Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aký produkt chýba v detskom sortimente s mílnikmi?

milniky_sk
24. feb 2019

Dobrý deň, vyrábame míľnikové kartičky a chceli by sme rozšíriť náš sortiment a vyrobiť niečo nové a preto sa obraciame na mamičky.
Je tu nejaký produkt ktorý Vám tu chýba alebo je iba v zahraničí? Radi by sme sa zamerali na niečo edukatívne alebo niečo podobné.
Ak sa nám jeden Váš návrh zapáči a začneme ho realizovať mamičku finančné odmeníme.

Peter z Milniky.sk

dopolbokaodrata
24. feb 2019

Určite vám niekto bude prezrádzať svoje know how, keď neviete na nič prísť sami držte sa radšej svojho remesla.

stary_ujco
24. feb 2019

@dopolbokaodrata držanie sa remesla zjavne nepostačuje... Veď predávajú farebné papieriky s nápisom ako "dnes mam 1 mesiac", ktoré máš položiť vedľa dieťaťa, keď ho doma fotíš... No uvaz, koľko ľudí je ochotných za toto vyhodiť peniaze? Tak hľadajú inú blbosť, za ktorú je nejaká skupina ľudí schopná vyvalit kreditku. Bodynka s infantilnymi nápismi sa aspoň dajú nosiť a predáš to marketingom na bio a handmade. Ale kartičky s nápismi? To už radšej magnetky na chladničku...

dopolbokaodrata
24. feb 2019

@stary_ujco vidíš a už si im dal nápad, alebo nejakej mamičke čo tu striehne aký nápad ukradne.. Veď každú chvíľu tu máme tému "chcem podnikať ale neviem v com" a "čo vám chýba"

pribinak
24. feb 2019

Vybrané slova. Niektore matky, ktore sem zvyknú pisat, neovládajú ani učivo 3. roc ZS. Co teraz neviem ci je na zaplakanie, alebo na smiech.
Skuste urobiť kartičky s takými tu casto používanými slovami: opýtať a nie opitat, pyžamká a nie pizamka, visačku a nie vysacku, .....staci prejst par diskusii a budete mat námetov a námetov

veronikaszabova
24. feb 2019

@pribinak joooj, alebo NIAKA, NIAKE 🙂

dopolbokaodrata
24. feb 2019

@pribinak a kto by to akože kúpil? Matky čo to neovládajú určite nie, tie keď upozorniš ešte ti vynadajú že čo si o sebe vôbec myslíš a že to nie je vôbec dôležité. A myslím ze také tabuľky vieš normálne kúpiť v kníhkupectve.

pribinak
24. feb 2019

@dopolbokaodrata ano tie bezne s gramatikou, ale tieto by boli take “konikovske” s takými slovami ako vysyp a nie vysip, osýpky a nie osipky, modryni, vizivne, ........
Tie kartičky by mohli posielať admini, aby udržali aspon nejaku úroveň tejto stránky

dopolbokaodrata
24. feb 2019

@pribinak áno a mamičky by ich predávali na bazari 😂

pribinak
24. feb 2019

@dopolbokaodrata tebe sa proste moj super napad nepáči, stale hladas preco nie, mi nehovor, ze nie je super a užitočný

dopolbokaodrata
24. feb 2019

@pribinak ja len konverzujem 🤦🏻‍♀️ved kľudne to ponukni možno aj autor ťa finančne odmení a začne to vyrábať 😂 podľa mňa je to blbosť, ale tých je veľa a majú svoj odbyt, tak prečo nie 😂

pribinak
24. feb 2019

@dopolbokaodrata figu ma odmení, ked si mi to moj napad tak skritizovala

dopolbokaodrata
24. feb 2019

@pribinak tak ti pošlem dačo ja? 🙈

pribinak
24. feb 2019

@dopolbokaodrata tak mi urob tabuľku a ja ju predam na bazári, zisk si poctivo rozdelíme

lena888
24. feb 2019

zabudli ste upratat namiesto popratat, ta by mala byt vacsia

ptmt1011
24. feb 2019

Ako tu uz napisane.pochybujem ze tin iekto povie.
Ja mam tolko napadov ale prepac necham si o pre seba

Tu začni písať odpoveď...

Odošli