čekali co se stane. Takže jen lepší, dražší a zjistit si, jestli je to pořádná ocel, protože ta naše musela být nějaká plechovková. Doporučovali nám taky skleněnou dózu, že ta nepraskne, tak snadno jako plastová....

gabrielkabj
22. feb 2008

Ahojte mam doma mixer vlastne to nie je iba mixer ale je to doslova robot pretože melie maso daju sa na nom robit rozne pomazánky,zmrzliny,koktaily, je to mlinček, šlahač, penič, da sa na nom spravit super frape kava. Je od značky Zepter je super fakt ale v obchodoch ho nekupite iba cez obchodneho zastupcu ak mate zaujem tak vam možem dat kontakt. 😉

biba12
27. feb 2008

Ahojte,

ja mam tycovy mixer Moulinex a robot Bosch. Obidva su vyborne.

lindulak
2. apr 2008

Ahojte! Chcem sa opytat, ake mate skusetnosti s ponornym mixerom, ktory ma ten nastavec - tu misku na sekanie s nozmi? Uvazujem kupit Braun alebo Philips a rozmyslam, ci to nahradi z casti aj robot? Co vsetko sa tam da posekat? Aj tvrdsie veci - surova mrkva, kapusta? Asi to treba predtym ale nakrajat na drobnejsie, ze? Dakujem za tipy.

martinko_g
24. apr 2008

Ahoj Susik77, neviem ci tvoj zaujem o robot je este aktualny, aly my sme na svadbe dostali dva roboty a jeden z nich mame stale zabaleny. Jedna sa o Kenwood Prospero, multifunkčný, so všetkými možnými nástavcami na šľahanie mixovanie odšťavovanie a mletie mäsa.
Predame ti ho za polovicnu cenu, pripadne podľa dohody

nensy
25. apr 2008

ahoj nobody já mám moulinex a jsem sním maxi spokojená.až mi odejde koupím zase tu samou značku 😀

fifla
25. apr 2008

my mame robot philips a na kratky cas nam babina pozicala ponorny orava, ale neda sa mu dat dole tyc a umyvat ho cely je o nicom. a navyse je to len nejaka 150 vykon ale chystam sa na ten novy moulinex click and mix - ten s tymi farebnymi nadstavcami, ma celkom fajny vykon a paci sa mi. teda ten s kovovou tycou

iva211
6. máj 2008

My sme si kúpili moulinex click and mix s umelou tyčou veď 450W výkon predsa musí stačiť a to kôli malej na jej papaníčka, tak dúfam, že budeme spokojní, potom dám vedieť.

leoni.d
18. máj 2008

Odporucujem takisto robot Kenwood. Je ich viacero druhov, ja mam Kenwood Major a neviem si ho vynachvalit.Usetrite hlavne vela casu. Cenovo su dost drahe ale su naozaj vyborne. Su vyrobene vlastne pre vecnost.Su to tie najlepsie mixery. S kupou tohto vyrobku som velmi spokojna.

jurajjj
6. mar 2009

ahoj

Odporucam mixer Robochef, na googli to urcite najdes. Predavaju k tomu aj nastavec. Super vec za celkom dobru cenu !!!

S pozdravom

cervena_vila
14. mar 2009

Ahoj, já mám ponorný bosh s kovovou hlavou, což nám doporučil prodavač ("tím rozbijete i tvrdý věci") a je skvělý, má kolečko s 15 rychlostmi + turbo rychlost, je k němu spousta příslušenství: velká nádoba na běžné použití, malý sekáček na ořechy, sekáček na led, metla, nádoba na šlehání sněhu, na všem jsou vyražené stupnice, kolik se do toho vejde. Akorát jak je na trhu stále úspěšný, tak ho zdražili asi na dva a půl tisíce.

pepibubu
16. mar 2009

Ahoj, já jsem naprosto spokojená s Tefalem, Prep Line, má i nádobku na mixování, metlu na sníh, a je s dětskou pojistkou a poměrně tichý, no super věc 🙂