Aký najnevhodnejší darček ste dostali na Vianoce?

babula90
26. nov 2009

Aký najnevhodnejší darček na Vianoce ste dostali, spomeniete si? Alebo najkurióznejší? 😉

nnikka
2. dec 2009

ja neznasam putovne dezerty, a dezerty s bielou (vraj neskodnou plesnou) to ide do kosa, dalej ma vedia vytocit rozne kozmeticke balicky typu Fa... a podobnych vceci... vzdy mam pocit ze smrdim ak mi ich niekto dava...

od nasich aj svokrovcov som dostala vzdy v pohode darceky, nie som narocna... teda gyce neznasam, ale to hovorim dopredu... tak ze sa nikto neodvazi mi dat takyto darcek lebo to hned skomentujem..

ja mam rada ked mi dajaky darcek padne do oka a pri predavani ho hned aj skomentujem... pripadne vysvetlim na co je a so s nim... je z toho sranda 😀

spominam si ako brat dostal od uja na narodky vyskakovaci nozik z kovmontu za 15 SK, ktory pri prvom vyskoceni sa zasekol 😀
alebo sesterka dostala na valentina vybrator 😀 ale take hovado, ze neviem neviem... asi az po porode ho pouzije 😀
dalej kamoska dostala na narodky umele kvety take jak sa na hrob davaju...

potvorka88
2. dec 2009

Ja som dostala minulé vianoce od svokry taký drevený vejár za 35,- Sk a rok pred tým umelohmotné tácky a lyžičky 😝 Už teraz mám strach, čo to bude tento rok

nadhera
2. dec 2009

potvorka,povedz svokre, ze umelou hmotou zatazuje zivotne prostredie a ty s nou 😉

ked vidim,ako vsetci nakupuju v 35,ci 39tke ☹ nechodim,len ked idem okolo mrknem cez vyklad ... radsej ziadny darcek,ako 35tkovy darcek.

babula90
autor
2. dec 2009

nadhera, 100% suhlas- nikdy tam nekupujem, umela hmota je strasne cosi- najhorise je na tom, ze je to lacne, tym padom sa to kupuje na tony a naozaj velka zataz zivot.prosredia, treba myslieť aj dopredu, ale to málohoho napadne. napr. umelohmotné poháre na all inclusive dovolenkách-páči sa Vám to? že po každom napití sa pohár zahodí do koša? ☹

babula90
autor
2. dec 2009

ale ja nemám kuchtu 😕 , ale parný hrniec, kuchta je úplne iná vec. parný hrniec sa u nás neosvedčil 😖

dominka11
2. dec 2009

tak som sa zasmiala a vidím, že nie som jediná ktorá dostala od svokry super darček. Malo to byt "akože eroticke" pradlo, ale tak pre 60ročnu. A k tomu mi dodala: " to si pekne večer obleč a prekvap ho" 😀 😀 😀 asi sa bala o náš sexualny život 😝 😉

babula90
autor
2. dec 2009

hehe dominika 😀 😀 😀

dominka11
2. dec 2009

aj mne bolo vtedy do smiechu, ale ona to chuda "žrala" 😀 😀

strociatka
8. dec 2009

tak moja svokra sa mi prve vianoce pokusila v Polsku kupit sveter, bol vo velkosti tak asi ked som mohla mat 13 rokov? a ani v charite ho nechcu, na dalsi rok sa to opakovalo, uz sa bojim tychto vianoc

mala ma dva roky a teraz na dva roky dostla take hracie auticko co sa dava 6mes detickam aby sa batolili, vobec jej nevadi, ze uz kupila druhe take iste a dokopy ich ma uz tri, vsetko kupuje len v tych obchodoch za 1e alebo v Polsku, fakt nepouzitelne.

macka01
9. dec 2009

no moja mati tiež kupovala "dary"zásadne v ľudovkách,ani cenovku neodlepila.už ich tu porušili,tak nekupuje vôbec,našťastie 😒 som sa hambila za ňu,trapošina 😖

katka76
9. dec 2009

ako darcek by mohol byt super, len zial, budem si musiet pockat aspon nejakych 50 rokov. dostala som totiz hojdaciu siet, taku, co sa uvazuje na strom. lenze nase stromky na zahrade maju momentalne 90 cm a priemer kmena 3 cm. silne pochybujem, ze by uniesli len samotnu siet a nieto este aj mna.

