ASKO Poprad. Zažili sme neochotnú obsluhu

bambusko
23. aug 2008

urcite aj vy ste sa niekde v obchode /ne/dockali obsluzenia a pisat staznosti nema cenu, tak im urobme reklamu aku si zasluzia.

mna pred par tyzdnami nastvali v jednom velkom obchode s nabytkom. chceli sme kupit komodu do detskej izby s manzelom cestou do prace. potesili sme sa, ze je uz otvorene, najmladsi zaspal v autosedacke, tak sme ho nechali s najstarsou v aute a sli sme to vybavit. kym sme sa dopracovali k oddeleniu detskych izieb, stretli sme asi 5 zamestnancov, ktori na nas zazerali a nielenze nepozdravili, ale ani neodzdravili 😖 ked som poprosila jednu slecnu, ci nas obsluzi, odvrkla, ze este nie je otvorene. a ako sme sa dostali dnu? len mykla plecom a odisla. bolo par minut pred deviatou, kedy mali otvorit, tak sme pockali a sla som znovu za tou istou pracovnickou, ta sa opierala o stol a ignorovala ma. manzel hned skonstatoval, ze teraz nas urcite neobsluzia, tak sme sli prec. pri vchode som sa pani v pokladni spytala, preco nam nikto nic nepovedal, ze este nie je otvorene. ta tiez len zazerala telacim pohladom a mykla plecami. ze toto ich spravanie nebola nahoda, ma presvedcila kamaratka, ktora tento tyzden v tejto predajni kupovala postel - trvalo to hodinu! nazov predajne je

ASKO POPRAD

erikasadek
26. aug 2008

ahojte, a co maju povedat , take letusky, tie sa maju naco stazovat, viete si predstavit, neoch
otnu letusku?, a tiz niesu, bohovsky platene?

zuzula28
26. aug 2008

čafte, náhodou ale ja zase musím povedať, že keď sme pred 5-timi rokmi prišli do GA, tak sme vlastne všetko vybavovali od bytového družstva, zmenu pobytu, prerábku bytu a všade boli perfektné úradníčky, mne len sánka padala...fakt ochotné, dokonca asi 2x sa nám stalo, že nám vybavili papiere aj v nestránkový deň...asi som vyzerala ako zúfalec-zúfalý...okrem pošty (tá je tiež vychýrená povestnou neochotou) sú tu úradníčky celkom v pohode...ja som bola veľmi spokojná 😉 😉

womenne
26. aug 2008

Najlepšia obsluha je v Žiline v reštauracii Carolina,varia vynikajuco,prijemna obsluha.Manžel ma tam požiadal o ruku,a chodime tam aj s drobcami a viete si predstavit ten boredel po nas?raz boli rožky rozmrvene po zemi sem tam aj meso,ryža hračky im porozhadzovali a oni sa snimi ešte aj hrali aby smesa najedli prosto1000bodov.Chodime tram vždy na vyročia a mame vždy naš stol ked sme ešte neboli manželia chodili sme tam raz za tyžden a vždy sme mali naš stol.Su proste super tymto ich pozdravujem a čoskoro sme zase tam 😀

danuska24
26. aug 2008

este ma napadlo . v Presove v Suri je jedna ,,mila,, starsia predavacka, ked som si chcela vyskusat saty tak mi povedala ze ich nemam skusat lebo mi aj tak budu male. (samozrejme ze som vyskusala, boli mi ok, ale som jej ich nechala nech si ich zozerie a dufam ze bola platena od trzby 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 )

jevel
26. aug 2008

no ja som v poslednej dobe narazila na neochotu na pošte. No viete , idem poslať balí aj malou v kočíku , bol tam jeden človek, tak som si myslela, že to pôjde rýchlo. NEIŠLO 😠 - za okienkom na mňa čumela neochotná pracovníčka pošty asi po 5 min. otvorila okienko, že čo by som chcela, a prečo nemám vypísaný podací lístok... (nemali ho nikde vyložený, tak mi ho podala a zavrela okienko). kým som ho vypísala, predbehli ma 3-ja ľudia a malá už bola v kočíku nervózna, ja spotená a znova som musela vystáť radu 😠 . potom keď som bola na rade, tak zasa nič nerobila iba lapela za okienkom na riti a jedla nejaký keks. ja už som penila - takú lemru som dlho nestretla. Nakoniec s totálne znechuteným výrazom mi balík prevzala . Inak to bola totálne nesympatická , zdutá ženská, čo bola taká lenivá , že si ani "bobra pod pazuchou neoholí", čo je taká lenivá.
uf ale sami uľaviloooo 😀

buffinko
26. aug 2008

ella1 - typ na pizzerku - je 300km od GA, chodime tam, ked cestujeme za rodicmi 😀

zuzula - na bytove druzstvo mam nervy, do konca juna nam mali vyplatit preplatok a doteraz nic. mm tam bol pred mesiacom a teta uradnicka mu povedala, ze uz posielali akurat den predtym na postu... haha. sa tam chystam pre zmenu ja, som zvedava...

