Aký vianočný darček pre ženu, manželku a mamičku?

cmulinko
16. dec 2010

Moj manzel sa ma dnes opytal,ze co by som si priala pod stromcek a ja od tej chvile nie a nie prist na to,co take by ma potesilo.Myslim si,ze mi nic nechyba ku stastiu a nic prakticke ani nepotrebujem......ziadny spotrebic,ziadna kniha,ziadne saty ci sperky....som mierne sklamana sama zo seba.Mozno by ma niektora mamicka vedela inspirovat.Dakujem.

murinka
16. dec 2010

ak mas vsetko tak ja by som to nechala uplne na manzela 😉 nech vyberie sam 😉

jarunka111
16. dec 2010

ja by som síce chcela všeličo, mám stráááááááášne dlhý zoznam 😀 ale pri udalostiach posledných týždňov 😢 som nadobudla presvedčenie, že to všetko je nepodstatné a s mm a mimim si nájdeme nejaký pekný víkendový pobyt a budeme troška oddychovať 😉

ichbinich
17. dec 2010

Okrem casu pre mna a manzela, co teda fakt mozem napisat iba Jeziskovi, dokopy nic. Ale samozrejme, ze ma hned po sviatkoch nieco napadne 😀
Vcera manzel dotrepal domov novy fotak, akoby sme ich nemali dost 😉 A ze to je vianocny darcek pre nas oboch (dobre si to vymyslel, hihi).
Ale nie, ide o to, ze ten fotak vie robit aj videa v HD kvalite a vie pocas videa aj zaostrovat a zoomovat pod., co nas doterajsi fotak nevedel. Teda ked sme filmovali maleho, nedalo sa zoomovat a zaostrovat. A ze to je darcek pre nas oboch, v pricipe plati, pretoze ja som s malym cely den doma a ja ho fotim a filmujem najcastejsie...
Inak ja by som brala ako darcek aj navstevu u kozmeticky, ze nech ma niekto aspon na dve hodinky rozmaznava, alebo masaz atd. Skor taketo sluzby ako nejake vecne darceky. Lebo na knihy aj tak nemam cas, okrem knih o babatkach a detoch sa mi dari citat akurat tak preletenim noviny...
Alebo romanticku veceru vo dvojici, niekde si vyrazit, do kina, divadla atd. Ale samozrejme, ze deti budu u niekoho ineho, aby ste si to fakt mohli vychutnat a nemuseli sa stresovat.

janka_pn
17. dec 2010

ja by som tiez volila navstevu kozmeticky, sauna, masaz... alebo daky lepsi krem na tvar a podobne...

jasminet
17. dec 2010

presne toto sa ma uz niekolko krat pytal manzel - co chcem pod stromcek. odpoved - neviem 😀
fakt nic nepotrebujem, vonavky mam 2 takmer plne, kozmetiku tiez, knihu nejaku dostanem od nasich, oblecenie mi netrafi. jedine co potrebujem je cierny kabat a cizmy, ale tie by som si aj sama kupila keby niekde boli take co sa mi pacia a sadnu mi. 😉
ale... nakoniec som si vypytala poukazky do marks+spencer - sama si potom pojdem vybrat nieco co sa mi bude pacit a on mi nemusi kupovat ziadnu hlupost, ktoru nikdy neobleciem alebo nepouzijem

juliassa
11. dec 2012

a čo takto handmade mayskú hojdaciu sieť? veď žena, manželka a mamička si určite potrebuje dobre oddýchnuť 🙂
majú to tuná: http://www.origosky.eu/sk/5-hojdacie-siete

katkaking
11. jún 2013

zienky....mam si vybrat darcek k tridsiatke...a netusiiim...dajte tipy a navrhy co najskooor...🙂

modrofuzik11
12. jún 2013

http://www.paradnedarceky.sk/ - skuste tuto stranku. ja som tam uz kupovala viac razy a som spokojna.

