Aký prací prostriedok používate vy?

kotenko
24. nov 2007

Ahojte, rozhodla som sa zalozit novu temu, kedze som nic nenasla.
Rozmyslam nad zmenou pracieho prasku (pre dospelych, nie pre deti), co by ste odporucili, ktory praci prostriedok pouzivate vy??? Chcem tak, ktory kvalitne vycisti vsetko a pekne vonia.
Doteraz sme pouzivali BONUX COLOUR, vycisti super, ale vobec nevonia.
Co poradite???

luciferova
24. nov 2007

plnu? to naozaj? a nezda sa ti to vela? ja davam presne tolko, co pisu a zda sa mi to idealne

redkvicka
24. nov 2007

Ja davam menej ako jeden, ono je to silny koncetrat, aby si si nespalila pradlo. Ja si tiez neviem vynachvalit tekute prasky, ziadne skvrny a pouzivam persil. Je super

luciferova
24. nov 2007

na tie tekute prasky pocujem len same chvaly... my sme len dvaja, takze casto prasok nekupujem, ale ked miniem praskovy persil, kupim tekuty. inak mam rada vulajt blek (viete, co myslim🙂) na cierne, aj krasne vonia...😀

petraluk
24. nov 2007

Ahoj, já peru moje a přítelovo prádlo Whoolitem na černý a barevný. Bílý prádlo peru v práškovým persilu. 🙂
Lukáškovo oblečení peru v prášku Batole z Rakovníka, zrovna tak aviváž. 🙂

kristi
24. nov 2007

nase v Persilu a maly peru v Lovele (ale je naprd, nevypere dobre) zkusim to Batole, jeslti to ma lepsi schopnosti..

aponchie
24. nov 2007

ta lovela fakt neni zrovna nejlepsi to uz to batole je lepsi a treba persil sesnsitive?

kristi
24. nov 2007

no, asi budu muset...Mia je cunatko 🙂

androna
24. nov 2007

no persil sensitive pere asi na stejno ako lovela.nevypere fleky.

petrolejka
24. nov 2007

Na černé tekutý Woolite, na bílé Lanzu, na barevné Persil. Občas přileju Vanish, když je něco hodně špinavé. A aviváž momentálně Silan (jen decentně, spíš kvůli vůni). Na prádlo pro malou mám Lovelu, ale ještě jsem ji nezkoušela, tak uvidím. 😉

katusha
24. nov 2007

ja mam teraz lanzu, malej periem v tom batole, aj avivaz batole pouzivam 😉 paci sa mi ako vonia, lovela mi smrdi 😖

kacka.va
24. nov 2007

Já peru v tekutém Arielu. co jsem teď koukala na testy, tak nejlépe vychází co se vyprání týče Persil a Ariel

aponchie
24. nov 2007

lanzu jsem mela a nic moc teda,zatim nejvic persil a jak perete?kolik pradla davate a jake teploty?nekdy se mi zda ze bud dam pradla moc anebo malo?a co prani na 30C?

melory
24. nov 2007

v tekutom persile.

pucik
24. nov 2007

na mimco používám lovelu a jinak nedám dopustit na Ariel, ale i tekuté Woolite všech druhů nejsou špatné

bzuco
24. nov 2007

Prášok Ariel na biele aj na farebné, najlepšie sa mi osvedčil na škvrny,
na čierne tekutý Woolite
aviváž Silan, vyskúšala som skoro všetky vône, ale najlepší je biely, a svetlunko zelený - white tulipan, voňajú veľmi jemne
a pre miminko ešte neviem, ale je načase niečo kúpiť, skúsim ten Batole

kacka.va
24. nov 2007

já peru většinou na 40, na 30 peru jen halenky. Aviváž používám Lenor pro miminka, nemám moc ráda ty ostatní vůně, tohle voní, ale nijak zvlášť silně.

andrysek2
24. nov 2007

ahojik mamci ja se pripojim ja prasky stridam jednou jsem mela super prasek ten tak krasne vonel ale uz nevim znacku 😀

prvapomoc
24. nov 2007

ja striedam ariel a persil a aviváže lenor aromatherapy a ako bzuco ten silan white tulip

pre lucku periem od narodenia v persile sensitive a som spokojná a davam jej aviváž lenor sensitive.super 😉

danciacik
24. nov 2007

ahojte - my perieme v Persile.

