Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

erikasadek
26. nov 2009

dakujem mima.. 😉

jonki
26. nov 2009

COV je ta cisticka 😉

na biele pradlo Formil z Lidl a na vsetko ostatne sliz+ocot

mima1
26. nov 2009

ja by som potrebovala vyprat dako biele ponozky ktore po oprati zostali nie biele ale take ako keby nasednute. proste stratili bielu farbu. da sa s tym nieco robit?

beruska2x
26. nov 2009

mima zkus se zeptat v drogerii - prasek Bělamin - je to prave na obnoveni belosti, na zaclony atd 😉

mima1
26. nov 2009

no popozeram ci to u nas bude dik 🙂

kubaka
26. nov 2009

Dřív lovelu, jenže pobryndané věcičky nevyprala. Poprvé jsem přešla na Persil, který sice vypere všechno - i co nechci - jakože opírá obrázky a barvu z oblečení. Ničí teda mohutně. No, nevím, co je lepší. Něco, co vypere špínu, ale neničí prádlo???

auriane
26. nov 2009

Neviete, či aj na Slovensku sa dá zohnať aviváž Coccolino? A ak, tak v akých reťazcoch? POčujem na ňu samé chvály, ale všetci ju chodia kupovať do Maďarska... 😖

rocky11333
26. nov 2009

Coccolinu budeš na Slovensku hľadať darmo. Takmer všetky obchodné siete sme prešli a nikde sme ho nenašli a tak si z času na čas spravíme malý výletik do Maďarska a nakúpime rozne druhy Coccolina vo veľkom množstve. Najlepšie vonia ten biely SEMSITIVNÝ.

zuzana76
26. nov 2009

ahojte

Pouzivate niekto gel na pranie Ecover z DM? mal by byt ekologickejsi

blazka24
26. nov 2009

ahojte používam tekutú lovelu, síce ako píše kubaka nevyperie všetko ale už odvtedy zapieram a potom to hádžem do práčky.......

babula90
26. nov 2009

ja používam Ecover, ja som taký eko-maniak 🙂 je fajn. aj na riady mám Ecover.

zuzana76
26. nov 2009

babula, super, tak odporucas? ja som si tiez uz ankupila aj Ecover na WC aj na kupelku aj tento prasok planujem

ozaj a nieco na rury a sporaky od Ecoveru si nevidela?

zuzana76
26. nov 2009

tusim aj tablety do umyvacky su ecover, aj tie asi kupim

grettka
26. nov 2009

avivaz cocolino som videla v dvoch bratislavskych drogeriach, bola vsak dost draha cca 3 € za flasu.. tieto drogerie vsak nepatria do ziadneho retazca..su to mali sukromnici.. ale mne osobne cocolino nevonalo... Co sa mi ale paci je Softlan, nahodou som ho raz kupila v Rakusku, vydrzi vonat dlho a aj bielizen je prijemna, a staci ho malo.

Co sa tyka ecoveru, tak som skusalaiba jeden cistic, bola som spokojna. Inak, aj frosch nie je ekologicky? Videla som aj tekuty priprvok na pranie a aj avivaz, mali ho spolu s ecoverom v DM dogerii.

lesnamacicka
26. nov 2009

Ja som akurát začala prať v slize, zatiaľ super. Plus mám Ecover gel na pranie, ale ešte som ho nepoužila, plánujem ho používať na také veci ako rifle, vraj sliz robí na rifliach fľaky. No neviem, ešte som neskúšala.

Aviváž domíňavam Lenor, a potom mám nachystanú aviváž od Ecoveru. 😉

malovani
26. nov 2009

Já peru většinou v Persilu Sensitive, Evi ještě pořád v Batoleti, strašně mi totiž voní...

