ASKO Poprad. Zažili sme neochotnú obsluhu

bambusko
23. aug 2008

urcite aj vy ste sa niekde v obchode /ne/dockali obsluzenia a pisat staznosti nema cenu, tak im urobme reklamu aku si zasluzia.

mna pred par tyzdnami nastvali v jednom velkom obchode s nabytkom. chceli sme kupit komodu do detskej izby s manzelom cestou do prace. potesili sme sa, ze je uz otvorene, najmladsi zaspal v autosedacke, tak sme ho nechali s najstarsou v aute a sli sme to vybavit. kym sme sa dopracovali k oddeleniu detskych izieb, stretli sme asi 5 zamestnancov, ktori na nas zazerali a nielenze nepozdravili, ale ani neodzdravili 😖 ked som poprosila jednu slecnu, ci nas obsluzi, odvrkla, ze este nie je otvorene. a ako sme sa dostali dnu? len mykla plecom a odisla. bolo par minut pred deviatou, kedy mali otvorit, tak sme pockali a sla som znovu za tou istou pracovnickou, ta sa opierala o stol a ignorovala ma. manzel hned skonstatoval, ze teraz nas urcite neobsluzia, tak sme sli prec. pri vchode som sa pani v pokladni spytala, preco nam nikto nic nepovedal, ze este nie je otvorene. ta tiez len zazerala telacim pohladom a mykla plecami. ze toto ich spravanie nebola nahoda, ma presvedcila kamaratka, ktora tento tyzden v tejto predajni kupovala postel - trvalo to hodinu! nazov predajne je

ASKO POPRAD

kikina30
29. aug 2008

Libka1 ďakujem veľmi pekne. 😅 🙂

tribitka
29. aug 2008

nanyka, čo je šiva??? 😀

tribitka
29. aug 2008

kikina, kiež by takých ako si ty bolo viac....rada by som k tebe chodila do obchodíku, ver mi.... 😵

nanyka
29. aug 2008

tribitka: šiva je indický boh, ktorý je zobrazovaný s 4 rukami 😀

bambusko
autor
29. aug 2008
nanyka
29. aug 2008

bambusko 😀 😉

tribitka
29. aug 2008

nanyka, dobréééééééééééééééééé 😀 😀 😀

maca793
29. aug 2008

baby neviem nájsť diskusiu o tom, čo vás trápi, pomôžete mi? ☹

bambusko
autor
29. aug 2008
nanyka
29. aug 2008

tribitka 😉 😀

tribitka
29. aug 2008

odteraz bude slovo šiva mojim oblúbeným...... 😀 😀

kikina30
1. sep 2008

Tribitka diki moc za uznanie, to poteší. 😵 Rada obslúžim každého 🙂))))))) Som za to aby všetky baby čo robia predavačky, si uvedomili že náplňou ich prace je aj milé vystupovanie, komunikatívnosť a hlavne OCHOTA, OCHOTA a ešte raz OCHOTA voči zákazníkovi. Príjemne nákupy bez stresov prajem každej 😉 😀