Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

grettka
27. nov 2009

jo, tak ja mam zase s formilom opacnu skusenost.. vypral sice dobre, proti tomu nemam namietky, ale pradlo nebolo citit vobec nicim.. ziadna vona... absolutne ziadna

esssi
27. nov 2009

grettko jo to dělá ten sypkej, po tom tekutým prádlo právě vypraný a krásně voní 🙂

kubaka
27. nov 2009

ZUZA - ecover jsem taky měla - celou sadu na podlahy, na nádobí, na praní - ale mě to teda hrozně smrdí. Skoro jakoby rybinou. jVypral tak normálně, žádný zázrak, ale ten smrad jsem nezvládla duševně 😀 Takže je dobrý, ale očuchej ho, zda ti stojí za to 😅 Taky jsem měla ekologické záchvaty, ale jsem "voňavý" typ a co smrdí, to nerozdýchám... 😝

erikasadek
27. nov 2009

kubaka, tak pod tu, t ekologicke vonaju nedherne,.. 😉 bud levandula, alebo mandle.. orchidea vanilka, a avivaz ani nehovorim nadhera. 😉

kubaka
27. nov 2009

erika - a které ekologické prášky dobře perou a voní? Třeba aviváž od toho Ecoveru byl smrad hrozivý 😀
Nám se synem třeba ohromně voní aviváž modrý Lenor aromaterap - ten oxygen - mám ráda ty čisté vůně.

erikasadek
27. nov 2009

kubaka, ja ti neviem presne, ja ni esom na slovenksu.
ja som v FR, a tuje ich vela.. ale aj persil zacal vyrabat eco.. gel a vonia bozsky a perie lepsie kao klasicke, a cena ovel a, lacnejsie kao klasicke;. 😉
takze Ti nepomozem, ale ekologicke je vela znaciek a neznaciek.. .. 😉
vsetci uz nato dvanejsie presli od , jar na riady a, do , mycky, ,avivazn na podlahu, sacky do kosa;

a na okna, eko, a na neviem co este.. 😉

kubaka
27. nov 2009

Aha, no já tu znám akorát Ecover a něco od A )nemůžu si vzpomenou), zas takový výběr tu není a hlavně není až taková reklama. 😒 což je nejspíš ten zakopaný pes. Našla jsem si něco sama, jsem v Praze, myslela jsem něco z doporučení, protože když to koupiím přes internet, což není problém, tak nevím, jestli to voní a jak. Stejně dík... 🙂

artuse
27. nov 2009

já používám ekologický prášek od Missivy Permon - www.missiva.cz, a aviváž voní jemně a příjemně a je to jeden z mála eko prášků, který fakt vypere 🙂

miriam17
20. feb 2010

baby neviete my poradit ci po tom pracom gele woolite bleck ostane na ciernych nohaviciach taky pasik biely alebo daaky biele flaky? dakujem

rocky11333
21. feb 2010

No tak my používame Woolite black a ešte v živote som nespozoroval žiadne biele fľaky ani biele pasiky na čierných textiliách. Môžno že zle plách práčka alebo je v niečom inom problém.

bzuco
21. feb 2010

a čo stojí ten Formil?
ja periem v arieli, ale skúsila by som ho, ked obstál v testoch 😉

rocky11333
22. feb 2010

Tekutý stojí okolo 2,50 eur 2litre to je na 20 praní a práškový 6kg stojí asi okolo 6,50eur. Ešte sme nevyskúšali ale ani veľmi nechceme. Keď vyskúšaš a budeš mať dobrá skúsenosti daj vedieť.

leena24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rocky11333
13. sep 2010

a čo hovoríte na novinku Ariel gélové kapsuly????? kto ich už askúšal a aké sťe mali skúsenosti s nimi????

leniciatko
13. sep 2010

gélové kapsuly som mala oba druhy, ale sú dobré len tak na spotené prádielko.ked sa nemože dať predpierka... u mna teda nič prevratné....

kingstonka
14. sep 2010

ja som s kapsulami spokojna- pouzivala som ich uz pred par rokmi v UK tak ma tesi ze ich tu uz je dostat.... ale zase ja predpierku velmi nepouzivam...

neu.sona
14. sep 2010

Já používám jen ariel nebo persil. Buď co je v akci nebo na co narazíme. Ty gelové kapsle nejsou špatné, když si třeba odkládáš praní v noci, abys měla ráno vyprané. Jinak na tom zas až tak moc nevidím. Jen, že jsou dražší 😎. Já nepoužívám ani aviváž ani předpírku. Peru jen normálně a stačí nám to 😀.

mskorova
14. sep 2010

gelové kapsuly sme tiež skúsili, ale teda nič moc, aj keď predavačka ich vychválila do nebies, ale vyskúšali sme a viac ich nekúpim, my inak na naše ultra špinavé prádlo používam len ariel, ale profesional nie obyčajný. ten mám odskúšaný, a ozaj vyperie skoro všetko.

veverka24
2. apr 2013

Z formillu som zmatena. Kupila som prasok na farebne namiesto arielu. Nemam spinave veci, ked tak spotene - muzske, babo zavtial nemame:(
Nejako mi ten formil smrdiba zda sa mi, ze pradlo je take horsie.. Na hmat a tak pocitovo.. Neviem ci davam vela prasku , ci to moze byt tym..
Na biele mam este ariel z rakuska.. Zda sa mi predsa len lepsi:(

yvett78
3. feb 2023

@kotenko ja nepouzivam nic z drogerie, iba 100% prirodne platky.Chceli sme sa vyvarovat v buducnosti roznym ochoreniam, ved to nosime denne, tak som zvolila tuto cestu a super.Pradlo je makke a ciste.