27zuzka
12. jún 2013

mňa by potešil šperk Swarovski. Pozri toto, viac menej to korešponduje s ponukou v našom obchode http://www.swarovski.com/Web_AA/en/index

konik777
22. dec 2014

veru, čil riešim podobnú dilemu, kedže plán bol OPLÁTKOVAČ (ktorý nieje k nikde zohnaniu) - tak teraz fakt ale fakt neviem, čo kúpiť alebo sám vyrobiť ? Sestre sa ako tak dajú vybrať z ABC-kníh, majú tam poštovné zadarmo a pribalia gratis i časopis Historická revue 😵

izabelkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horana
24. dec 2014

Pridajte si penizaky symbolicky k letnej dovolenke, nieco ako poukaz na nu podomacky vyrobeny. Akoby ste v lete nasli, a uz teraz sa mozte tesit 😉

samuelondrisak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manuelala
12. nov 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

ja si myslím, že žiadnu ženu mamičku alebo manželku a dokonca dcéru či priateľku neurazí dobrá kozmetika - krém, šmynky, parfém vždy poteší 🙂 a hlavne ak sa podarí výber

zuzana_kov
14. nov 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

presne tak, ja som od manžela dostala tento rok na narodeniny toto http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/sensitive-skin-set a musím povedať palec hore, sestra sa asi činila pri radách, takže odporúčam bavte sa s kamarátkami/sestrami proste s niekým kto je v kontakte z vašim mužom o tom čo chcete :P potom to možno aj dostanete

ninusikik
16. nov 2015
Používateľ ninusikik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninusikik.

Tak to už teda hej @zuzana_kov, taká kozmetika to naozaj poteší, hlavne ak je kvalitná. Ja sa teším vždy nech je to čokoľvek, ale mám rada ak ma ľudia počúvajú cez rok a podľa toho zvolia čo kúpia.....

monika2_9
28. nov 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

@ninusikik súhlasim, nikdy neurazí a hlavne ak clovek nema cas vymyslat nejake tie darceky tak to su take istoty po ktorych siahnut, ja som mala vždy vo zvyku vymyslat, ale ako som bola tehotna, potom som mala drobca, tak uz som nestihala a isla som do tej klasiky kozmetika, parfumy a tak 🙂 a nikto sa nestazoval

lucifera
29. nov 2015

Pre mamu som spravila tento obrázok a viem, že bude happy..takže u mňa ručná výroba🙂 😀 😀 😀 a viem, že sa poteší

hanculka
3. dec 2015

dobrý den, ak by mal niekto zaujem o lacnejšiu biolampu a ultrazvuk z zepteru tak sa ozvite, ďakujem

tomasko9
3. dec 2015

mna poteši aj dolce gusto 🙂 ,ale najviac ,že budeme doma uživat si rodinnu pohodu, s deckami ideme do kina, čaka nas spoločne rodinne kupanie v tepliciach,a ja s manželom ideme na masaže,a mne postači aj zabal s čokolady,alebo medu 🙂

piotraa
7. dec 2015

Knihy, portrety s fotkami deti vnucat na stenu, vyzivove doplnky, pobyt v kupeloch
nieco najdete aj sem
http://vzdelavac.sk/tipy-skvele-vianocne-darcek...

matkamd
13. dec 2015

krásnu vlnenú deku alebo vlnený šál
http://www.poddekou.sk/shop-2/

l3yla
14. dec 2015

romantický wellnes pobyt, nejaké šperky , nákupná poukážka? 😕 🙂

marymares
25. jan 2017

Ja osobne si myslím, že pre ženu aj pre muža je vždy pekný darček parfém.

ivanatim
1. feb 2017

@marymares uz si s tym trapna...trapny affiliate web...

muzizenam
23. jan 2018

@l3yla myslím, že si to úplne vystihla 🙂 aj keď je to celkom široké spektrum darčekov, konkretnejšie tipy sú na webe www.muzizenam.sk

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
autor
26. apr 2018

@secretadmirer normalne si ma zaskočila 😂. Človek už ani nevie čo sa tému pred 8 rokmi založil, ale od tej doby už pár Vianoc prešlo a teraz sa len usmievam na tom čo za " problém " som s tými darčekmi mala 😂😂

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina_tot
29. nov 2021

Ja si väčšinou vypýtam niečo do kuchyne, taniere, šálky, nože, príbor alebo peknú misu.