Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

kote100
24. nov 2007

my sme pouzivali bold a teraz mame rex a ten pekne vonia a avivaz nepouzivas?Ta vonia najlepsie my mame silan.

andrea.m
24. nov 2007

ariel

babulka
24. nov 2007

Kotenko, mne sa osvedcil Persil gel, po nom krasne vonia oblecenie aj bez avivaze. Tak sviezo.
(PS - nepatri do temy, ale ako sa ma Lilianka?)

musko
24. nov 2007

súhlas s babulkou

musko
24. nov 2007

Ešte dodávam, že malému perniem v obyč. mydle na pranie a svoje "drobnosti" vlastne tiež....

iva72
24. nov 2007

Ahoj Kotenko,

Všetci si robia o teba a Lilianku starosť na Októbrovkách 2007, nič o tebe nevieme, resp. poslednú správu sme našli vo fóre z 10.11. a tá nebola veľmi optimistická. Tak nám prosím ťa napíš, čo je s vami - teda hlavne s Liliankou.

daskab
24. nov 2007

Ahoj,ja som najspokojnejšia s Arielom,alebo Persilom.

iva72
24. nov 2007

A k téme: ja používam Rex, vyčistí, ale nevonia nejak zvlášť. Myslím, že voňajú len tie drahé - Ariel, Persil,... Ale aj tak používam aviváž a tá vonia, takže mne je to jedno.

tatiana
24. nov 2007

Ahojte, ja pouzivam skoro na vsetko pervol aj na farebne, niekedy na cierne Woolight ci ako sa to pise, inak persil.
Nam opravar pracky nedoporucil kupovat tie lacne prasky, lebo sa zapchava pracka :(

bubaczik
24. nov 2007

my pouzivame uz dlhe roky persil,a som s nim spokojna.. 😵

leoni
24. nov 2007

Před nedávnem jsem také přešla na Persil gel Sensitiv a nemůžu si ho vynachválit.Aviváž už nepoužívám, krásně voní 😉

binki
24. nov 2007

Ariel a Lenor

mimikyky
24. nov 2007

aj ja ariel a lenor, žltý

aponchie
24. nov 2007

ahojky,ja bych zalozila mistnost uchylka na prani zehleni a mandlovani ,,tu totiz mam ja🙂)muj sen je zalozit si vlastni pradelnu,dotahuju to az tak ze tridim kramliky aby krasne sedly barvy pradlo skrobim cechram,zehlim a zkousim ruzne vune prasky a jine prostredky a tady jsou me zkusenosti::dlouho mi nevonelo pradlo po prasku ale skoro po zadnem,pravda nejdriv jsem pouzivala ty levnejsi viz bonx,rex,lanza nikdy ty nejlevnejsi to je jen mydlova voda.nicmene,nejlip mi zatim vypral Persil.Ariel skoro vubec nevoni a ani nevypral zasle skvrny..ono pozorne se kuknete na reklamu na prasek,dole je napsane ze vypere danou skvrnu ale do hodiny v pracce a na nejakych 40 nebo60C a to vypere skoro kazdy prasek kdyz to date hned prat jenze malokdy to jde ze?takze ten persil,co se tyce Vanishe tak s tim nemam dobre zkusenosti,nejenze nevypral zasle fleky ale jeste divne me osobne smrdi,pouzivam bud jelen strouhany nebo obycejne NAMO pres noc a jde to nebo prasek do peciva na bile pradlo a jeste spray Kronstar.jinak avivaze nekupuju drahe,mam oblibenou nahradni napln Lenor spring time a naredim do litru a nadherne voni,nebo Wansou bilej balsam.Dobra zkusenost je tekuty persil ten je skvely na teplotu 30C a jemnejsi pradlo,jinak svetry a upletoviny radsi v Prwolu Balsam od te doby co se mi znicil jeden svetrik v obyc,prasku.staci opravdu kapka.jinak tky zalezi na pracce,programu atd.ta moje asi nejlepsi nebude mam indesit ale zda se mi ze az tak dobre nepere pac uz jsem vyzkousela i jine pracky a mohu doporucit Whirlpool.hlavne me stve ze ma napln jen5kg a nemuzu oprat vetsi veci viz perinky polstare deky atd jednou sem to zkusila a spadla mi manzeta z bubnu a malem pracka odesla ven..

rainbow
24. nov 2007

persil, pre baby lovelu

dadka212
24. nov 2007

Persil gold prášok a aviváž silan momentálne vôňu rain fresh

nenka83
24. nov 2007

persil pre nas, pre malicku lovelu.avivaz na detske veci nepouzivam.

ramzesa
24. nov 2007

ja pouzivam Whoolite a Lovelu gely na pranie, nenechava to biele skvrny ako prasok. Avivaz mame Silan, ale ja velmi neavivazujem. Na pletene Perwol ruzovy. A na skvrny (od Qalt myslim to je),taky malinky balicek,dam nahusto pomiesane s vodou priamo na flak a je to fuc. Dokonca aj flaky,co boli na veciach po prvom dietatku mi vysli dodatocne. 🙂

slonik
24. nov 2007

Tekutou Lovelu, je fajn.

dannynka
24. nov 2007

ja pouzivam pre nas aj pre malicku lovelu,je super 😉 😉

luciferova
24. nov 2007

ja pouzivam Persil alebo Ariel. s tou vonou prasku - je to tak, ako u vonaviek. casom si tvoj nos na nu zvykne a uz ti tak nevonia, ako ked ju mas prvy, druhy krat. takze ja som za striedanie praskov 😉a avivaz sa mi pacila Silan biela sensitive pre babatka. ta vonala velmi pekne. teraz mam modru Lenor ale sa mi nepaci, bola zadarmo k Persilu v takom kybliku 😉

monkey1
24. nov 2007

ahoj, my pouzivame persil a avivaz lenor. 😉

baby, kupila som si zimnu vetrovku, sportovu, nepremokavu... zabudla som sa popytat na jej pranie, no na stitku stoji, ze sa nesmie pouzivat pri prani ani tekuty prasok, ani avivaz... mate niekto skusenost s pranim takychto vetroviek? 😖 podotykam, ze je biela (teda bola, uz ju treba oprat 😀 )

luciferova
24. nov 2007

ja som videla niekde pripravok na sportove veci, skusim pohladat a vhodim link 😉

monkey1
24. nov 2007

super, dik luciferova! 😵

sloboda4
24. nov 2007

my použivame tekuty persil a vždy detsku aviváž - tú striedam 🙂

andy.a
24. nov 2007

tekutý Persil/predtým tekutý Ariel/,aviváž Silan sensitive.. 😉

pebi
24. nov 2007

mám dotaz, u tekutých přípravků dávkujete jak? jeden uzávěr? mně se to zdá málo (oproti tomu, kolik dávám prášku), ale tekutý je asi koncentrovanější, ne? tak jak? stačí to? díky...

luciferova
24. nov 2007

ja davkujem podla toho, co pisu na zadnej strane pripravku 😉

ramzesa
24. nov 2007

ja davam plnu priehradku v pracke,Lovela sa dava myslim viac ako napr.Whoolite,ale ja davam narovnako,myslim,ze s praskom to netreba prehanat 🙂 .