Anketa: Aký je váš názor na Míľu pre mamu?

mataredaktorka
18. apr 2009

ahojte všetky maminy, tehuľky, ocinovia, babky, dedkovia.....všetci.

Poznáte Míľu pre mamu ???? ktorú pravidelne organizuje Únia materských centier po celom Slovensku?

Myslíte si, že je potrebné/prospešné verejne si celospoločensky pripomínať materstvo? jeho poslanie? potreby mamičiek a mladých rodín???

Plánujete sa zúčastniť symbolickým prejdením 1 míle spoločnej oslavy materstva ? Tešíte sa na to ?

- za všetky odpovede Vám vopred ďakujem 🙂 😉

skuli
18. apr 2009

neznám

sue
18. apr 2009

áno,áno, áno 🙂 teším sa 🙂

bodka13
18. apr 2009

to je ten pochod s kočíkmi?

paola.o1
18. apr 2009

aj peso mozme ist? 🙂

babatko88
18. apr 2009

jéééj baby, ja to nepoznám, ale páči sa mi to, môžete mi to bližšie opísať? a hlavne, kde sa to bude konať? dík moc 😉

sue
18. apr 2009

Bývava to obvykle na Deň matiek a vo viacerých mestách 😉 dá sa ísť pešo, s kočíkmi, nosičmi... hoďte do googlu...

jabrunko
18. apr 2009

ja som este neabsolvovala, ale tento rok sa tesim 🙂

mataredaktorka
autor
18. apr 2009

teda, ak nepoznate, alebo hladate ifo, kuk tuto:
http://www.materskecentra.sk/mila_2009/mila-pre...

tina_
18. apr 2009

Matka,
pocula som o tom, aj by som rada šla, ale DOFRASA, preco v PO nie je jedno jedine materske centrum, ktore by to organizovalo??? 😠

mataaaaa
19. apr 2009

ahojky, mi s malou sa uz moc tesime na milu:Dlen dufam, ze budetak krasne ako doposial. 😲

netmona
19. apr 2009

jaj,,,dievčata zujímave,,,ked bude pekne tak pôjdeme ,,,nie?

netmona
19. apr 2009

fajn,,,mame aj vebovu 🙂 adresu

margaretka11
19. apr 2009

poznám túto akciu, páči sa mi. Minulý rok sme sa zúčastnili po prvýkrát, dúfam, že aj tento rok sa symbolicky prejdeme 1 míľu 🙂 . Už sa teším.

bambusko
19. apr 2009

a poprad tam zase nie je? ☹

kisska
20. apr 2009

Ahojte, prave som nasla, ze aj v PB sa pridavaju, a budem tam prave ten vikend na chate, takze sa urcite pridame, ked nie tam, tak v Nr 😉 skoda, ze SA alebo GA by nam boli blizsie...

ena
20. apr 2009

my odkedy mame deti, chodime kazdy rok... 🙂

kisska
20. apr 2009

ospravedlnujem sa, nasla som aj SA aj GA v zoznamoch ucastnikov, asi sa zaobidu aj bez podpory samospravy... takze si mozeme vybrat, kam pojdeme 😉

geegee
20. apr 2009

Milu pre mamu poznam, este som sa nezucastnila, ale tento rok to napravime v BB 🙂

A ci je to prospesne? Hm...ako pre koho. Myslim, ze kompetentnym mozme pripominat co chceme, ako chceme, aj tak sa tie pripomenutia k nim dostavaju nejako oslabene a efekt to neprinasa. Ale akcia je to pekna 😵

kisska
20. apr 2009

Ci je tato akcia prospesna? Urcite ano, ale kompetentni si nas budu vsimat asi az na buduci rok (volebny), hlavne ak bude dobra ucast. Vladne strany sa budu obzerat po potencialnych volicoch a mozno si konecne uvedomia, ze nech je volic robotnik v automobilke, ucitelka alebo zivnostnik, stale je to tatino a mamina z rodiny, kde su skor alebo neskor male deti alebo vnucata... a tak si zacnu vsimat aj nas a detske ihriska dostanu prednost pred parkoviskami 😉

tina_
20. apr 2009

dal by Boh, ze by tak bolo, ale mam pocit, ze uz roky sa pre maminy tu na SK robi velke....Akoby sme my nevychovavali buducich volicov...

biela
20. apr 2009

my sme boli aj minulý rok a aj tento sa chystáme. 🙂