Aký najnevhodnejší darček ste dostali na Vianoce?

babula90
26. nov 2009

Aký najnevhodnejší darček na Vianoce ste dostali, spomeniete si? Alebo najkurióznejší? 😉

bambusko
27. nov 2009

od svokry som dostala mikinu vel. 46/48, ona nosi 44, ja 38. ked som povedala, ze je to nejake velke, tak sa nevinne opytala - naozaj? 😒 neviem, ci ma chcela nastvat, alebo dat najavo, ze mam pribrat 😨

miracle
27. nov 2009

Brrr...velke veci neznasam. Na prve Vianoce som vtedy este od frajera dostala nocnu koselu velkost 44, pricom nosim 36 a minuly rok od svokry handry velkosti 42 a tusim aj 44/46 s pododtknutim, ze ak sa mi nepacia, mozem ich jej vratit..... ☹ ☹

danulik
27. nov 2009

moja sestra dostala minule vianoce od starej mamy tricko, ktore pred par rokmi ona darovala starkemu 😅 😀

cessy
27. nov 2009

jej super tema na pobavenie.... 😀 😀 😀 sa tu rehocem

ja som dostala od mojej mamy kaliopky maslovo biele(to su take nohavice co sa davaju pod patu) chodila som uz na strednu.vtedy sa tieto nohavice nosili,ale nosili ich zeny o 20rokov starsie. raz som uch mala u babky a hambila som sa jak .......

macka01
27. nov 2009

až vám závidím,že nemám čím prispieť,ozaj neviem o žiadnej haraburde,čo by som dostala.Možno aj preto,lebo práve aby sme sa vyhli takýmto FO PA,si dávame vrámci rodiny peniažky a každý nech si kúpi čo mu treba.Na Vianoce sa s mužom dohodneme a vyberáme si dárky spoločne,Ale zabávam sa poriadne,to musím uznať,tak len píšte 😀 😀 😀 😀

lesnamacicka
27. nov 2009

😀 Heeej, to moja mama mi vždy dala pod stromček nejaké oblečenie, samozrejme nenositeľné 😀 Kúpila mi akési tričko s dlhými rukávmi, vraj na bežné nosenie, pričom som ho hneď korunovala na pyžamo 😅 A na ďalší rok zase.... 😀

sue
27. nov 2009

...no aj hajzlové kefy sa dávajú ako darčeky 😒

cessy
27. nov 2009

ozaj este ma napadlo.....moja svokra mi pod stromcek dala otrasne pyzamo. to pyzamo na pohlad vyzeralo ako antikoncepcia, otrasne, odpudive. take krepove ako navliecky, alebo k comu to prirovnat....hnusne 🙄

aela
27. nov 2009

moj bracho bezne nosieval tricka, ktore dostal ako darcek od nasich ako pyzamo, lebo inde ako do postele by si to neobliekol 😀 a ked sa ho pytali, preco ich nenosi von, tak povedal, ze su take pohodlne, ze do postele ine nechce 😀 😀 😀

jojka120
27. nov 2009

ahoj, no ja som raz dostala od svokry uuzasny parfem 😕 aspon ona to tak tvrdila... smrdel vam az strach 😀 nedal sa pouzit ani ako vona do zachoda 😀

jojka120
27. nov 2009

jooooooj a zabudla som...moja mladsia dcera mi uz dva roky kupuje hubky na riad 😀 😀 manzelovi kupi vonavku a pri mne je taka prakticka 😉

depecko
27. nov 2009

ahojte,aj ja som raz dostala voňavku od svokrovcov.Boli na výlete v Paríži tak z tadiaľ...ale hrozné niečo!!!!a ešte sa tvárili koľko sa to vysolili peňazí!Mesiace stála na poličke v chodbe a keďže máme "neprispôsobivíého " suseda,často voňavkujem chodbu ,tak takto som ju minula.... 😀 Iste najdrahší osviežovač vzduchu 🙂

blazka24
27. nov 2009

baby tak ako vidim parada, dobre som sa nasmiala..........
ja som na prvé narodky od svokry dostala darček jak svet - obrus - skoro ma ohlo..........neznášam darčeky do domácnosti, podľa mňa narodeniny sú o danom človeku a nie o veciach do domácnosti 😀 /nepoužiteľných 😖 /

