Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
7. máj 2009

vidim,ze ideme maximalnou rychlostou s pisanim.ja som si trosku pospala,kocky isli same do skoly.esteze ze mame len na skok skolu.dneska je elaia dost placliva,neviem co je jej ☹ ochvilu ma mesiac,ale este stale to vyzera akoby mala len par dni,ziadne zmeny v spani......

krpcek
7. máj 2009

vitame. 😀

ja som prave dobojovala s krpanou. 😠 piki nenechaj ju zaspat pri kojeni. moja mala, ked uz citim, ze menej taha a zaspava, tak jej zacnem hovorit alebo ju steklit, alebo obcas do nej stuchnem, aby nespala ale papala. ziadny spanok na ciciku.

zanulienka
7. máj 2009

moja nestihne zaspat na ciciku,nemam az tolko mlieka a z jedneho mi zmizlo uplne mlieko,nemam

krpcek
7. máj 2009

fiiiha zanu to nie je nic moc. a starsie baby si kojila?

zanulienka
7. máj 2009

domcu-3 mesiace,ale viac vyvracala ako zjedla.sofiu-2 tt

petusko
autor
7. máj 2009

zanu, ja mám tiež v jednom viac 😒 som myslela, že to len ja som divná taká "jednostranná" 😅

zanulienka
7. máj 2009

nie Petusko,sme viacere

petusko
autor
7. máj 2009

zajtra odchádzam k našim, idem prvý krát sama autom s oboma deťmi 😨 dúfam, že to zvládnem 😨
vrátim sa až v nedeľu večer, tak vám takto predčasne prajem náádherný Deň matiek 😵 😵
ahojte 🙂

zanulienka
7. máj 2009

petusko-uzite si to a trosku si oddychni.uz aj sa tesim ked v juni pojdem domov na svk

korelka
7. máj 2009

fuha, hladam nasu temu a ona uzamknuta... 😅

ja zatial kojim, mliecka mam, tak uvidime dokedy vydrzim. normalne nechapem - Alexik vstane o 5. rano a zaspi mi az poobede o 15.00 - som rozmyslala, ze nasadim Nutrilon, aby lepsie spinkal, ale asi ani to nie je iste, ved ty zanu dokrmujes a nespi ti aj tak, nie? 😨

este raz tolko casu vydrzat a preklenieme 3 mesiac a snad sa stane zazrak 😀 😵

zanulienka
7. máj 2009

korelka-ano dokrmujem a nwspi,to asi nebude tym mliekom

stascha
7. máj 2009

no ahojte je tu niekto?

misha666
7. máj 2009

ahojte kocky... jej dalsie pokracovanie 🙂 ja mam uzasne dieta napisem vam co som vsetko dnes stihla... vygruntovala som sprchovaci kut... 2x som prala pozehlila som malej vsetky veci...potom som jej upratala zasuvky so satkami... umyla som už 2x riad a uz mam aj navarenu veceru.. krasne spinka a ked nespinka tak sa sama pekne hra v lehatku... len tolko co som ju dnes par krat nakrmila a prezliekla lebo sa poblinkala... teraz tiez spinka... tak idem hodit nejakle foto 😉

hotelacka
7. máj 2009

Ahojte..je tu niekto??

misha666
7. máj 2009

ahoj hoti... ja sopm tu...pridaj foto malickeho 😉 ako sa mate inak? pocuva adamko?

zanulienka
7. máj 2009

misha-ako ti uz narastla.vidim,ze uz vlasky jej vypadali a zacnu rast nove,ale je uplne zmenena

hotelacka
7. máj 2009

Ale ano:: dobry je len nemam energiu este hrat sa s fotkami ale volaco sem pridam..slubujem 😀
Malinkeho plne kojim...ale uz som prekonala aj zapal mliekovodu tak som po ATB.. ale uz je to v pohode!
A co vy?
Ako sa mate?