gretocka
26. aug 2008

Kazdy kto chodi po obchodoch, tak sa stretava s roznymi typmi predavacov. Moji svokrovci hovoria, ze existuju predavaci a podavaci. Predavac ti aj poradi a pomoze. Podavac je ten, co ti iba poda to co si vypytas.

A k tomu veku mam aj ja pekny zazitok. To ze mi neznami ludia tykaju je uplne bezne. No raz som bola v Tescu. V kase sedel taky mladas chalan. Ked som mu podala platobnu kartu, ze zaplatim, pozrel sa na mna a hovori: Co, mame sa nechcelo ist do obchodu, ze dala kartu tebe? Som ostala zaskocena z toho, ci sa mam smiat, ci mu nieco nepekne plesnut naspat, tak som len povedala, ze to je moja karta, ze som samostatna domacnost.

Ale zas na jednu Jednotacku predavacku musim povedat pochvalu, je mila, pokeca a zaroven aj dostatocne rychla. A minule jeden pan co bol predo mnou jej vynadal, ze preco tak rychlo blokuje, ze si nestiha ani veci odlozit, ze to neni normalne, tak sme ho tam vsetci sprazili, ze keby stal ako stvrty v rade a pokladnicka by sa hrajkala s kazdym a cakala, kym si pouklada,potom zaplati, ze by jej zas nadaval, ze je pomala... holt niektorych zakaznikov by som tiez ....

ella1
26. aug 2008

buffinko 😀 no dík,a ja ,že niekde tu na okolí...
tak Ga sme už ohovorili.sem už nik nepríde 😀
ale s tým tykaním,ja si nepamätám,že by sa mi také stalo....až na tú kravu vo firme....
inak,škoda,že tu už nie je obchod damini.
tam tá teta bola strašne milá a ochotne všetko povyťahovala......
no a potom je fajn majiteľka solárka DIVA,Deniska.....
zuzula-no s tými uradmi ti to neverím!!!!!!!!! 😀
jáj a našu poštu som tu už poohovárala dosť 😀
no a čerstvá skúsenosť:včera som bola na UP.prišla som tam,bolo 14:05 a pracovnú dobu majú do 15:00
a tá ženská(čo ma mimochodom vytočila hned prvý deň),mi hovorí,že ,,no rýchlo,lebo za chvíľu odchádzame" a ja pozerám na ňu,potom na hodinky,rozmýšľam,že možno končia skôr,lebo možno musia ísť na nejaké školenie alebo čo.....
ale nie,ona sa len ponáhľala!!!!akože keby že tam prídem o päť minút tri,tak ma vyradia,lebo by ma už nezobrala?!?! 😲 😠

gerena
26. aug 2008

baby, musim povedat ze som natrafila na poste na veeeeeeeelmi zlatu a ochotnu kocku............. 😀 😀 na poste sa mi to teda este nestalo........

zato na stanici v befete mi dvihla tlak, ona si tam telefonuje, ludia v rade.........hlaška:pockaj, tu otravuju........daco furd chcu

leva
26. aug 2008

Tiez mam na urady tazke srdce,uz som pisala,no zasa ked sme boli vybavovat pasy,stretli sme na chodbe policajta,boli sme s oboma detmi,pytal sa nas co potrebujeme,no my sme si uz precitali ze dnes niesu strankove dni,tak sme chceli odist,bol taky fajn,zaklopal pani do kancelarie,opytal sa a prisiel nam povedat ze nas pani vybavi,klobuk dolu.

greta24
27. aug 2008

Leva, tiez by som chcela pochvalit urady v Pezinku, mam tam len dobre skusenosti a uplne super su predavacky v BAGETE na Severe 🙂 🙂 🙂

vinka
27. aug 2008

No bola som včera na rehabke v nemocnici.A jedna zamestnankyna(nepoviem,že sestrička)ma prijala zobrala papiere a povedala mi jedným dychom.Tu si stále zaklopete ak máte dáke otázky mna sa nič nepýtajte ja nič neviem pýtajte sa tam maséra.No ostala som bez slova a niíč som sa ani nepokúsila opýtat.Mám pocit,že je tam zbytočný personál.Dnes ked som tam prišla tak lúštila sudoku.hmm...?