poleva
24. nov 2007

najlepší je podľa mna persil
treba priplatiť ale aj vonia krásne

briluxina
24. nov 2007

Ahojte, my perieme v merkure ale na niektoré veci používam jadrové mydlo+aviváž. 🙂

maca793
24. nov 2007

ja najovšie požívam REX s madľami a k tomu SILAN aviáž, od nej som úplne závislá 😵
vyskúšala som aj bonux, ale nebola som spokojná ani colon alebo merkúr, azúr mi nejak nezadli. z aviváži nemusím lenor, tú som vyskúšala 2x, a nebola som s ňou spokojná. so silanom je všetko také krásne mäkúčke. ale naozaj. 😨
monulý rok v januári som pomaly pripravovala vecičky pre miminko, čo som mala porodiť v máji. vyprala som vecičky, vyžehlila a aj po pol roku vecičky krásne voňali od aviváže zn. SILAN. 😝 😉

vachovka
26. nov 2007

Ja pouzivam persil gel a nedam na neho dopustit je super a krasne vonia.

bubca
26. nov 2007

tak ja som vyskúšala aj Ariel gel,aj Persil gel a zostala som verná Persilu,dobre vyperie a nádherne vonia...

ukana
26. nov 2007

pebi, ja davkujem tekuty podla rozpisu, davam pol vrchnacika, staci to. Pouzivam tekuty BONUX, ked ho nalejem na skvrnu pred pranim, nemusim ani vanish alebo nieco podobne. Avivaz hocijaku lacnu, Wansou a pod. Lenor ak je v akcii.
Na skrvrny som mala taky maly sacok s nazvom FRESH na skvrny, a ten bol super, aj skrvny z koberca mi po nom zisli 😅

Pouzivate aj nieco proti vodnemu kamenu? Ja nie... 😔

aponchie
26. nov 2007

ukana:pouzivam obcas sodu za par kacek nevim jestli je tak dobra jako calgonit ale zatim v pohode.jinak tento tyden je v Kauflandu akce na Persil vsechny druhy 4kg za250kc coz je super cena,pouzivate treba na barevne pradlo persil color a na bile gold atd?nebo mate jeden a davate ho na vsehno pradlo?me nejvic voni Persil Sensitive teda a perou stejne?

kacka.va
26. nov 2007

já používám pořád ten samý, ale podle toho jaké peru prádlo do toho přidávám buď vanish normální nebo bílý

livka299
26. nov 2007

Baby ja pouzivam Persil gold, ale nezda sa mi taky vyborny ako reklamuju 😅 no co nabuduce mi bude stacit aj obycajny....avivaz Lenor, niekedy pridam vanish
Inak mne odporucil znami /opravar praciek/ raz mesacne dat prat prazdnu pracku a tam kde sa dava prasok naliat 1 l octu proti vodnemu kamenu.... 😀

jana20
26. nov 2007

ja pouzivam bonux dva v jednom....som snim spokojna...skvele vyperie a pekne vonia...

filipa
26. nov 2007

maly uz povyrastol, tak pouzivam rovnako aj pre jeho aj pre nase pradlo tekuty persil sensitiv, ale len na biele pradlo. som s nim spokojna, davkujem podla navodu. na farebne pouzivam tekuty persil color a kedze cierne pradlo som stale vyberala po oprati tekutym woolite black s bielymi skvrnami, prestala som ho pouzivat. cierne veci periem teda tiez s tekutym color persilom. avivaz davam silan sensitive. ak su nejake skvrny, najskor rucna predpierka marseillskym mydlom (z L'Occitane predajne, naozaj super - doteraz mi vypralo takmer vsetky skvrny, staci namydlit a nechat posobit dlhsiu dobu a navyse aj pekne vonia). ked nemam cas rucne predpierat skvrny, nalejem vanish oxi gel do davkovaca na prasok spolu s praskom, bez rozdielu na farbu pradla - teda aj na biele aj na farebne. s tekutymi praskami som spokojna, a to neperiem na viac ako 60 st. nastastie, nas maly je taky cistotnik, takze nemusim bojovat so skvrnami typu cokolada, caj, fixky a pod.