Aký šampón je dobrý proti lupinám?

alzbeka
20. feb 2008

chcela bi som si dat od vas poradiť ked ma niekto vela lupin a nepomaha mu ani šampon proťi lupinam tak že co je nato naozaj dobre 🙂

mucilienka
8. jún 2008

Thermal - da sa kupit v kazdej lekarni, za cca 150Sk, aj s takou protilupinovou kurou do vlasov, co sa vtiera pred umyvanim...

marcaradko
8. jún 2008

jednoznacne nizoral 😉

maruschka
9. jún 2008

Selsun Blue...ten je naj-naj-naj 😉 😉 😉

ilijanka
9. jún 2008

ja mám dobré skúsenosti s Head´n´Shoulders

magda22
9. jún 2008

ja som mala vzdy problem s lupinami a iba Dercos od Vichy mi zabral...
ma len jednu chybicku, moc pekne nevonia 😖

magda22
9. jún 2008

inak mavali sampon proti mastnym lupinam a proti suchym lupinam, ale teraz maju proti lupinam a vypadavaniu vlasov a proti lupinam, mne vyborne zabral aj proti vypadavaniu...

adka9977
21. sep 2009

dobry den bola by som rada keby ste mi napisali kolko staji ten sampon proti lupinam nizoral a ci sa da kupit aj bez receptu dakujem

depecko
16. feb 2010

ahojte babenky,nikde som to nenašla,ale možno mi poradíte aj tu.Môj problém sú elektrizujúce vlasy.Mám ich dlhé čierne,farbím si ich u kaderníčky raz za 5-6 týždňov.Ale asi mesiac dozadu,mi strašne elektrizujú,nič nepomáha,kondicionéri,vodičky,lak na vlasy-vydržia chvíľu a uahaaaa...Tak ich nosím stále zopnuté,ale teda nič moc.Čo mi poradíte,máte aj vy také problémy,dajte aj babské recepty ak poznáte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Díky vopred!! 🙂

mywiel
16. feb 2010

Nejaky co obsahuje siru. 😉

depecko
17. feb 2010

síru? 😨 😨 len aby mi niečo z tých vlasov aj zostalo 😝

desszi
17. feb 2010

adka nizoral sa da kupit volne v lekarni
ja som mala lupiny este davno a mne vtedy ako jediny zabral obycajny demiclen proti lupinam, odvtedy po lupinach ani stopy a to si vlasy farbim aj fenujem.

erikasadek
17. feb 2010

depecko.. 😀 neboj ostane, stare sirove mydla boli a vzdy budu dobre na taketo veci;. 😉 a neuskodia vlasom..

inak dobra vec do , vasho obycajneho , samponu aky pouzivate a kondicioneru dat par kvapiek s grafruitovej silice.. a mate sampon proti lupinam.. 😉

grettka
17. feb 2010

baby, lenze depecko nehladala sampon proti lupinam! ale pomoc na elektrizujuce vlasy 😀 a nie som si ista, ze by sira pomahala proti statickej elektrine 😉 ked sa mylim, opravte ma
Nuz v zime tento problem ma asi vela ludi, mne tiez lietaju, treba skratka vydrzat, kym neskonci zima, inak ja pouzivam okrem klasickeho kondicioneru aj sprejovy, ktory sa nezmyva, viem, zatazujem vlasy trochu viac nez je zdrave, ale aspon neelektrizuju... No a podla moznosti nefenovat, ale susit volne...

reisi
17. feb 2010

mala som strasne lupiny zo samponu Loreal na poskodene vlasy a uplne skvostne mi to dal do poriadku sampon a kondicioner lavera .

dai
18. feb 2010

ahojte,
ja osobne problemy s lupinami nemam ale moj manzel aj niektori znamy mali - super im zabral sampon od vichy...

inak mne sa lupiny po pouziti head & shoulders samponu urobili,hned ako som ho prestala pouzivat tak zmizli...

duska1122
19. feb 2010

tak priatelovi nic nezaberalo na lupiny, nizoral head and shoulders vichy, a potom sme nasli miox a ten zabral zatial

murinka
19. feb 2010

problem s lupinamy nemusi byt zo samponu ale velakrat je z vody-ak je tvrda a vapenata-vtedy mozete pouzit aj neviem aky sampon...