depecko
27. nov 2009

a ešte ma napadlo- v máji keď som mala narodeniny som od kolegyne dostala čokoládového Mikuláša na sánkach. 😀 😀 😀 😀 iste výpredaj.teraz to použijem aspoň ako výzdobu,na jedenie to už určite nebude 🙂

iinuska
27. nov 2009

ja som dostala minule vianoce od svokry ruzove smradlave papuce, najskor z nejakeho cinskeho obchodu

penny13
27. nov 2009

Viackrát som dostala nevhodný darček, ale skoro vždy sa to neskôr využilo.
Tak jedna kamoška mi kúpila na Vianoce výbavičku pre chlapčeka. A o mesiac na to som otehotnela a neskôr sme sa dozvedeli, že čakám chlapčeka 😎
Alebo, ešte keď som bola malá, kúpila mi babka čierny klobúk. Hneď som ho schovala hlboko do skrine a teraz sa o neho baby bijú, lebo taký nosil aj ich obľúbenec Michael Jackson. 🙂

monr
27. nov 2009

najkurioznejší darček som dostala na prvé výroie sobáša. Záchodovú kefu. vtedy som bola strašne naštvaná na muža, ale doteraz na to spomíname. a to nás za pár dní čaká už 8-me. aspoň zaspomínname. 😀

bihan
27. nov 2009

Ja som raz dostala do bývalého na nejaké výročie sadu 3 fr. horčíc 😅 😀

aela
27. nov 2009

este mi napadlo, ked mala moja dcera 4 roky, tak najnevhodnejsi darcek bol pre nu babika aj so satami na prezliekanie, ked ju videla, ani si to od nasich nechcela vziat, pretoze ona sa s babikami nehrala 😀 😀 😀

roasha
27. nov 2009

bih,to bol OSUD! 😀
aproppo...GRATULACIA! 😵

babula90
autor
27. nov 2009

no dobre sa tu bavím, hlavne tie hubky, záchodové kefy a fr.horčice 😀 a knihy s kresť.tematikou 😀
ja som sa raz strašne urazila, keď som pod stromčekom našla kuchynský robot 🙄 😠

roasha
27. nov 2009

na nic sukujuce si teraz neviem spomenut...alebo som nic take nedostala? 😅
...ale keby mi niekto daroval tu novu bibliu za2000€,nenahnevam sa... 😎 😀

bihan
27. nov 2009

jéj. a ešte jeden darček si pamätám, ale to mi bolo strašne ľúto, lebo bol od sestry a dala zaň v tom čase snáď viac než mesačné vreckové.. bolo to také strašne gýčové zrkadlo s rúčkou (žlté, plastové) a keď sa s tým pohlo, tak sa začalo rehotať.. fakt otras 😅 a potom si sestra v mojom denníku prečítala, ako som z toho bola sklamaná a už mi nikdy žiadnu hlúposť nekúpila 😀

Roasha, sa to aj jemu stalo osudným, lebo práve pre môjho frantíka som bývalého nechala 😀 a dík 😵

mixka
27. nov 2009

jeeej bihan, gratulujem aj ja a zelam, nech vsetko dobre dopadne 😉 😵

lesnamacicka
27. nov 2009

bihan, tie horčice nemajú chybu 😀

najjulinka
27. nov 2009

ja som od svokry dostala 2x po sebe multifunkčne struhadlo... ani jedno nepoužitelne... teraz sme sa bavili s manželom že čo komu na vianoce a došlo na tieto 2 dary... a on, že ona si to nepamatala... a ja na to "Tak fajn, ked si tak zle pamata. Mam pre nu na najbližšie dvoje Vianoce darček" 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babula90
autor
27. nov 2009

😀 😀 😀 😀
tie darčeky od svokier sú vážne od veci 😠

macka01
27. nov 2009

možno preto mi svokra nikdy nedala darček na Vianoce?žeby bola taka uvedomelá?povie si,no aj tak sa netrafim do vkusu tak radšej nič?

ianitka
27. nov 2009

ja som raz darovala mamine pod stromcek mydlo v takej plastovej krabicke ako original krabicka (bolo to cca pred 20 rokmi - vtedy to bol Darcek), po roku som si tu krabicku pozicala 😉 na svoje mydlo do pionierskeho tabora a zistila som, ze to bolo panske mydlo

babula90
autor
27. nov 2009

macka, to akože vážne? 😕 🤐