Artróza v 40 - tke. Aké tabletky zaberajú?

mokuska
26. sep 2008

chcem sa opytat,ci mate dobre vysledky s condrosulfatom v tabletkach a ci po dlhodobom pouzivani zmiernuje bolest,lebo ja beriem uz druhu davku 3 mesacnu ale kolena ma bolia priserne,ale vraj je to individualne a co vam este odporucili brat lekari,pretože vraj gelatina teda želatina v tobolkach je na nic.

graziela
13. nov 2008

Ahoj Mokuska, j
a som sa prave predvcerom dozvedela po vys. ortopeda, ze mam artrozu bedr. klbov...okrem ineho...okrem artrozy mam aj zrejme vrodenu dysplaziu bedr. klbov, co som zistila pred 5 rokmi...
Ja mam 30 rokov a momentalne som 5 mesiacov po porode...tyzden po porode ma seklo v krizoch, par dni som bola totalne priputana na postel, nebyt manzela, neviem, ako by som to zvladla...ak si niekedy prezila ischias, tak vies o com hovorim...+ k tomu po sekcii pozosivane brucho... ☹ najhorsie bolesti uz mam sice za sebou, no nie naveky, pretoze tento ischias nie je jednorazova zalezitost...Na artrozu mi dr. predpisal Glukomed, ktr. ja zial uzivat nemozem, kedze kojim maleho a este by som chcela aspon do 1 roka...takze dovtedy sa budem trapit s bolestami, pretoze mne ziadne masticky nezaberaju...
Zatial ti teda poradit neviem, no pevne verim, ze tie tabl. zaberu + rehabilitacia a cvicenie...
Ja sa snazim s touto dg. nejako zmierit, aj ked to bol pre mna dost velky uder pod pas, ked som sa to dozvedela...Ale som odhodlana robit vsetko pre to, aby sa mi stav nezhorsil, lebo endoproteza by bolo to posl., coho by som sa chcela dozit...a to mam len 30 rokov... ☹

janulka7
13. nov 2008

ahojte , prepacte ze vam sem vbehnem. moj manzel ma na pravom kolene artrozu a uz mu tri krat hrozila operacia, teda lepsie povedane plastika, pretoze to koleno ma uz 6 krat operovane. Ked ho to velmi boli tak ma tabletky od lekarky, ktore berie kym bolesti neustupia ale my mame ovela lepsieu skusenost s homeopatiami . tie fakt pomohli. jedol nejake gulicky, asi tri druhy a potom si kvapkal na koleno taky roztok. ale fkat to pomohlo. odporucili mu vela byciklovat vraj aj to pomaha. tak sa drzime . manzel ma 32. a s kolen problemy od 16 rokov. vtedy bola prva operacia.

mokuska
autor
13. nov 2008

mile dievcata dakujem za povzbudenie,bohuzial artroza je choroba ,ktoru nieje mozne vyliecit,len ju zmiernit a to su este rozne druhy,mne akurat odporucali nosit termo pradlo aby mi neprechladli nozky a aj chodza pomaha denne chodim asi 6km do prace takze nemam malo pohybu ale hadam to nejako rozchodim,drzim palceky

bibula
13. nov 2008

zelatina v tobplkach je na nic,pokial neberies poriadnu stravu,inac ta umelina z teba aj cela vyleze.

dzuseppe
25. okt 2015

Ja mam 55r.mam obojstranu koxotrozu bedrovych klbov 2st.Zistili mi pred troma tyznami.Opotrebuje sa mi chrupavka.Tak berem injekcie SYNOCROM 1% hyaluronát sodný inj 3x2 ml,tak uz pomaly chodim,potom chcem brat injekcie MD kolagénové injekcie.http://www.inpharm.sk/verejnost/produk... tam rozne len si treba vybrat tie spravne je to tam vsetko rozpisane.Jedavam huspeninu,ryby v oleji ,Rybí olej nórsky MÖLLERS TRAN, zeleninu ,ovocie orechy a stravu normalnu,treba plavat ked sada,ked sa mi polepsi budem chodit plavat. .Ak sa Vam nieco pozdava mozete si to skusit ci vam to pomoze.

