Ariel kapsulky. Aké majú výhody a nevýhody?

lopticka159
30. júl 2010

Ahojte... veľmi rada by som vedela aké sú výhody a nevýhody priania s Ariel kapsulkami? 🙂 🙂 uvítam každú radu.. vopred ďakujem

talinka
30. júl 2010

@lopticka159 ahoj, ja s nimi periem, ale nevidim ziadne nevyhody alebo vyhody.... 😉 su v pohode..najprv som sice vahala, ze take male nieco operie take mnozstvo pradla,ale asi opere 😀 je to silny koncentrat...takze spokojnost ,myslim

lucinka1230
30. júl 2010

@lopticka159 je to asi take iste akoby si prala normalnym arielom lenze to je o nieco praktickejsie 🙂 ale neviem v com 😅 😅 😅 ja to pouzivam a som spokojna 🙂

aero
7. aug 2010

ariel vankúšiky sú super , aspoň podľa mňa
nemusíš stále čistiť otvor na prací prášok, jednoducho hodíš do bubna k bielizni a je to 😎

annie13
7. aug 2010

aj mne sa pacia
ale ta cena je oproti prachu dost prehnana 😲

trixi
7. aug 2010

mne sa nie vzdy poriadne rozpusti ten obal, hlavne pri kratkom prani na nizku teplotu. Vidno to na tmavych veciach. Najdem na par kusoch oblecenia male fliacky ako sliz. Viac pouzivam tekute pracie prostriedky.
Kapsule mi odporucil opravar.

zuzula25
8. aug 2010

ja som zatial spokojna,prakticke

myara
8. aug 2010

mne sa to zda ako marketingovy tah, jednoducho tekuty praci prasok/gel, zabalili do nejakych kapsul...napr. v Rakusku som to nikde nevidela

vroni
8. aug 2010

Myara, v Rakusku sa uz nepredavaju (alebo prave teraz sa nepredavaju, neviem). Vyhodou je lahka manipulacia. Nevyhodou vyssia cena. A fakt, ze niekedy pri nizkych teplotach a kratkom prani sa nestihne obal kompletne rozpustit. Ja som sa tiez vratila k tekutemu Arielu (nenaporcovanemu v obale)

sonickaf
8. aug 2010

nevyhodou tusim je ze ked periem len zopar veci na polovicku hmotnost ..tak by som chcela dat aj menej prasku .. ci gelu .. a to sa mi pri kapsulkach nepodari..

malinkaaninka
8. aug 2010

.tipujem,že im ide o trik ako prilákať zákazníkov na niečo nové.jediné plus čo ma napadá že je to dávka na jednu práčku.netreba odmerku.a mínus cena.dosť výrazný mínus.

adrianai
16. aug 2010

pre mňa obrovská výhoda, keďže mám práčku vsunutú do linky a nedomyslela som dávkovanie prášku - môžem ho dať len do bubna 😀 takže hlavne praktické a aj dobre perie, ja som spokojná (až na tú cenu)

mateson
16. aug 2010

mala som ich ale vrátila som sa ku gelu. Zbytočne drahá záležitost. Gelu si dám kolko chcem a pri kapsuliach sa to nedá.

galioska
16. aug 2010

ahojte
zijem v anglicku pozivam ariel a to podla toho co ktory je v akcii 😀 lenze to cenovo ziaden rozdiel, proste ci je to ariel v gely alebo v kocke alebo v sacikoch alebo cisto prach v boxe jedna cena co je fajn 😉 to len slovaci zderu z koze za hocico 😝

modra1
16. aug 2010

Jediná výhoda je, že keď som teraz celé prázdniny preč a manžel si sám perie, nemusí riešiť koľko prášku, hodí to do práčky a frčí, takže máme jednu škatuľku, ale ďalšiu nekúpim. Ja som to skúsila, ale jednak je to na môj vkus priveľká porcia, keď si dávkujem prášok, dávam podstatne menej (polovicu alebo aj tretinu) ako je odporúčaná dávka. Najmä však to má príliš intenzívnu vôňu, ktorá sa nevypláchne ani pri dvojitom plákaní, ani ocot, ktorý dávam namiesto aviváže tú vôňu nestiahne a to mi veľmi vadí.

zitaje
16. aug 2010

Podla mna je to jasny marketingovy tah - musis dat celu kapsulu ci chces ci nie, cize v konecnom dosledku minies ovela viac pracieho prostriedku ako by si minula normalne. 😉
Ja taketo veci nekupujem, a teda nadavkovat tekuty praci prostriedok mi naozaj nepripada tak casovo, intelektualne alebo energeticky narocne, aby sa to nedalo bez ujmy zvladnut 😅

salma22
18. aug 2010

mam ich aj ja... skusila som to je to super vec a nadherne to vonia hhhhhm aaaaach krasa 😀 som spokojna aj to super vyperie

bialea
18. aug 2010

Tak mne sa ale vôbec neosvedčili a vrele neodporúčam prádlo ani nevoňalo ani nevyzeralo vyprané 🙄 ništ moc

veronikazm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankazv
31. okt 2012

Podla mna velmi pekne vonaju....ale to je asi jedina vyhoda...Mam pracku plnenu z predu a stavalo sa mi, ze ako sa pradlo otacalo, tak mi pri dvierkach ostali kusky toho obalu z kapsule. Ako by sa to nerozpustilo a ked som si nedala pozor pri vytahovani pradla z bubna, tak sa mi to dostalo na pradlo a mohla som prat nanovo. A kamoska vravela, ze na niektorych tmavych veciach je zostali flaky, akoby sa to tiez celkom nevyplachlo.. A okrem toho su dost drahe....ostavam urcite pri geloch.

danuska4883
6. nov 2012

mne sa tieto kapsule velmi pácia a este sa mi nestalo,zeby sa mi nerozpustili a pekne vonai prádlo,nemusím aspon dávat aviváž fialové mam oskusané,lenze neviem,ci zase dobre vyperie,zistím to az ked malý bude chodiť so zelenými kolenami a napríklad na utierky to nemozte dat ani gely nedávam,lebo som raz skusila a to tak smrdeli uteirky,ze som ich opat dala prat,ale s práskom sypacím a sestra mi vzdy hovorí,ze gel tak dobre nevyperie,ale zase ked som mala z Nemecka tie super prali,ale znacka Dixan,lenze tu na Slovensku sa vsetko robí v licencii,takze kvalita tu nie je taká,ako v zahranicí a je to este aj drahsie a to ma fakt stve!!!!

tenty
6. nov 2012

zelene mi nevyprali pradlo a od fialovych mi to pradlo zasmradlo 😖

huniovka
9. nov 2012

Je pravda, že sú praktické, ale skoro na každom tričku, svetri al. košeli mám biele fľaky, ktoré vyzerajú ako sliz, ale je tvrdý...a dole to pojde len ďalším praním... Ostanem radšej pri klasickom prášku...

cetera
19. sep 2013

kam sa davaju kapsule pod pradlo ci hore na saty?

chulieta
26. aug 2018

Mne to prislo prakticke, len neviem ci msm.len ja nešťastie na kvalitu kapsul ale vytekaju uz v tom boxe, a lepia sa na seba, neviem cim to je...