Apple iPhone rozbitý displey. Kto by to vedel opraviť?

julia225
17. okt 2008

baby kamoske sa rozbil displey na iphone, neiete o niekom sikovnom, kdekolvek v SR, CZ, a A kto by to vedel vymenit? dakujem 😉

norik1
17. okt 2008

jeskove oci to sa ako podarilo...ked ho ma z orange tak tam by to mali vediet spravit...v servisnom stredisku...

nevesta
17. okt 2008

Nech ho odnesie tam,kde ho kupila, oni maju vzdy aj servis, no al kedze to nebude asi uznane ako vyrobna chyba, tak si opravu bude musiet zaplatit...

julia225
autor
17. okt 2008

kupila ho v tmobile, mali ho 5tyzdnov a niesu schopni opravit ho...
potrebuje to sikovneho pana, alebo pani...sklo si vie zohnat, nikde v CZ,SK ani A nieje ziadny servis!!! 🙄 😠

nevesta
17. okt 2008

Coze, tak to ju klamu, vsak co keby sa pokazil? Ako vyrobna vada, to jej potom daju rovno novy, lebo nemaju servis? 😕

bianka0111
17. okt 2008

pokial dobre viem Apple I phone má na Slovensku servis. Bola kamoška na Apple stránke?

wobludka
17. okt 2008

😀 manžel včera říkal, že nechápe módní šílenství kolem iphone, že je zvědavý, co Ti lidé udělají, až se jim to rozbije... a už je to tady 😅 🤐 říká, že v evropě to autorizovaně neopraví nikdo - pokud vám neuznají záruku, tak ho můžete zahodit, nebo sehnat stejný kus s jinou vadou a udělat z toho jeden

anastazie
17. okt 2008

opravi, ale skoro stejnou cenu, co stoji novy telefon 😉 taky nam pred par dny upadl na dlazdice 😀
proste ten dotekovy displej je skleneny, je velky a je to krehky pocitac..

wobludko, nemusi to bejt modni silenstvi, nekdo proste ma rad maca a jejich vyrobky (stejne tak, jako nema rad pc 😉 )

julia, jestli to nema moc popraskane, at si na nej zkusi koupit tu folii (puvodne je teda myslena proti poskrabani), ale melo by to s ni chvili vydrzet, casem se to asi stejne vysype, ale rpodlouzi to dobu uzivani 😀

wobludka
17. okt 2008

to bylo myšleno tak, že na trhu je v podstatě to samé od několika jiných firem, mnohem levněji a se servisním zázemím, jen ne tak masovou reklamou 😉 jinak věc je to pochopitelně dobrá 🙂
tu folii taky doporučuju, seženeš ji v jakémkoliv servisu na mobily apod., ale záleží, jak moc to je poškozené 😒

mumumu
17. okt 2008

Wobludko, není to to samé. Musím souhlasit s Anastázií, mac je mac. Teď se teda dost rozmohl a zřejmě se ho chytají i ti, co mají rádi trendy. Ale pokud o tom trošku něco víš, tak to nehodíš do jednoho pytle s ničím jiným.

Anastazie, kde máš fotku?!!! 😉

wobludka
18. okt 2008

teda holky, vy mě matete ☹ já v tomhle teda žádný odborník nejsem, ale myslela jsem, že mac i iphone jsou dva odlišné produkty, navíc oba z dílny Apple... já viděla produkty typu iphone, ale ne od Applu, bylo to zrovna od nokie, ale myslím, že to bude dělat víc firem... co do funkcí mi připadaly vybavenější a cena byla výrazně nižší - ty od applu jsou opravdu krásné, spíš takové módní doplňky, jen mě překvapilo, že tolik lidí je ochotno si výrazně připlatit víceméně za design

helcah
18. okt 2008

Julia a nemáte na Slovensku nějaký neautorizovaný servis? Většinou mívají servis prodejny mobilů (tím nemyslím operátory). V autorizovaném servisu taková oprava stojí většinou jako nový kus. Taky musíte počítat s tím, že i když se ten LCD dá vyměnit tak kamarádka už o záruku přišla.

mumumu
18. okt 2008

Wobludko, já jsem ty jiné produkty nestudovala, nevím, v čem jsou vybavenější. Ale pokud je to rozdíl na způsob PC versus Macintosh, tj. našroubované kdeco na kdečem versus kompaktní fungující a bezproblémový software, tak pěkně děkuju 😉. A ten úžasný design taky není na škodu, stejně se všichni po Applu jen opičí, dobrý příklad je iPod, mmch průkopník mp3 přehrávačů. A windows jsou také okopčený MacOS atd...

lefika
18. okt 2008

wobludka, ja by som si sice iphone nekupila, ale plne chapem ludi, co ho maju. beriem to z toho hladiska, ze ja by som si tiez ako linuxacka nikdy nekupila nieco zalozene na windowse, ani keby to za mna navarilo a upratalo a bolo to za 1sk 😉 nedovera je holt nedovera....

wobludka
18. okt 2008

lef., tak to plně chápu, taktéž používám linux 😎 jinak nokia a sony ericsson používají symbian 😉

mumumu
18. okt 2008

Wobludko, no vidíš, tak z podobného důvodu (předpokládám), ze kterého Ty máš linux, mám zase já apple... iPhone nemám, nemusím mít všechno, když mám ještě fungující Nokii, ale má ho manžel (chlapi jsou hračičky, co si budem povídat, žejo🙂). Pro mě je (zatím ještě pořád) apple záruka kvality. Ten mediální humbuk kolem něj mi není příjemný, bylo mi milejší, když "nás ještě bylo jen pár". Bojím se, že tím může utrpět kvalita, ale to se uvidí.

anastazie
18. okt 2008

no ja uz tohle vcera nechtela dal rozebriat, pac tohle tema je o rade, jak na rozbity displej a ne proc iphone ano ci ne!
wobludko, myslela jsem samo apple (ja mezi to davam rovnitko apple=mac=pocitace 🙂, ktery ma produkty- pocitace mac, mobil Iphone, prehravac Ipod..prijde mi to uplne zbytecny to tady vypisovat -to bylo prirovnani- ze tak, jako si nikdy nekoupime pocitac -pc, protoze mame maca, tak je logicke, ze kdyz prije na trh novinka od applu, tak ho moje polovice okamzite koupi, jakozto milovnik tyhle firmy, ze to u vsech neni jen modni vlna..napr.u nej ve firme jiny pocitac, nez mac nenajdes, ale najdes tam vic obdivovatelu tyhle znacky 🙂 (ja mam aky stary mobil, potrebuju s nim jen volat, psat sms + budik)..ano, jsou drahe (stejne tak jak je mac proste drazsi nez pc), mj.i prave proto, ze maji krasny design

jinak k tematu- pokud nevadi neautorizvany servis, tak muze zkusit:
cables.cz
oni to otevrou a vymeni (nebyli schopni rict cenu, pry kolem tak 1500-4000 kc), ostatni (autorizovany) jsou schopni jen vymenit telefon..

julia225
autor
18. okt 2008

v tmobile to nevedia a bola aj na apple stranke...sklo sa zohnat da, ona potrebuje " amatera profika" ( 😅 ) co to vymeni... 😒
v tmobile jej povedali, ze si moze kupit novy za 17 000 !!! 😠