zanetak
9. dec 2009

tak moja bývalá "svokra" mi na vianoce dala knižku "varíme aj bez skúsenosti" .Neviem či poznáte túto knižku , ale praženicu som v tej dobe už navarit vedela a dokonca aj čaj 😀

lotris
9. dec 2009

Ja som od svojho manzela, vtedy priatela, ako prvy darcek k narodkam dostala porcelanovu sosku psa. No gic. neznasam porcelanove sosky. Doma ich mame plno a dobre su len na utieranie prachu. 😝 Horsi darcek som asi nedostala lebo som mu hned vysvetlila ze co je pekne, co ok a co uricite neodcenim. 🙂

babula90
autor
9. dec 2009

lotris, taketo sosky som uz davnejsie zrusila a odlozila do krabice do pivnice 😀
verím, že Ťa to nepotešilo.
zanetak- možno to svokra myslela dobre 😀
Inak sa ma manžel vôbec nepýta, čo by ma potešilo tento rok 😕 🙄 , možno o pár dní napíšem, čo ma nepotešilo 😀

babula90
autor
9. dec 2009

jej, katka76, po hojdacej sieti túžim 😀 , stromy máme 😉 nedá sa upevniť aj dovnútra niekam?

egyptanka
9. dec 2009

... ja skor na darceky, ktore som ako dieta dala mame ked som sa vratila z nejekaho tabora ... najlacnejsie mydloalebo stipce na pradlo, raz som jej kupila take hrozne kriklave ocne tiene a ocovi Pitralon hoci ho nikdy nepouzivali. Fuuu je mi do smiechu co za sprostosti som nakupila.
Ale aspon to bolo od srdca. 😀

egyptanka
9. dec 2009

potvorka, tie umelohmotne lyzicky boli dufam z NDR 😀 😀

babula90
autor
9. dec 2009

Môj svokor používa Pitralon dodnes 🤐

emanka
9. dec 2009

babula, aj môj oco,,,nič iné nechce 😀

macka01
9. dec 2009

tak všetky "vzácne"sošky som už dávno uskladnila v krabici a zapratala do špajze

babula90
autor
9. dec 2009

emanka, ja to nechápem, ved sú rozne značky, život si treba vychutnať, no nie? 😎

emanka
9. dec 2009

to áno, úplne najradšej som mala, keď sme niekam išli a oco sa čerstvo oholil a samozrejme to završil pitralonom, otrasná vôňa - teda smrad.... 😀 😀 😀

baluu
9. dec 2009

jaj tych nevhodnych darcekov je vela. Ja by som bola najradsej keby si kazdy kupil sam a dal si to pod stromncek. Ja ked nakupujem darceky tak vzdy vidim tolko veci, ktore by som si kupila, ale samozrejme dostanem malokedy to co chcem. A asi tiez vzdy neutrafim darceky ostatnym.

Ale pre mna asi najotrasnejsi bola kniha Kvety pre Lauru, z ktorej som precitala asi 2 strany ked sa hlavnej hrdinke utopilo dieta. Poplakala som si a nikdy som tu knihu uz necitala.

A od tej istej tetky som dostala aj pletove mlieko po zaruke 😖

majacska
9. dec 2009

raz som na narodeniny dostala jednu bluzku z cinskeho obchodu. najlepsie ale bolo, ze mi svagrina oznamila,hned po prevzati darceka, ze to kupila jej, len ona to vratila. doma vyberem bluzku zo sacku, a smrdela od potu. ja ze idem ju vyprat. pri zehleni som si vsimla, ze na druhej strane goliera je obrovska vypalena diera. tak bluzka smerovala do smetneho kosa....

majacska
9. dec 2009

jaaj zabudla som napisat, ze to bol darcek od mojej svokry....

emanka
9. dec 2009

majacska 😀 super darček!

janette4
9. dec 2009

no pre mňa bol najnevhodnejší darček jeden svadobný dar od jedných rodinných známych.ale majú 70rokov,tak som to chápala,ale je to dobre zahrabané- plná krabica,min.14ks čajová súprava na taký ten ruský štýl,samý ornament,pozlátené,no hrôza.skoro som porodila,keď som to rozbalila 😝 😝 😝 😝

bezaz
10. dec 2009

kamoska dostala na narodky od nejakej tety depilacny krem.. to je podla mna total bomba 😀

babula90
autor
10. dec 2009

to teda je 😀

blazka24
10. dec 2009

no ja milujem tie darčeky tipu že pre ženu obrus, záclona, utierky a uteráky, som sa tak nasrala ked som to dostala aj na narodky že asi tento rok urobím krik a obalím do toho dotyčnú osobu............