Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

skurinka
20. apr 2009

holky existuje jeste v cechach -Lanza rucka?,hrozne krasne vonela a byla dobra a avivaz azurit?

janulle22
20. apr 2009

lanza asi jo ale co je rucka???????????? azurita toho kraleka sem dlouho nevidela... 😀

nobe ty neperes ty to hazis na hromadu a beres ze spodu... nez to z toho vrchu dojde dolu tak se to vypere... 😀 😀 a slipy(trenky na 4x.... 😀 😀 😀

skurinka
20. apr 2009

se to tak jmenovalo jani-lanza rucka a ten kralek krasne vonel 😀 😀 😀
nobe-4 dny trenky? 😝 😝

janulle22
20. apr 2009

skuri rucka????,ja znam jen lanzu... 😀 😀 😀 bez rucky... 😀

skurinka
20. apr 2009

fakt se to tak jmenovalo,prisaham backu 😀 😀

janulle22
20. apr 2009

jak backu...? 😠

nobody
20. apr 2009

odkud máte info, že trenky na 4krát? 😀

skurinka
20. apr 2009

jani se tak rika voe 😀 😀 😀 😀 😀
jo nobe to je tajny 😀 😀

erikasadek
20. apr 2009

ekologicke prisla som nato ze perie ucinnejsie a lepsie a hlavne nemusim kupovat na farebne aa biele pradlo ako predtym , ale staci , tento a farby pekne ostavju hlvne u ciernych to je vidietlne a rozdiel je aj v cene, klasika ariel stooji 10 euro a ekologicky je od 3,50 az do 7 euro.. zalezi na znacke...

no a zaujem je velky uz aj velke znacky prechadzaju na ekologicke..

samozrejme su vsetky hypoalergicke... takze len a len vyhody..

nobody
20. apr 2009

4krát je slabota 😀
špatný zdroj 😀

janulle22
20. apr 2009

nobe toz jak se davaji sptavne tak jeden den zadkem na predek 2 den, obratis je na ruby a zase stejne... 😀 😀 😀

nobody
20. apr 2009

tanga jsou na šest dní 😀

janulle22
20. apr 2009

nobe- 😀 😀 😀 😀 😀 ted si me dostal.... 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
20. apr 2009
skurinka
20. apr 2009

diky jabber 🙂

janulle22
20. apr 2009

toz to teda neznam ze je to lanza rucka... 😕 😅

ankan
20. apr 2009

ja som prala od narodenia dcérky všetkým v prášku Lovela alebo Batole(podľa toho ktorý mali v obchode) a od jej 9 mesiacov v Persil sensitive. Teraz periem v Persile so Silanom Wild rose(dá sa kúpiť v Rakúsku, tu som ho nevidela) perfektne operie a je už s avivážou. Keď mám špinavé prádlo od ovocia dlhšie ako dva dni neoprané( pri cestovaní) namočím to cez noc do zmesi prášku, sódy bicarbóny a trošky octu. Zaberie to na 100%.

mami.sk
20. apr 2009

pouzivam Persil Gold , na tmave veci Woolitte black gel a malickej vecicky periem v Norit gel resp. Lovela 😉
a avivaz Silan tmavomodry 😉

k.a.t.k.a.
20. apr 2009

fialovy Persil gel na farebne, na biele Wiesser Riese a avivaz oranzovy Kuschelweich alebo červeny Silan

zuzana76
20. apr 2009

Ariel alebo Persil sensitive a pre maleho Lovela alebo Batole, Batole mi krajsie vonia

claudinka
22. apr 2009

pre maleho som do polroka pouzivala iba Lovelu a teraz mame Persil sensitive a periem v tom spolu aj nase aj maleho veci..

marcela79
22. apr 2009

My používame Tide - rumančekový. Dobre operie, a nádherne vonia 😉

lucia283
22. apr 2009

tak ja mam rada rexa konvalinkoveho,persil silan a ariel je tiez fajn...a avivaz iba lenor a silan...silan sa mi zda vonavejsi:D

monkula
22. apr 2009

používala som Rex, ale nezdalosa mi, že by pekne pral.. teraz používam Bonux, momentálne s magnóliami, aj keď zabudnem na aviváž, peken všetko vonia..
a aviváž Silan, alebo Lenor... veľmi mi voňala aviváž Coccolino, juuj, to bol vždy krásne prevoňaný byt... 😵 😵 😵

bika
23. apr 2009

erikasadek, kde kupuješ ekologické prášky a akej značky? u nás, či v zahraničí?

skuli
23. apr 2009

Poslední rok používám jen ARIEL,kterým mě levně zásobuje kamarádka.Jsem s ním spokojená,vypere všechno.Když je prádlo více špinavé,používám spray z Amwaye.Aviváž žlutý Silan nebo černý Lenor.Voní nádherně.

parvitas
23. apr 2009

zvycajne prasok Persil Sensitive Plus
na cierne Perwoll Black Magic
na farebne Perwoll Color Magic
avivaz Silan Feel Attractive

erikasadek
23. apr 2009

bika ja zijem v zahranici takze tu, ale urcite budu uz aj u vas kedze , aj , persil zacal pred mesiacom , vyrabat cisto ekologicky, a viem ze aj ine velke , znacky sa davju na tento trh.. cena je od 3,5à euro za 2 litre az do 8 euro za ' 4 litrove prasky, vatsinou su tekute.. ale su aj v prasku..
peru super... a mas aj ekologicke avivaze, neda sa porovnat... 😉

bika
24. apr 2009

erikasadek, skúsim sa mrknúť u nás v obchodoch...

niečo pre zaujímavosť, skúste sa mrknúť na test práškov a gelov na pranie:

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/test-maga...

minule to dávali na STV2. len treba vľavo ešte kliknúť na 21.4. Test magazín...

milan791
17. aug 2009

Ahojte, my používame prací prášok Shetlan. Je to diabol medzi pracími práškami, pretože odstránil poriadne zašpinené prádlo, s ktorým si neporadil ani Ariel. Tento prací prášok kupujeme z jednej internetovej stránky.