Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

newyorkgirl
26. nov 2007

babulky co pouzivate silne vonajuce prasky Tide, Bonux... davate este aj avivaz??? mne sa tie vone tak pobiju niekedy ze je z toho cosi bleeee 😀 ale ked bez avivaze to pradlo nie je makke, nemate ktosi prasok ku ktoremu uz netreba avivaz???? dakujeeeem 😉

elise
27. nov 2007

my používame tekutú lowelu a aviváž lovela, som stým uplne spokojná

sue
27. nov 2007

...ja keď dám program, ktorý je určený na uľahčenie žehlenia, tak vôbec nemusím dávať aviváž... dobre sa to žehlí a aj to je mäkkučké... a nepáči sa mi, keď práslo prenikavo vonia... však sa voniame ešte parfémom... tak to by som už chodila ako drogéria, keby aj prášok mal voňať 🤐

bielanevesta
27. nov 2007

Podĺa mńa je perfektný Ariel, krásne po ňom prádlo vonia aj bez aviváže 🙂 Ale teraz máme iba Lovelu koli malej 🙂

susik77
27. nov 2007

aj my mame lovelu, odkedy mozeme prat malej veci s nasimi?

aponchie
27. nov 2007

dneska sem prala svetry v tekutem persilu na 30 C pac jsem nemela uz perwol a celkem super

dadus
27. nov 2007

aj ja pouzivam ariel a avivaz lenor 😉 inac aj persil patri medzi moje oblubene 😀

dahlia23
27. nov 2007

aponchie, ja som tak oprala manželovi sveter v tekutom arieli a zrazil sa....

filipa
27. nov 2007

susik77,
vylucne lovelu som na filipkove veci pouzivala dost dlho, nepamatam si presne termin, kedy som ju prestala pouzivat, ale bolo to urcite po jeho 1,5 roku. postupne som si ho testovala, zacala som tak, ze som najskor oprala jeho postelne obliecky ,deky, na ktorych sa hraval a cakala som reakciu, nic sa nedialo, tak som oprala vrchne oblecenie (svetriky, bundicka, nohavice), ked opat nic, oprala som "spodnejsie" vrstvy oblecenia (natelniky, body, pancusky). nebolo to vsetko samozrejme hned, chvilu ten proces trval. a teraz sme v pohode. 🙂

aponchie
28. nov 2007

dahlia:tak to ale asi nebude praskem ale teplotou programem nebo zdimanim 😉

aponchie
28. nov 2007

dahlia:jeste k tomu svetru,ja peru maximalne na program vlna a polovicni otacky,anebo uplne nejlepe rucne v perwolu a je to super srazil a splstnatel jeden svetr a to byl prany v normalnim prasku na 40C pri 1000otackach takze to jo ale jinak vubec nic a ty svetriky v tom tek.persilu jsou naderne hebke,dala sem tam hooodne avivaze (obyc.z teska)

eros
10. aug 2008

Ahojte

neviete mi niektora poradit ako sa daju skvrny z a vivaze odstranit z oblecenia????alebo zeby prasok robil skvrny?? 😅 😅

martina.d.
10. aug 2008

Ja používam rex, persil, lanza, občas ariel. Aviváž Silan. Ale na fľaky,kakaničky a pod. veci pridávam do prania ešte kúsok žabky. A je po nepríjemnostiach. 😀 Na vlnu používam woolite alebo perwol, ale bola som spokojná aj s Adrittom, z Lidl.

mumumu
10. aug 2008

Používala jsem Lovelu, pak dlouho mýdlový sliz, teď jsme se stěhovali a já koupila (z časových důvodů) kyblík Lanzy, taky ujde, až ho vyprázdním, zas do něj udělám ten sliz, pere dobře, je to levné a hlavně ekologické. Aviváž buď žádnou nebo ocet nebo Ecover 🙂

jejke
10. aug 2008
neeve
10. aug 2008

z mých zkušeností nejlepší persil a opravář nám též nepoužívat ty levné, protože se špatně rozpouští a způsobují různé usazeniny. též nám říkal dávat velmi málo prášku, tak čtvrtinu té nádobky, že to bohatě stačí. no a z aviváží já miluju Softlan - mají ho ale asi jenom v Německu, stojí na naše cca 40,-, je to koncentrát, takže stačí drobek a mají několik druhů. všechny krásně voní. když ho přidám k záclonám, 14 dní mi doma voní byt 😵 takže pokud máte někdo možnost si ho tam koupit nebo nechat přivést, velmi doporučuji. fakt jsem vyzkoušela všechny aviváže na trhu, když mi softlan třeba došel a žádná se nedá srovnat. 😎

sirinka
10. aug 2008

mate niekto skusenost so zlcovym mydlom? mne totizto niektore skvrny nejdu vyprat s nicim, tak chcem este vyskusat toto...

ikke
20. apr 2009

emfi • 2d • Dnes o 09:20
Ahojte mamičky,
mám takú otázočku, a to , že aký máte osvedčený prášok na pranie, ale taký, ktorý skutoče
dobre vyperie a ste s ním spokojná.
Tiež som vyskúšala rôzne prostriedky a pri deťoch sa mnohé veci veru vyprať nedajú.
Kamarátka mi vravela, že ona používa prostriedky, ktoré sú kupované v Rakúsku, lebo keď vraj
kúpi rovnakú značku u nás, nevyperie tak, ako ten ich.
Reklamy sú síce pekné a zdajú sa byť presvedčivé, ale realita je trošku iná...
Ďakujem za rady...

titkovamiriam • 3d • Dnes o 09:24
ja nedam dopustit na ariel 🙂 a na rucne pranie mam
http://www.janiellah.sk/index.php?lid=270

lenulka1982 • Dnes o 09:27
ahoj emfi, ja používam Persil som sním spokojná vyperie aj fľaky aj od krvi, šťavy.... ale všetkonezáleží len od prášku záleží aj od prania.... 😉 a tiež materiálov odevov... poznám kočky čo neperú vôbec na bavlne v pračke lebo je to dlhý program ..... ale napr. biele prádlo ak je bavlnené alebo ľanové tak ho vždy dám prať na bavlnu a fľaky nemám ... naozaj záleží aj na dobrom pretriedení prádla a tiež na programoch, ktoré volíš... mne sa tiež niekey stalo, že som to chcela mať rýchlo rýchlo a nebolo to vypraté tak ako som bola zvyknutá 🙂

edita33 • 2d • Dnes o 09:32
ja tiez mam teraz persil,je dobry,,ale tiez mam rada lanzu,,aj s nim som spokojna,,,

kristi
20. apr 2009

mam persil a dobry

skurinka
20. apr 2009

mam Ariel a nema chybu 🙂

janulle22
20. apr 2009

ja mam bonux a spokojenost... a jeste tekutej forsil...

skurinka
20. apr 2009

jsi my v patach 😀 😀

janulle22
20. apr 2009

sku si pif... 😀 😀

jabber
20. apr 2009

Vladěnku 🙂

skurinka
20. apr 2009

😀 😀 😀

janulle22
20. apr 2009

jabber co je vladenka... 😕

janulle22
20. apr 2009

aha diky... to jsem slysela poprve... a jak si spokojena...?ja uz cekala ze je to ten sliz na prani jak je tady ta debata... 😝 😝 😝

jabber
20. apr 2009

je super 😵

nobody
20. apr 2009

já to nechám osudu