Aký najnevhodnejší darček ste dostali na Vianoce?

babula90
26. nov 2009

Aký najnevhodnejší darček na Vianoce ste dostali, spomeniete si? Alebo najkurióznejší? 😉

blazka24
26. nov 2009

tak ja som to nebola ale keď kamka zapotila že na 10-te výročie svadby dostala krém na spevnenie poprsia od svojho manžela skoro ma prekotilo od smiechu, ale nikdy nevieš či to nečaká aj mňa xixixi ešte tuším 5,5 roka 😀

babula90
autor
26. nov 2009

😀 😀
teším sa na Vaše ďalšie kurizitky 😉

kacenqa
26. nov 2009

ja som na prve vianoce od svokry dostala set naberacku, placacku a deravu lyzicu 😀 😀 😀 😀 😀

kotenko
26. nov 2009

babula, chces niekoho takto nemilo prekvapit? 😀

babula90
autor
26. nov 2009

kuriozitky-preklep
kotenko, nie, preboha 😀
len mám chuť si prečítať niečo veselé. 😀

kacenqa
26. nov 2009

ozaj, zabudla som napisat, ze to bol JEDINY darcek tie vianoce 😀

alica02
26. nov 2009

dostala som na svadbu samovar, asi ako jeden z tych putovnych darcekov a najhorsi darcek su asi obrovske hracie hodiny akoze zlate(plast), s krestanskym motivom, ktoreodbijaju kazdu polhodinu

alica02
26. nov 2009

ale pacilo sa mi ako sa raz Marosa Kramara opytali, co este nedostal pod vianocny stromcek a on odpovedal, ze vianocny stromcek

arleta
26. nov 2009

Blazka, tak dobré, že krém na spevnenie poprsia... 😀 😀

pancake
26. nov 2009

ked som bola pubertiacka tak som od prveho priatela dostala pod stromcek nohavicky o dve cisla vacsie a chcela som frote zupan a on mi kupil taky semisovy na zips. 😝 😝 😝 😝
odvtedy neznasam darceky. radsej nechcem nic, alebo presne poviem co chcem. 🙄

katka1981
26. nov 2009

No tak toto nebol vianocny darcek ale moj muz dostal k narodeninam alebo meninam slnecne hodiny, uzasne. A pre mna by bol nevhodny darcek na Vianoce navsteva svokry.

katka1981
26. nov 2009

blazka, mal jej radsej zaplatit silikony, kremy nepomozu, ale to je vacsia polozka 😀

blazka24
26. nov 2009

no ak sa píše o brutálnych darčekoch tak mne známa spomínala že šli ako dvaja bratia a matka s otcom na svadbu a všetky tri páry doniesli tie isté hodiny, sranda bola keď to otvárali a trojo rovnakých hodín na stenu 😀

lesnamacicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blazka24
26. nov 2009

noooooooo ja som raz dostala na narodky tvrdé výkresy a to mi teta robila v školstve 😀 ale to bolo za socíka a to bol podpultový tovar, tak to brať ako geniálny darček či čo?

tynushqa
26. nov 2009

Tak ja som od mojej babky dostavala na Vianoce kazdy rok tie iste papuce z Polska taka typicka umela kozusina ze ked ste ich mali obute hodinu tak z toho dobre smrdeli nohy 😉
Ale vzdy som sa robila ze mam z toho obrovsku radost 😝

Na moje 20 narodeniny som dostala nocnik a dojcensku flasu od kamarata /raz to budes potrebovat/ a o nejaky cas som otehotnela. Zeby mi to privolal 😀

blazka24
26. nov 2009

tynushqa tak to vraj privolal, mne sa snažili počarovať a neviem čo ešte a uštipnúť bábätko a držať ho na rukách a podobné onéééééééééé a stále nič, prišlo až keď samé chcelo 😀

kaska
26. nov 2009

u nas nie na Vianoce, ale na narodeniny dostal moj muz od jeho mamy kavu. Normalne Nescu. A v zivote kavu nepil.