Holky Brňandy, poraďte, kde seženu tady u nás Softlan, aniž bych musela objednávat přes net???

klara_klara
26. nov 2009

ja pouzivam Lovelu je super

zuzana76
26. nov 2009

Batola vonia aj mne nadherne, ale uz periem malemu v Persil Sensitiv, ale rozmyslam ho vymenit za ten Ecover

zitaje
26. nov 2009

Ja pouzivam Lovelu a teraz idem skusat Ecover.
Inak pozerala som ten Frosh (ci Frosch?) a podla zlozenia na etikete som tam nezbadala ziadny zasadny rozdiel v porovnani s obycajnym tekutym pracim prostriedkom. Tak neviem. A ako velmi je ten ecover ekologicky? Ale mozno by to chcelo inu temu... 🤐
Mne pradlo skoro nevonia, lebo davam miesto avivaze ocot a tak nam to vsetkym vyhovuje.

blazka24
26. nov 2009

Lovela vonia nádherne, odkedy máme krpca periem aj svoje veci v nej 😀

monkula
26. nov 2009

Lanza, aj na biele aj na farebné...

tynushqa
26. nov 2009

Ahojte,
tak ja som doteraz pouzivala na detske veci Lovelu a na nase tekuty Ariel na farebne, a lanzu na biele. Ale nedavno mi prisli mydlove orechy, chcela som ich velmi vyskusat a asi pri nich aj zostanem nedavam ani avivaz. Na skvrny supnem zlcove mydlo a flaky pekne operie. Pradlo nesmrdi, vonia neutralne a je makke 😉

blazka24
26. nov 2009

tynushqa aké to mydlo používaš? som asik z inej planéty to počujem prvý krát respektíve čítam 😝

babula90
26. nov 2009

rúry potrebuju silnejšiu chémiu, bohužiaľ, nemám ju vyčistenú, lebo sa bojím tých sračiek, ked som to čítala, amen.tma! deti by som priotrávila ☹
ecover je fajn, ešte používam z ekologických Sonnet piesok na vaňu a tekuté mydlá na ruky tiež ekologické-levanduľové, joj, ani ruky si po nich netreba krémovať.
Frosch je tiež fajn, aj na riady, len z DM cih tekuty na farebne pradlo mi akosi zasmradil oblečko, aj ked som dala aviváž 🙄
Cocolino mi vyslovene smrdí a v Ma´darsku to predávajú oveľa lacnejšie ako baby na MMB, inde som ho nevidela..
žlčové mydlo je super! minula som ich hrozne moc. 😀

tynushqa
26. nov 2009

Blazka24 žlčové mydlo, dá sa kúpiť vo forme ako obyčajné mydlo napr. v Dmke alebo tekute, to maju vsade na strankach o latkovkach. Tam su aj tie orechy a rozne eko bielidla na pradlo a prostriedky.

zitaje
26. nov 2009

zlcove mydlo sa da kupit aj v Tescu, lacne a ucinne. Lepsie ako kadejaky Vanish a podobne. 😖

vera21
26. nov 2009

Ja pouzivam Dedru 🙂 ceska firma, super avivaze ma, ma od nich aj vsakovake ine vec - vsetko je bez chemie a fosfatov

zrzulka
27. nov 2009

Dievcata viete mi poradit nejaky praci prasok bez intenzivnej vone? teraz ako som tehotna mi vone neskutocne vadia. Inak pouzivame prasok na ktory je dobra akcia. Napriklad teraz mamem tekuty ariel🙂)))

inotaj
27. nov 2009

dievcata, neviem ci to uz niektore nepoznate, ale pre istotu pridam svoju skusenost s bielenim, odporucala to jedna pani na mimibazare. dcera mala krasne platene tenisky nike snehobiele, ale kedze ich sikovna nosila skoro stale a este aj v zime, ked su hnusne cesty, tak aj po roku vyzerali, ootrasne myslela som, ze ich vyhodim...pootom som precitala, ze ich mam na noc namocit do vody , vysypat krabicku sody BB a trochu octu do toho, aby to bublalo, na druhy den som ich mokre dala do pracky a namiesto prasku som dala tabletku do mycky. bola som velmi prekvapena...nie su ako nove, ale na to ake boli znicene su aspon o 5 tried lepsie, skusim to urobit estee raz a myslim, ze uz budu fajn

esssi
27. nov 2009

Kupuju v Lidlu Formil, vyšel skvěle v testech a po tekutým práslo krásně voní, vůbec se nemusí dávat aviváž...