misha666
7. máj 2009

zanu...jej vobec vlasky nepadali ona mala v predu tak malicko vlaskov a v zadu ma dlhe,... a narastla poriadne vobec nevyzera ako mesacne babo...a ku kazdemu doktorovi ku ktoremu pojdeme hovoria ze ma velku silu na to ze ma mesiac 😀 krasne drzi hlavicku uz...malo kedy jej uz padne 🙂 no proste je uzasna... 😀

hoti...ja malu kojim ale aj dokrmujem lebo ja nemam dost mlieka... mala uz spapa aj 150ml na jedno papanie.. a ja mam maximalne 70ml tak jú musim dokrmovat...ale chcem ju kojit co najdlhsie... 🙂

skorvankova
7. máj 2009

Ahoj maminy.
tak ja tiez len kojim a asi mu to staci ved pribral za mesiac 1200 gramov.
dnes skoro cely den prespal ta som aj nieco stihla porobit.
Inak vcera sme zazili prve velke plakanie, trvalo to asi pol hodku ale bola som riadne zufala. ☹

Ale je to vsetko krasne 🙂

dannynka
7. máj 2009

jeeeej nova temicka 😵

aj ja malinkeho zatial len kojim,aj ked sem tam mu dam fenikloveho cajiku na brusko,tiez dnes bol malinky celkom oki som si stihla cez obed trosku popratat a oddychnut ked mi aj zo sestrickou naraz spinkali 😅 🙂 😉

pikino
8. máj 2009

ahojky 🙂 🙂

nasu dnes boli brusko ma zapchu chudatko. som jej dala espumisan tak snad zaberie.
a mame rekord uz 24 hodin nezvracala. zabera ten novy sposob krmenia. klop klop

korelka
8. máj 2009

Ahojte!my zas máme opačný problém-malý má neskutočnu hnačku a hrozne ho boli aj bruško-dali sme ten ryžový vývar,tak dúfam,že zaberie.chudatko moje...

komisakpd
8. máj 2009

baby nemate problem so zltymi supinkami pti oboci,pod nosom , na cele a pod.?

lindula3
8. máj 2009

ahojte baby.... nova temicka🙂 to uz sme vsetky dufam maminy🙂

komi my sme mali supinky este aj trosku mame, hned nato sme mali potnicky takze to asi suviselo nejako s tym... nechaj to tak neosupuj to ono to odpadne same... pod nosikom to bolo najhorsie, najprv to vyzeralo ako keby to bolo mokre, potom to uschlo a teraz to pomalicky odpadava

komisakpd
8. máj 2009

no presne tak, ale mne sa zda akoby sa to mnozilo..a je to brutal suche..no hrozne to vyzera

zanulienka
8. máj 2009

caute baby,mne sa mala tuto noc zobudila len raz o 2.30 a potom az rano o 6.00 a to sme uz aj zostali hore-nespali sme.normalne som nechapala

lindula3
8. máj 2009

komi ukaz to lekarke ked pojdes na poradnu... my sme dostali na tvaricku holtovu mast a na hlavicku taky specialny lieh, davam to uz 4ty den a uz nam to pekne mizne...

zanu inak nespite? my spime celu noc... ja mam take dobre dieta ze placka len ked je hladna aj to moc... inak je strasne dobrucka ked je hore a chvilu sa jej nevenujem, pozera okolo ako keby vsetko skumala

zanulienka
8. máj 2009

lindu-my inac nespime,my sme taky netopieri

anib
8. máj 2009

ahojte maminky, je tu niektorá z Vás?

anib
8. máj 2009

pridem,ked vas tu bude viac, ale potrebujem vediet:
1, od kedy ste isli s babom von s kocikom a na kolko ? Ja som sa pytala detskej dr,a ze od zajtra môzme,som bola aj vcera aj dnes - ked je tak krasne a mala spala aj 3hod
2. ked sa zobudza mala najprv ju prebalim, potom aj pol hod papa a uz pocujem,ako zase ide do plienky - co robite v takom pripade,nechate odgrgnut-to mne uz na pleci hned zaspava a potom prebalite-aj ked je napapana a spinka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre