Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

sasiki
17. aug 2009

milan to znie ako reklama...............diabol 😒 😀 😀 😀

twinflame
17. aug 2009

Persil Power Gel a som veľmi spokojná.

bika
17. aug 2009

ahojte, perie niekto v Lidl prášku formil? vyhral 2. miesto v teste prac. práškov. máte osobnú skúsenosť?

skolara
17. aug 2009

My pouzivame sonett. Vobec nevonia a tak mi to vyhovuje. 😵
Vlastne vsetko pouzivame sonett. Je to ekologicke a nechemicke.

saska.t
17. aug 2009

pouzivam bud persil alebo ariel 😉

leniciatko
17. aug 2009

bonux na farebné alebo citrón na biele. mám rada aj tekutý ariel už s avivážou. ale teraz som kúpila merkúr na farebné a som milo prekvapená - nedala som aviváž a prádlo zostalo pekne makké.

titkovamiriam
17. aug 2009

momentalne tekutu lanzu

aponchie
17. aug 2009

ja jednou mela moznost zkusit prasek z penny marketu a vypral ..vcera mi flek na ubruse persil gold nevypral tak nevim no

aadrii
17. aug 2009

ja som skúsila rôzne prášky ale najviac mi vyhovuje ARIEL. má príjemnú vôňu a najlepšie vyperie dokonca aj zošedlé biele prádlo

halahalo
17. aug 2009

ja pouzivam to,co je zrovna v akci 😀 ale nejlepe se mi pere v arielu,take v persilu a take v bonuxu.jinak o vuni mi vzdycky jde,proto propaguji tmave zeleny anebo cerny lenor,to jsou nejvetsi pecky a v mem okoli tyhle dve vune pouziva nejvic lidi 🙂

mikalove
17. aug 2009

ja teraz tek. persil,aviváž fialovy silan

halahalo
17. aug 2009

jinak souhlasim s adrii.a co se tyce avivaze,silan nemusim.voni sice pekne ale vydrzi jen chvilinku.po lenoru je ta vune daleko intenzivnejsi a vydrzi i nekolik dnu.pak mi skrin s oblecenim voni porad.

aponchie
18. aug 2009

softlan mi vydrzi mesic jedna lahev za 69kc ..konecne prvni avivaz co krasne a dlouho voni i ve skrini a navic se dava na prani pul az jeden malickatej vrsek

luise
18. aug 2009

Dlho mi vyhovoval Tide, ale lepší je Ariel či Persil. A Halahalo, s tou avivážou máš úplnú pravdu! Silan môže akokoľvek pekne voňať, no nevidrží tak dlho ako lenor, ale zas je po ňom mäkkšia bielizeň. Takže je to na zamyslenie. Ktorý je lepší................??? 😝

majcik
18. aug 2009

Zienky, mate niektora COV? Su tam nejake obmedzenia pri vyberie pracieho prostriedku? Asi by bolo vhodne pouzivat tie ekologicke, nie?

cessy
18. aug 2009

majcik my mame COV.
do umyvacky riadu davam EKO tabletky, ale do pracky davam obyc. prasok Persil sensitiv. nikdy som sa nad tym ani nezamyslala, ze aj tam by mal ist eko prasok 😨
fungujeme tak uz 2 roky a COV v pohode, bakterie si tam pekne ziju 🙂

rocky11333
25. nov 2009

My používame iba Tide, pretože so žiadnym iným pracím práškom sme neboli spokojní. Tide krásne vonia, nemusí sa pridávať veľa aviváže a navyše predávcajú ho aj za rozumnú cenu. Tekuté pracie gély viď PERSIL, ARIEL, BONUX, .... sú oničom pretože vôbec alebo iba veľmi málo zmekčia vodu a to má za následok vzniku vodného kameňa na práčke a zošednutie bielizne a o tom ma nikto nepresvedší mám vlastnú skúsenosť. Od zlej skúsenosti používam už iba práškové prostriedky a to iba výlučne TIDE.

rimmel
25. nov 2009

my persil tekuty 😉

clovis
26. nov 2009

a aky prasok pouzivate na docenske/detske oblecenie? s ktorym mate najlepsiu skusenost? ja som si kupila na vypratie prvych veciciek Batole.

monikat75
26. nov 2009

clovis ja mám veľmi dobrú skúsenosť s práškom Tide sensitive, je cenovo dostupný, nádherne vonia a naozaj dobre vyperie detské vecičky aj keď sú zašpinené napr. od detskej výživy 😉 ale tiež je dobrý aj Persil sensitive

clovis
26. nov 2009

a netreba taky specialny, len pre deti? ja som myslela, ze by to mal byt taky, akoze specialne vyvinuty pre detsku pokozku? neviem...videla som este nejaky Lowela/Lovela, tento Batole a iny uz ani neviem

monikat75
26. nov 2009

clovis to že je to sensitive - to je v preklade citlivý, čiže to je určite vhodné pre deti, tam máš aj na prášku väčšinou zobrazené dieťatko s mamičkou a čo sa tej lovely týka, ja osobne s ním nemám dobrú skúsenosť, mne sa malý vyhádzal od tohto prášku po celom telíčku - mal také červené fliačiky - a už som to počula od viacerých mamičiek, že ich detičky mali alergiu práve na Lovelu

beruska2x
26. nov 2009

Lovela stoji za prd 😖 , Batole je dobre mela jsem ho do ted a ted mam asi mesic Persil Sensitive a je super a melamu nevadi ani pri atopaku 😉

pastuska
26. nov 2009

No ja som dlho používala ariel - všetko vypral a prádlo krásne biele. V prvom tehu mi všetko vadilo, samé vyrážky, odvtedy si robím sliz a dávam bieliacu soľ...ako aviváž ocot...

clovis
26. nov 2009

vdaka za rady. mozno dobre, ze som tu lovelu nekupila. vzdy radsej kupujem nieco nase, ceske, ak sa da a navyse to bolo aj cenovo vyhodnejsie. skoro som podlahla reklame, ale clovek si to ani neuvedomuje, az ked v obchode automaticky siahne po niecom, co ma zafixovane z reklamy, ako "to najlepsie"

beruska2x
26. nov 2009

z te Lovely ma hooodne deti exem, Dr na koznim nam rekla ze to je pekny svinstvo ze ani nahodou 😅

clovis
26. nov 2009

otrasne...vzdy ma dojima, ze ak je nieco vyrobene na nejaky specialny ucel, nefunguje to, dokonca sposobuje komplikacie...citim sa byt oklamana vyrobcom, ved ako si to moze dovolit, hazarduje so zdravim, este k tomu uplne malickych deti! ved aj o detskej kozmetike Johnsons baby som pocula len same zle referencie, ze sa z nej tvori najviac alergii.

beruska2x
26. nov 2009

u Jon. nechapu kdo to muze furt kupovat ze to vubec vyrabeji to je desny heges 🙄

erikasadek
26. nov 2009

baby coje to COV? 😅
ja pouzivam, ekologicke, vyhoda dobre peru, ntreba kupovat , aj na farebne, aj na biele, prasok a hlaven su , hypoalergenne vsetko v jednom a, najlespia vyhoda lacnejsie ako , klasicke prasky.. 😀

mima1
26. nov 2009

COV by podla vsetkeho mala byt čistička odpadovych vod. myslim. ak sa nepouziva tato skratka aj v drogerii tak je to ono 😀