Aký najnevhodnejší darček ste dostali na Vianoce?

babula90
26. nov 2009

Aký najnevhodnejší darček na Vianoce ste dostali, spomeniete si? Alebo najkurióznejší? 😉

emanka
27. nov 2009

ja keď som bola malá, tak som mame kúpila umelé mihalnice a ocovi leštič na auto - a to sme auto nemali 😀

babula90
autor
27. nov 2009

emanka 😀 kolkosi mala rokov?

emanka
27. nov 2009

neviem, ale asi 10. A to sme sa s bratom zložili a vytešovali sa, že aké super darčeky máme 😀

wali
28. nov 2009

ja som dostala presne rovnaky darcek ako pisala cessy - "uzasne" pyzamo od svokry. bolo bavlnene, ale naprosto priserne - no taky vzor ako nosievaju babky na zasterach a okrem toho mi bolo asi o 5 cisiel vacsie. uz je rozstrihane na handry - fakt dobra bavlna, musim povedat 😝

zabenka21
28. nov 2009

skvele pyzama dostvam kazdy rok :D ale doslova` ma zabil` darcek od brata,firemne pero a firemna snurka na mobil 😀 😀 😀 ` tak sme s druhym bratom rozmyslali dat mu z recesie(mimochodom k ostatnym darcekom) balik sucharov,ale otazne je ci by to pochopil 😝 😝 😝 😝

quika
28. nov 2009

od svokry som dostala staru deravu zaclonu, ktoru nasla pri upratovani a bolo jej luto ju vyhodit. bola vyzrata od moli, natrhnuta na niekolkych miestach, no hroza. letela rovno do kosa. pritom my sme v tom case nemali ani garnize, lebo sme byvali tak ze oproti uz nikto nebol, tak sme nepotrebovali zaclony, a ona to dobre vedela. bol to samozrejme jediny darcek od nej na tie vianoce. inac mi dava "uzitocne" veci - napr. ciapku a sal z vypredaja, velkost na 5-6rokov. deti som vtedy este nemala, tak naozaj nechapem co tym chcela povedat.
manzel od nich dostava tiez skvele darceky - vzdy mu povedia nech si nieco kupi, ze oni mu to potom zaplatia. akurat ze este nikdy nezaplatili!!! poznam ho uz 8 rokov a iny darcek zatial nedostal (a ani dlho predtym).
mojmu synovi davaju najlacnejsich, strasne skaredych plysakov z tesca, raz dokonca priniesla nejakeho, co jej nejake decko v skole dalo do zbierky pre deti z domova (este sa s tym aj priznala!). na prve narodeniny dostal od nej supravicku velkosti 0-3 mesiace a urazila sa ze ju nenosi 😝
raz nam dala Mikulasa - adventny kalendar co bol uz 2 roky po zaruke a arasidy plne chrobakov 😀

dadka33
28. nov 2009

ahojte ja som raz dostala od byvalelo tuhy dezodorant 😝 mala som asi 17 rokov to bol fakt najhorsi dar aky som dostala.Ani som nevedela ako sa tvarit ci chcel na mne usetrit ,alebo som nu smrdela 😅 no fakt trapne 😀 😀 😀 strasny egoista to bol som rada ze s nim niesom 😎

sendyhubka
28. nov 2009

moja svokra bola tiez vychyrena super darcekmi, ale vrchol vsetkeho bolo ked kupovala vnucatam a tie si ich potom nemohli zobrat domov, lebo aby mali u nej ked pridu. Raz som sa nasrala, /tak lebo mojej dcere bolo vzdy luto ze si ich nemoze zobrat domov lebo ostatni boli chalani a vacsinou uz bolo na druhej navsete po hrackach/
tak som jej kupila krasnu pre mna sa hodiacu kavovu supravu a povedala som jej ze ju bude mat u nas ked pride na kavu. 😀

babula90
autor
28. nov 2009

zabenka-suchare 😀
quika, preboha a to som myslela, že mám najhoršieho svokra pod slnkom, tá Tvoja svokra 🤐 😠 ja by som sa prepadla od hanby dať niekomu veci po záruke alebo deravé, čo je bez chrbtovej kosti?