lea79
19. feb 2010

manželovi tiež nizoral nepomahal, v lekárni mu odporučili šampon ahava
je s ním spokojný

depecko
19. feb 2010

ahojte 🙂 som happy.vlasy mi už neelektrizujú.inak díky eikasadek-za reakciu. 🙂 a tajomstvo toho že neelektrizujú?Dať trochu octu do vody opláchnuť po umytí a hotovo.Urobila som to už 2 krát a v pohodičke,vlasy sa upokojili.Celý deň hádžem rozpustenou hrivou 😀 ako už dávno nie 🙂 vlasy vôbec po octe nepáchnu-stratí sa to.Ale za úsmev stál pohľad mm keď som "šachovala" s octom a išla som si to dávať na vlasy. 😉

depecko
19. feb 2010

grettka-díky aj tebe,mne nepomáhal ani kondicionír,ani voda na vlasy /žihľavová/,minulý mesiac som si kúpila taký sprej? tuším schwarzkopf, krásne vonia ale vlasy boli z toho ako "divé",neviem či mi aj to nespustilo to elektrizovanie.To bolo až extrémne,dokonca aj v cope keď som mala vlasy ,musela som si dať aj dve gumičky po celej dĺžke copu,lebo aj to mi vadilo.Ako E.T.Som bola z toho nešťastná. 😔

fibi321
4. feb 2012

chcem sa opytať kolko toho octu mozem dat na vlasy??ja len aby som to neprehnala: 🙂 Ďakujem

argonika
30. jan 2013

ahoj ja od malicka som mala problemy s pokozkou na hlave mala som lupiny ale mala som take ze sa mi tvorili vrstvy, ktore som si odskrabala dole z hlavy niekedy az do krvy. vyzeralo to ako co maju deti to blato. chodila som s tym ku koznej nevedela mi pomoct. mama bola potom taka zufala ze v tej dobe zacali reklamovat sampon head and shoulders. a predstavte si po prvom umyti to vsetko zmizlo co mi doktorka davala v laboratoriu miesat a nic. ten sampon pouzivam 20 rokov a nic neskrabem si hlavu a mam uplne cistu pokozku na hlave. a potvrdim to s tym ze pred rokom som ho vysadila a vratilo sa mi to zacala som sa skrabat na hlave az do krvy hlavne vecer lebo to svrbelo a hlavu som mala posiatu s lupinami ako s mukou. tak som si zase kupila head and shoulders umyla a po jednom umyti zase vsetko zmizlo. ten sampon prvy a druhy raz poriadne vystipe hlavu ale to je len dobre. vrelo odporucam pretoze to je pre mna jediny sampon ktory mi pomaha. ten sampon obsahuje nieco co iny nie a zistite to aj tak ked vam natecie nahodou do oci 🙂

janik1705
10. sep 2014

Odporúčam úplne prírodné šampóny od Naturinky.

pridávam odkaz: http://www.bioteka.sk/chmelovy-sampon-naturinka...

ali223
29. jan 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

Baby prosim poradte mi dobry sampon proti lupinam, moj manzel ma strasne lupiny uz sme skusali vsetky mozne znacky ale nic nepomohlo 😒

ladyblcha
29. jan 2015

kokosovy olej - bio, natriet na pokozku hlavy, nechat 30min - ale kludne aj hodinu, potom zmyt klasicky so samponom jemnym.

hudecka9
29. jan 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@ali223 mne pomohol detsky sampon z prirodnej kozmetiky a lupiny treba aj vycesat

ali223
27. feb 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@hudecka9 a ktorý detský ti pomohol ja už skúšam všetko možne a stale nic nepomaha

jantyy
15. nov 2015

Baby, manzel mal neustale lupiny, viac ako 10 rokov vkuse. Skusali sme uuuuuplne vsetko, babske recepy, sampony z lekarne a nic. Jediny sampon kt.mu ich len zmiernil bol od la-roche posay kerium, ale neodstranil. A potom som skusila toto: Koloidne striebro!!! Kupila som v lekarni, je o bezfarebne, bez vone, nesvrbi, nestipe.po klasickom zmyti som mu to vmasirovala do pokozky hlavy, a.......odvtedy ani jedninka lupina!!! Uz 2.mesiac a ziadne lupiny. Odporucam kazdemu! Jediny raz to pouzil a lupinam je koniec. Je to jedno z najlepsich antiseptickych pripravkov, znici bakterie, plesne...
Vyskusajte!

martapir
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelik1678
15. feb 2017
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Tiež by som prijala nejakú radu, mne nepomohlo nič, žiadne šampony ani tabletky ani nič 🙄