honey88
20. jún 2016

Ahojte, moja mamina má artrózu, má strašné bolesti, veľa veci už vyskúšala , hľadám pre ňu ARTHRO NEO SPRAY, počuli sme ,že je veľmi dobrá, počuli ste už o tom? Vie mi niekto poradiť kde by som mohla to zohnať?Ďakujem

michaelsv
25. jún 2016

@mokuska
Ahoj, NEVIEM : http://www.arthroneo.com/sk_official_s4/step2.php práve som naň narazil na FB Tiež si objednám na porovnanie -Toto nepoznám neviem o ktorú firmu sa jedná, tak som hľadal v diskusiách nejaké objektívne info. Nič .... počul som také reči že, znie to neuveriteľne, ,,zase" ,,Americké" ??

ale ja tiež už 15 rokov pracujem s podobnými produktami ,,z tzv. USA" / aj v tejto oblasti, Výživy -Zdravia / je to Fakt že, všetko je Certifikované s najvyššími svet. Oceneniami . / už od samotnej pôdy, rastliny, výroby,balenie po expedíciu./

Preto že, aj mňa ,,Naše doplnky,, postavili na Nohy ( po 3 veľkých Zlomeninách, keď ma prešlo auto na prechode 14.12.2015 )
/4x ,,CaMgDplus,, 3x,,B,, 2x,,C,,ALANO, a KOKOS-olej podľa potreby cca 6x/deň /
moja srdcová záležitosť-,,lepidlo" na zlomeniny a v January 2016 som sa postavil na nohy .

pre zaujímavosť si pre-klikaj www.amway.sk/user/michael 🙂

michaelsv
25. jún 2016

@graziela
@michaelsv Budem rád, pokiaľ po cca 2-och týždňoch si vymeníme skúsenosť z reálnej praxe po používaní.
Ľahšie sa nám bude môcť pomôcť priateľom.

michaelsv
25. jún 2016

@bibula
poradím zo skúseností, najdostupnejšie každému je obetovať trochu času - rozmixovať zeleninu, vňate, banán s jablkom ako základ + čo koľvek čerstvé a čisté

michaelsv
29. jún 2016

Tak mi Arthroneo došiel ,no mám z toho zmiešané pocity,
príbalovy leták ŽIADEN, veľmi strohý Slovenský prelep ale TOTÁLNE NEKVALITNÝ MIKROSKOPICKY TEXT, Takže, neviem presnú aplikáciu, ani koľko krát denne_ emaily ani tlf. kontakt IGNORUJÚ.
Zvláštne !
Tak, Idem svojimi postupmi / lebo 1.použitie a bolesťi sa Zyvýraznili /
s podporou KOKOSOVÝ olej + ALANO mlieko sa mi celkom vidí , ale budeme vidieť časom.
ALANO mám od seba z www.amway.sk/user/michael Krása - klik na BODY SERIES™ (15) a tam 14 položka dole
prípadne klik Výživa klik : NUTRILITE™ (40) klik: Výživové doplnky (34) a tam 17. položka
tieto ma už na nohy postavili a aj opäť vidím.

michaelsv
8. júl 2016

škoda, že niekto predáva ,, liek" na Naše Utrpenie - zdravotné potiaže, Presne opísaním v príbehu tiež Trpiaceho pána, ktorého ,, ZÁZRAČNÝ liek" absolútne Vyliečil.
/ inak toho pána ,, od Vysokej pece" som nikde na IT NENAŠIEL ? liek
MY V ILÚZII HURÁ objednávame ! ! ! !
dostal som ,,Niečo ? ! BEZ PRÍBALOVEHO LETÁKU OPISU, POPISU, UPOZORNENÍ na MOŽNÉ RIZIKÁ ! atd.
pri kontaktovaní telefón NEFUNGUJE /ale minúty TOČIA /
JE TO ŽIAĽ SMUTNÝ ,, LAHKÝ BIZNIS " a pre nás drahá ŠKOLA

Ja natieram KOKOSOVÝ OLEJ a aby rozprašovač nestriekal mimo, Preto používam mikrotén - odstrihnutý štvorec a na ten cca 3x streknem a To prikladám kde potrbujem. / bez strát, a nechávam aj Dlhšie pôsobiť / Prekladám-- kombinujem Našim ALLANO mliekom v Pene až potom pociťujem nejakú úľavu.