Aký mixér by ste mi poradili?

martino
5. jún 2007

dobrý deň.chcem si kúpiť nový,kvalitný mixér. lebo starý sa mi už pokazil. aké máte s mixermi skúsenosti? a aký mixér,akej značky mi poradíte?

arcticcool
10. mar 2010

Ahojte ja som si dnes kupil mixer od PHILIPS HR2061 taky obycajny stolny 1,5l a zatial super za 50 E a drvi lad ma to aj mlyncek 5 rychlosti zatial som mixoval len mlieko banan a piskoty a uplne super 😀 neviem kde tu najdem recepty asi by to chcelo temu 😝

melouna
10. mar 2010
melouna
11. mar 2010

Lidičky už jsem tady ten odkaz někde dávala, ale tak tady máte test kvality mixérů 😉
http://www.kuchyne.cz/spotrebice/prakticke-stol...

http://www.kuchyne.cz/spotrebice/testujeme-kuch...

blazka24
11. mar 2010

určite moulinex, to je značka na ktorej som nikdy nebanovala.........

franziska
9. apr 2010

no ak mozem pridat svoj nazor na Moulinex Odacio tak urcite uz by som ho druhykrat nekupila.

Vkuse sa zasekava zapinaci gombik a regulator rychlosti. Pri pouziti nastavca na odstavovanie to nie je dobre vymyslene lebo ak sa tam hromadi odpad z ovocia tak to zacne odierat umelu hmotu v strede. A prave teraz sa mi ulomil hlavny nastavec asi na polovicu ostatnych doplnkov.

Raz som ho uz reklamovala opravili mi sice regulator rychlosti a gombik ale ako som ho doniesla domov hned na druhykrat si to zase skace ako chce. Dost mi to vadi. Myslela som si, ze ked kupim drahsi robot tak bude aj kvalitny.

Odteraz budem pozerat hlavne na to, aby tam bola prevaha kovovych komponentov nakolko tie plastove okamzite odchadzaju.

somjezibaba
23. apr 2010

ak chcete kvalitny pristroj tak thermomix,nahradi niekolko sptrebicov cim vam usetri peniaze a miesto v kuchyni a dokaze vam aj navarit,takze kym kupate deti uvari vam kasu,puding,polivku,co len chcete a netreba pri nom stat,vie co ma robit.. 🙂 🙂 mam ho uz dva roky-parada,nedala by som ho za nic

slizicek
30. aug 2010

Nemate niekto skusenosti s kuchynskymi robotmi od Bosch?

smarti
30. aug 2010

@slizicek ja mám bosch mum ( napr. http://www.monitor-cien.sk/mum4655-porovnavanie... ), som s ním maximálne spokojná, využívam všetky jeho súčasti.

slizicek
30. aug 2010

@smarti Ja nad nim uvazujem len co citam na nete tak na bezny chod su asi v poho ale neviem co ten masomlyncek a to miesenie cesta, v testoch ho nehodnotia uplne najsamlepsie aj ked konkretne tieto som nevidela nikde hodnotit..

vid http://www.kuchyne.cz/spotrebice/testujeme-kuch...
alebo http://domacnost.sme.sk/c/4312273/bosch-mum-46c...

ako dlho ho mas? nemam zatial ziadny takze som zvedava co vsetko dokaze..

smarti
30. aug 2010

@slizicek ja ho mám 3 roky, no pravda je, že ja cesto nemiesim tým hákom, lebo ja na miesenie používam pekárničku chleba, tak to nemôžem hodnotiť. Ale mäso meliem vždy, keď mi treba ( nie každý týždeň ). Ja som si ešte dokúpila nôž na zemiaky na halušky ( taký okrúhly ako sú tie v základnom vybavení ), to používam pravidelne na halušky a zemiak. placky. Mixér používam na banánové mlieko a už som mixovala aj jablká a mrkvu, keď som mala operovaný zub a musela som jesť tekutú stravu. Najviac používam šľahacie metly ( každý týždeň ) pri pečení koláčov. To si neviem vynachváliť, lebo dovtedy som mala ručný mixér. Teraz tam nadávkujem čo treba, pekne mi to šľahá a ja si zatiaľ pripravím plech alebo iné suroviny na koláč. To si neviem vynachváliť. Neviem, kadžý má iné predstavy, nám tento robot vyhovuje.

slizicek
30. aug 2010

@smarti Vdaka za info ja som tiez rozmyslala este nad tym nozom na zemiaky. je to tento?
http://www.obchodny-dom.sk/prislusenstvo-k-bosc...
kupovala si ho cez net alebo v normal.obchode?

smarti
30. aug 2010

@slizicek áno, je to ten, kupovala som cez net, asi tiež cez tú stránku, čo uvádzaš

ivetka63
20. feb 2011

@somjezibaba ,ahoj, prosím ťa, počula a videla som už veľa, ako pracuje termomix cez známe, ktoré ho tiež už majú niekoľko rokov a sú veľmi spokojné. chcela by som si ho kúpiť, ale nieviem kde, nemáš náhodou kontakt na predajcu. dík. Ivet

somjezibaba
10. mar 2011

@ivetka63 ahoj ,ozvi sa,viem o niekom

martina645
22. dec 2015
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

ja mam mixer Vitamix TNC 5200, a som nadmieru spokojna, pouzivam ho kazdy den na smoothies, je vykonny a urobi vsetko, mixuje, drvy, miesi, melie, jeden pristroj na vsetko, odporucam, mam ho z tohto eshopu
http://shop.vitarian.sk/vitamix-tnc-5200-19#FFFFFF

janka279
14. jan 2016

@martina645 aj ja uvazujem o kupe kvalitneho mixera a hlavne o Vitamixe. Len ta cenaaa. Riadne vysoka. Nieze by som na to nemala, len neviem, ci ho budem tak aktivne pouzivat, aby sa mi ta investicia oplatila. Ako dlho ho uz mas? Udrziava sa lahko?

martina645
26. jan 2016
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

@janka279 ja ho mam uz dlho a mne sa investicia oplatila pretoze ho pouzivam fakt kazdy den 🙂 podla mna sa udrzuje v pohode, nadobku oplachujem hned po kazdom pouziti, ak planujes pouzivat mixer casto urcite sa oplati investovat do niecoho vykonejsieho

9tinka5
1. feb 2016
Používateľ 9tinka5 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9tinka5.

tiez mam vitamix a suhlasim ze sa oplati investovat do niecoho vykonneho, mala som aj lacny a to sa neda porovnat, robim na nom hlavne smoothies je nadychane ako oblacik 🙂

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
11. sep 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@magda15 Ahoj ja som kupovala sestre ako svadobny dar Herakles 5G zo stranky klarstein.sk (dufam, ze to sem mozem takto napisat, ked nie tak sa ospravedlnujem) a teda chvali si ho...dufam, ze nie preto lebo to bol darcek a nemoze na to povedat nic zle 😀 😀

vidano
3. dec 2016

Mna moulinex sklamal, sice vitaz testu, kvalitne mixovanie, ale po 2.5 roka sa zlomil noz, dalsi bude asi asi nieco Bosh, braun alebo klartein

timea7
4. dec 2016

@vidano mňa tiež sklamal víťaz testu Bosch, aj keď išlo o klasický mixér s metličkami, jedna sa zlomila ešte počas záruky....kúpila som si ešte jeden za tretinovú cenu a som maximálne spokojná.

miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3213
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karima512
22. máj 2023

ja mam vitamix od vitariana a som s nim spokojna, uplne najemno mixuje aj oriesky a tvrdu zeleninu