Amslico AIG má existenčný problém. Čo robiť?

denisocka
15. sep 2008

videli ste správy? vraj maju existenčne problémy - a my tam máme poistku a pekný balík našporených peňazí 😔

vilca
16. sep 2008

Já nevím, ale co jsem se dívala na netu, tak všude se píše, že české ani slovenské AIG se ta krize nedotkne... Asi bych tomu věřila... Když už nám teda ani nic jiného nezbývá... 😅

sassi
16. sep 2008

ja myslím, že žiadna poisťovna nie je "BMG invest", peniaze su v relatívnom bezpečí.
Nam sa už taketo niečo stalo, peniaze sa presunuli na inu poisťovnu formou jednorázového vkladu (sice takú, ktorú by som si sama od seba nevybrala) ale normálne poistka beží dalej.

ka4
17. sep 2008

neviem prečo sa ľudia zblázdnili.aj my tam máme poistky ale keď má amerika problémy tak si to aj vyriešia.však zobrali pôžičku.nikoho to nenapadlo že asi niečo sa muselo stať klientom a ich treba vyplatoť?však keď si my /s manželom/ zoberieme pôžičku tiež neznamená že krachujeme.ale že momentálne nemám toľko v hotovosti.

denisocka
autor
2. mar 2009

otvaram svoju temu

za par mesiacov máme zas zaplatiť ročnu poistku,cez 24 tis do Amslica - na životne poistenie KONTO BUDUCNOSTI cez MBI , len teraz neviem čo robiť,či platiť,či hladať svojho imaginárneho poradcu z amslica a žiadať prerušenie platenia na rok,dva...alebo čo?zrušit,vybrať?

lul
2. mar 2009

objavili sa dalsie problemy... ja by som tam nedala uz nic. imaginarneho poradcu vsak vyhladala. a ludom z MBI by som neverila ani nos medzi ocami, uzila som si s nimi svoje. kto slubuje vynos po 2 rokoch platenia, ked prve 2 roky idu v KAZDEJ poistovni len do poplatkov, je riadny pako.

bibula
2. mar 2009

aj my, ale podla mna nic strasne nehrozi,kedze oni maju poistky kryte svajciarskou bankou,kde su aj "poistene"

jarka007
3. mar 2009

denisocka ja by som asi vyberala 🙂, AIG potrebuje dalsich okolo 30mlr dolacov podporu od vlady, inak krachne. V Nemecku sa snazia vytiahnut zo zmluv s touto spolocnostou, ako sa len da. Kedze su "vraj" pred krachom a ani minulorocna injekcia nepomohla, musia niekde setrit. pokial viem, predavaju lietadla a neviem ci nebudu rusit aj pobocky v zahranici 😕. Nedavali to v SR spravach ? DAX vdaka tomu klesol pod 7000 bodov, co sa uz 12 rokov nestalo.

mirka414
3. mar 2009

denisocka ja som mala Amslico spolu s maminou asi pred 10rokmi,no hruza,mali sme tam poistku na uraz.ak si nezaplatila nacas uz aj bombardovali listami,ale ak mamina mala uraz popalenim,tak hladali moznosti ako nic nezaplatit,aj ked mensie poistovne,kde mala mamina poistku proti urazu jej zaplatili bez reptania.amslico je podla mna luxus pre bohatych a ja som rada,ze som to u nich skoncila.

denisocka
autor
3. mar 2009

baby,a komlko mi teda vratia? ked sme tam dali cca 70tis za 3roky? predpokladam že ani polovicu

mirka414
3. mar 2009

denisocka mrkni do zmluvy mala by si tam mat kolko by si mala dostat nazad po urcitom case,ale vela necakaj ja som to mala az tusim okolo 6rokov a vela toho nebolo.sama sa musis rozhodnut.

denisocka
autor
3. mar 2009

to by som aspon chcela mať predstavu že kolko %

danuska.k
3. apr 2009

denisocka: a ty si nedostala koeficienty k poistke? ved si to mozes vyratat...
neviete o poistkach nic, len tapete v tme 🙂 ja viem, a preto ziadnu nemam

denisocka
autor
24. sep 2010

@danuska.k ta napiš dačo ? ABY SOM NETAPALA

ja tapem s našim amslico poradcom,nik mi neuveri,ale cele roky ma už milion vyhovoriek,prečo neprišiel.stale da nejaky termin a nepride a ozve sa za par dni s niečim...posledne vyhovorky boli - ide do nemocnice ..dalšia -zlomil nohu,ale ked treba tak pride aj so zlomenou, dalšia - nema STK a včera že havaroval do policajtov,teda že mu policajti natotalku rozbili auto a pride zajtra,ak mu to servis opravi a ak nie,tak nabuduce,takže si nas poistil,že nepride 😀

da sa zmeniť poradca??? v maslicu boli zhrozeny,že si prajeme zmeniť nezodpovedneho ujka, a že taky prípad ešte nemali,že si želame vymeniť poradcu

denisocka
autor
2. okt 2010

tak dnes tu prišiel,jupíí,dakujem . poradil vysvetlil .... najviac ma prekvapilo,ked mi vysvetlil zmluvu,čo som podpísla pre staršieho - Junior invest v Uniqe 😔 ...takže toto idem rušiť a dovidenia 25tisic