blazka24
26. nov 2009

kaska že by to bolo aby sa prebral? 😀

tynushqa
26. nov 2009

😀 😀 😀

tynushqa
26. nov 2009

Inak teraz som si spomenula na sestrinu oslavu asi 14 narodenin, moja mama jej kupila krem na popraskane prsia /rychlo jej narastli/ ale to bol trapas ona tam mala kopec spoluziakov chudatko 😅

blazka24
26. nov 2009

tynushqa tak to bol viac ako trapas, mojej kamke priateľ kúpil podprdu o číslo menšiu a vraj jej to vysvetľoval že tá slečna čo to predávala mala podobné 😀

tynushqa
26. nov 2009

😀 nooo tak to by som teda dala mojmu mangelovi keby mi toto povedal 😠 😝 😀 tak ale snazil sa... mne

dnes mi manzel objednal moje vysnivane cizmy cez net /na Vianoce/ a az ked ich objednal tak sa ma tak nepriamo spytal ze aku mam vlastne velku nohu. Tak mu hovorim ze 36 - 37, on na to zhukol ale ved nosis velkost 34, taku ako na oblecenie! skoro som odpadla 😀 Oblecenie nosim 38...Aspon vidim ako ma pozna 🤐

babula90
autor
26. nov 2009

baby, rehocem sa tu ako kôň 😀
je to také smiešno-smutné vlstne. J e veľké umenie darovať niečo , čo naoza j poteší. ja sa snažím trafiť do vkusu obdarovanej osoby, kamoškám rada vymýšľam darček,y čo potešia, nedávno som na nete kamoške, čo miluje slnečnice kúpila také 2 malilinké kvetináčiky so slnečnicovámi semiačkami, krásne zabalené, na vrchu slnečnic e odfotené, origoš podľa mňa, potešila sa 🙂
Raz daroval môj svokor na Vianoce mojej dcére, jeho vnučke fixku!!!! 🙄 😠 Podotýkam, je to solventný človek.
Je mis mutno, že deti nemajú starého otca, ktorý im kúpi niečo z lásky. Je to škrob. ☹ 😠

blazka24
26. nov 2009

tynushqa tak to máme asi z tej istej planéty chlapov, môj čižmy neobjednáva, radšej mi dá prachy ako minule že ak si zase vyberiem také čo nebudem nosiť lebo sú vysoké tak ma s nimi do zadnice nakope 😀

babula tak čo sa týka škroba to osobne poznám kolegu čo svojim vnúčatám kúpil lístky na vlak 😀

oskar75
26. nov 2009

Ja som po niekoľkých rokoch spoločného života dostala od partnera drahé, kvalitné víno...lenže...ja nepijem... 🙂

lesnamacicka
26. nov 2009

Áno, a ešte som od babky dostala akýsi svätý obrázok, zarámovaný v zlatom plastovom ráme, ktorý sa dal postaviť ako fotorámik. A ešte k tomu sa dal zapnúť tak, aby blikal. 😕

roasha
27. nov 2009

za najnevhodnejsi darcek pokladam toto.dotycna napisala,ze to bol darcek pre svagra...ten musel byt nadseny....ak to bolo aj ako zart,tak myslim ze dost cudny... 😅
http://img.mimibazar.sk/2/10/091125/13/l53380.jpg

katyl
27. nov 2009

roasha 😀 bleeeee
ja zvyknem dostavat od mojej mamy knihy s krestanskou tematikou, najlepsie 5-6 ks na vianoce.....hned idu naspodok kniznice, dokonca tam mam jedny ani neotvorene v baliku... ☹
Dalsie hrozne veci su hackovane decky, sviecky, papuce a rozne kozmeticke sady....

bets
27. nov 2009

ja som teraz na narodeniny od mojej babky dostala zupan, uz prany a o niekolko cisel vacsi...

moja mama mi zase nakupuje uz roky oblecenie o 1-2 cisla vacsie a tvrdi, vsak raz priberiem... najhorsie to bolo v puberte, aj som isla s nou, aj som si vybrala spravnu velkost, a nakoniec aj tak mi kupila o cislo vacsie, ze za chvilu priberiem.

minule to bolo pyzamo a ked videla, ze nohavice mi ani omylom nemozu drzat na pase, nemali ani snurku na stahovanie tak konecne sa rozhodla, ze mi ho vymeni. potom doniesla spravne cislo a konecne som sa v pyzame od nej citila pekne a atraktivne...
najlepsie je, ze som do tych veci ani za 18 rokov nepribrala, ale neda si povedat... a pritom by mi uplne stacila nejaka malickost na potesenie, ale moja mama ma uplne inu predstavu o darcekoch...