Aký najnevhodnejší darček ste dostali na Vianoce?

babula90
26. nov 2009

Aký najnevhodnejší darček na Vianoce ste dostali, spomeniete si? Alebo najkurióznejší? 😉

bets
10. dec 2009

ja sa nehnevam, aj ked dostanem nevhodny darcek, a nevycitam to danej osobe. viem, ze moja rodina, mama, svokrovci a ostatni to myslia dobre, len maju iny vkus a inak sa pozeraju na veci. napr. svokra dlho nemala predstavu o mojom vkuse, ale postupne citlivou komunikaciou sme to zvladli. ked je na nakupoch, tak mi zavola, ked sa mi to nepozdava, tak ju nasmerujem na nieco ine. napr. pred tyzdnom mi volala, ze kupi detom 5,6 rozsirenie Carcassone, co je dost nezmysel, lebo s tym rozsirenim co mame, uz to hrame dost dlho... tak hovorim, je to dobry napad dat detom spolocensku hru, ale ci nemaju nieco nove, co nemame, dala som jej konkretny tip a nakoniec bola stastna, ze nam kupila nieco, co sa bude urcite pacit... nedavno kupila PC hru, uplne nevhodnu pre 7r. dieta, kym dorastie tak hra bude predpotopna... ale co uz, nabuduce viem, ze aj ked vymysli celkom dobry darcek, tak sa treba poobzerat a potom jej konkretne naznacit, co presne by bolo vhodne...
nedavno som dostala od mojej 85r. babky zupan, ktory bol zjavne opraty a bol jej asi maly, preto mi ho dala, ale bol asi o 4 cisla vacsi ako nosim. zobrala som ho a teraz rozmyslam, co s nim, aby najmenej zavadzal (doma sme sa s muzom pekne nasmiali, ked som sa mu predviedla). teraz na vianoce hovorim babke, nech si nerobi s darcekmi starosti, ale ona nechce prist s prazdnymi rukami, tak sme dohodli, ze kupim za nu pre vsetkych za dohodnutu sumu, a ona mi da potom peniaze.

katka76
11. dec 2009

ked to tu citam, tak ma napadlo, ze som dostala od mm zupan na jeziska, nakolko som bola v 37 tt, bol mi len jemne vacsi 😵 , po porode som sa mohla do neho 2x obkrutit 😀

betyna8
11. dec 2009

no babulky,fajne som sa pobavila 😀 naši nám našťastie dávaju obyčajne prašule a my si kúpime čo chceme,ale v minulosti si kupila jedna teta cyklamenovo ružovú šatku či šál,hoci vie,že túto farbu ja nemusím 😝 ,v živote na mne nič do ružova nebolo,no ale zato jej sa moc páči ,ma plný šatník handár v tej farbe a chodi jak cica mica 😀
A tiež neznášam darčeky -take kadejaké zbytočnosti,čo si človek veznme len zo slušnosti,ale ono to tak vypadá,keď "ježisko" kupuje hoci čo,len aby bolo 😒

nikollette
11. dec 2009

nakolko ja som vešlmi náročná v darčekoch, tak od každého dostávam peniaze nech si kúpim co chcem.
A plus nejaké prekvapko je tam vždy 😉

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babula90
autor
12. dec 2009

hodinky na ruku sú práveže to, čo chcem ja 😉 nejaký pekný kúsok, lebo dívať sa v spoločnosti na mobil sa nenosí 😉 Hodinky na ruke muža sú jediný šperk, ktorý si môže dovoliť nosiť.

babatko88
12. dec 2009

ja za najhorší darček považujem hru Sudoku, hrala som ju len v ten deň na Vianoce, keďže som sa musela usmievať, že sa mi to strašne páči... ale blbé bolo to, že ja som si ju kúpila už niekedy v septembri a odvtedy leží v šuflíku, teda teraz už dve... no paráda...
inak ich bolo ešte oveľa viac, ale momentálne si na nič horšie neviem spomenúť, keď ma napadne, napíšem 😉

kikatko
12. dec 2009

moj naj... darček bolo mrtve mača- teda mačiatko ,kt. malo posobit realisticky. bolo z nejakej divnej kožušiny a malo sklenné oči.prosto des 😖 a dostala som ho ako velka milovnička mačiek od vtedajšieho priatela- hned na mieste som sa s ním rozišla a mačiatko vyhodila
ps. pre predstavu - http://www.sevt.sk/jml/images/stories/akcie/let... posledná strana letaku

lussy23
13. dec 2009

Kikatko - to muselo byť otrasné! Ja má tiež mačky rada.
Pre mňa bol najhorší darček 1000dielové puzzle nejakého hradu. Doteraz lezí pod posteľou nepostavené. 🙂
Alebo som pred dvomi rokmi dostala také oblikacke bábiky. 😉 😕 No počas nudných dní u mňa zabrali. 😀

usenexa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilitela
16. mar 2013

Tak pre ozivenie. Mame aj nejake kuriozne dary ale nemozem napisat lebo chcem dalej ostat anonymna 😀 co ale mozem povedat: dostali sme uz citanu knizku - ziaden zberatelsky unikat ktory by to ospravedlnil. Neopraty pouzivany obrus, sadu salok ktoru rok predtym dostali od ineho clena rodiny, knihu s dietou kratko potom ako som schudla na svoju povodnu hmotnost, dcera dostava sadu tanierov do vybavy 😖 ma 1,5 roka. Akoze to mame teraz 20 rokov skladovat? no a uplne ma dorazi ked si vypytam nieco konkretne a dostanem namiest toho nieco podobne ale nepotrebne napr ked potrebujem pokrievku s priemerom 24 cm a dostanem 18 so slovami ze inu nemali.

nadezdah
4. sep 2013

Dobrá téma. Zaujal ma názov. Ale priznám sa, nečítala som všetko. Mne môj mužíček na meniny kúpil kufrík so šminkami, aj napriek tomu, že sa nešminkujem a okrem toho robím Avon, takže čo potrebujem si zoženiem odtial, a keď som mu povedala, že načo mi to bude že skôr by niečo také využila jeho mama, tak objednal ďalší. 😅 A keď ho dotrepal domov, tak zapotil, že veď som vraj chcela a keď tak ho dáme dcére... Pri tomto som sa chytila za hlavu a opýtala sa ho, či je kompletný, kupovať 12 ročnej dcére kufrík so šminkami. Ešte že sa mi podarilo jeden predať a druhý už rok odpočíva v skrini a čaká na niekoho kto by ho využil. 🤐 Ale aspoň som zistila, že ani po 13 rokoch manželstva ma môj manžel vôbec nepozná. Aspoň niečo "pozitívne" nie?! 😀 Nebolo to sice na vianoce, ale deň pred. Na vianoce mi darček vie trafiť len moja dcéra a mama. Inak všetko pre mňa nevyužiteľné. Muž mi kupuje také dary, ktoré môže a používa on sám...