babula90
autor
28. nov 2009

sendyhubka 😀 to vážne? 😀 😀 😀 😀

sendyhubka
28. nov 2009

vazne, od vtedy kupovala take darceky co si Janka, mohla zobrat domov, ale zas tiez to nebolo bohvieco, do velkosti sa nikdy netrafila. Teraz uz mame klud, lebo Janka jej rovno povie co by chcela, predsa len ma uz 16 😀 alebo to idu spolu kupit

bibi1711
28. nov 2009

Tak ja som od svojej tety dostala ako svadobny dar kefu na cistenie WC mis, ale nie hocijaku, keramicku v tvare kravy...som nevedela, co mam na to povedat a to je moja teta viac ako solventna... 😉

zmrzlinka
29. nov 2009

ked sme s drahym zacali spolu chodit(ja som mala cesrtvych 19 a drahy mal 20),tak sme od jeho babky dostali na Vianoce ako spolocny darecek plysoveho tigrika,ktory ked sa stacil na bruchu,tak krical "mama,mama,mama"
Neviem kde ho zohanala,lebo do vtedy a ani odvtedy som take cudo nevidela 😀 😀 😀

a ja som od svokry raz dostala vzorky roznej kozmetiky,ktore putovali rovno do kosa 😖 😉

jojka120
29. nov 2009

Ahoj, no ja som to tiez tak vyriesila - svokre som jemne naznacila aby dievcata vzdy zobrala na nakup zo sebou nech si kupia co chcu oni co je cool 😀 aby mi zbytocne haraburdy nezavadzali v skrini... uz to funguje tri roky a je to super 😉

babula90
autor
30. nov 2009

jijka, aj my to tak už robíme, s našimi, svokrušu už nemám, tá dávala peniažky..

cat
1. dec 2009

váhu. Takú čo nahlas zahlási kolko človek váži. A pekne nahlas.

aveline
1. dec 2009

moj manzel dostal raz skartovacku, uplna hovadina pre bezneho cloveka
a este sme dostali ako svadobny dar taky mega aranzman umelych kvetov 😠 asi taky ako sa dava niekomu k 60-tke...a ja straaaaaaaaaaasne neznasam haraburdy, doteraz je to zabalene a uskladnene u maminy
a na posledne narodky som dostala parny hrniec 😝 neznasam tie dietne jedla, radsej nezdravy vyprazeny reznik 😵

nadhera
1. dec 2009

aveline, parny hrniec myslis kuchtu? ak ano, tak nevies co supis mas doma. 😀

nadhera
1. dec 2009

nemozem do temy prispiet,lebo ja uz od mala som dostavala same uzitocne veci do domacnosti, aj napriek tomu,ze som vzdy prehlasila,ze sa vydavat nebudem. to je pravda este stale. ale veci sa zisli. 😀 😀 😀

aveline
1. dec 2009

nadhera, nie kuchtu, ale taky parny poschodovy hrniec, kde mozes varit uzasne zdravo - na spodok nalejes vodu, a na jednotlivych poschodiach mozes parit zeleninu a maso. Mozno pre niekoho super vynalez, ale ja by som zomrela, keby mam tak zdravo jest 😀

nadhera
1. dec 2009

hmmm, tak toto teda ani ja nemusim. 😒

bihan
1. dec 2009

Tak kvalitný parný hrniec by som brala ako super darček 😀

certica
1. dec 2009

bihan, uz som si ho objednala na vianoce 😀

certica
1. dec 2009

ja nemusim kadejake gycoviny, na ktore prach sada, aj keby nechcel...

nadhera
1. dec 2009

som pisala jeziskovi, ze taky chcem...a ze som bola dobra...sakra,ved ja pol zivota stravim v kuchyni. uz som si kupila aj telku,nech podaromnici nestracam cas pri vareni /kazdy den!!!/ tak sa snad jezisko zlutuje a pod stromcekom kuchtu najdem. 😀

aveline
1. dec 2009

my sme sa tento rok dufam vyhli gycom k vianociam, od rodicov sme dostali nejake peniaze na televizor, tak verim, ze ich to vystavilo dost na to, aby este nieco vymyslali

macka01
1. dec 2009

ženy no ked to tu tak čítam,tak som rada že od svokry nedostávam nič,niečo dá deťom,to nemôžem povedať,aj ked ale poviem,že žiadne hračky,tak dostanu hračku s ktorou sa hraju len v ten deň,ked ju dostanu

babula90
autor
1. dec 2009

parný hrniec u nás sedí v kúte a sadá naň prach ☹ a tak som si od neho sľubovala!!! Lenivá som v nom robit, chce to prax, maso v nom nam nechutilo........ mala by som si vstupi do svedomia a zacat ho pouzivat aspon na zeleninu, ryzu v nom som mala vzdy tvrdu ☹

nadhera
2. dec 2009

ja som zazila obsah kuchty /este u nasich / na plafone. 😒 a ked to piskalo,bezala som detskej,co ked to buchne.

od svokry dostavame peniaze a od nasich darceky,ale hlavne deticky hracky. ja tiez nemusim veci na ktore sada prach. 3roky dozadu som dostala od svojho skleneny krcah. dobre,bude na vodu,vino...trochu skalmana,ale neskor som si este nasla v kuchyni mp3 a perfektny rucny mixer s prislusenstvom. 😉

nadhera
2. dec 2009

babula, naozaj asi treba prax pri kuchte,2tyzdne dozadu na stv1 na obed davali magazin pre zeny a ked som pocuvala,co vsetko sa da s kuchtou...