ella1
27. aug 2008

no a kto bola tá ženská?

gerena
27. aug 2008

upratovacka urcite nie, podla mojich skusenosti ta je najdolezitejsia.......ta by vsetko vedela 😀 😀

a vratnik

vinka
27. aug 2008

Ani upratovačka ani vrátnik 😀 😀 😀 Patrila medzi personál sestier.Alebo bola takto oblečená.Dnes mi akurát zapísala,že som tam bola.Je ich tam jak hadov a na iné oddelenia zatvárajú pre nedostatok sestier.

ella1
27. aug 2008

by ma zaujímalo,že akú pracovnú náplň teda má.........preto sa pýtam.......

vinka
27. aug 2008

No čo som tam bola sedela za stolom lúštila sudoku a ked niekto prišiel zapísala mu na lístok dalšiu procudúru.A po prípade povedala niekomu chodte do výrivky.A to bolo všetko z tej hodky čo som tam bola.

ella1
27. aug 2008

fíha,takú prácu aj ja chcem 😅

gerena
27. aug 2008

aj ja.........ale sudoku nemam rada..........nemozu byt krizovky? 😵

leva
27. aug 2008

greta24,ja som mala jednu zlu skusenost este asi cca 2,5 roka do zadu,inak v pohode,no ked vravis o bagete,aj v centre su fajn predavacky v tej bagete v pasazi.

vinka
27. aug 2008

Gerena závysí asi od vkusu.Ked chceš aj hlavolamy 😀 😀 Mna zarazila len tá veta na prvý dych.To mi prišlo ako keby to mala naučené na spamät.Takto som potom vyzerala 😕 😲

tribitka
27. aug 2008

joooooooooooooooooooooooooooooj, kolkokrát som sa už pohádala s čašníkmi, predavačkami v obchode....
minule som v jednom dosť drahom podniku v BA "poprosila" čašníka, nech odíde, vyberie si najprv páratko zo zuba, zakaše si košelu a vyberie ruku z vrecka a nech sa ma ešte raz opýta, čo si želám...... to bol výraz tváre, ale urobil to....
alebo dnes v Bardejove, kde je človek rád ak ho predavačka obslúži, tak sme prišli do predajne, kde predavačka tlačila chlieb s reznom, čakali sme tam s mamou asi 3 minúty, ona jedla, úplná ignorácia...... tak som sa jej opýtala, či už náhodou nie je po obednej prestávke (bolo), tak nech láskavo odloží jedlo, obslúži nás a ked nebude mať zákazníkov, nech si to doje......
mama mi povedala, že som drzá,a le ked platím, tak chcem aj nejaké služby..... to v BA, ked príde zákazník do lepšieho obchodu, tak predavačka stojí v pozore.....
strašne ma vytáča Socializmus v niektorých obchodoch..... čo ty zákazník vôbec otravuješ..... 😠 😠

vinka
27. aug 2008

Tribitka správne tak to má byt.Ja som kludná ale ked ma niekto vytočí tak sa neovládam.U nás v aquacity je poslíček.A chodím okolo neho ku výtahu.Je velmi milí a stále sa postavý do pozoru ked vojdem.Už som mu minule povedala nech kludne sedí mna to neruší.Tak sa usmial a hned si sadol. 🙂

tribitka
27. aug 2008

presne vinka, tu nejde o to, že sa chceš cítiť ako niečo viac, ale niekedy ma fakt vytočí, ked ceny majú šialené ale chovanie personálu ako v osobitnej škole...... 😖

vinka
27. aug 2008

Hej to jak v sintre mi spadlo na zem lečo.Hned som sa ospravedlnila a povedala som,že to zaplatím a predavačka.No samozrejme,že to nebudem platit ja.A bola ešte nahnevaná,že to musí odpratat.A v kauflande som rozbila nechtiac jogurt už za kasou a prišla hned iná predavačka,že zavolá upratovačku a či sa nepohnevám ked si prinesiem sama nový lebo nemá koho poslat.A chcela som ho zaplatit a ona,že nie mám si ho vziat ako náhradu za ten rozbitý. 😕 Tak som v šoku ostala.

tribitka
27. aug 2008

noi, vinka, to asi tak ako ked sa nám v jednom hoteli rozbilo okno na toalete,lebo bol prievan.....
do pol hodiny nám ho celé vymenili, a ešte nám priniesli pre mna kyticu ruží a pre drahého flašu vína, ako ospravedlnenie, že nás museli kvôli tomu večer vyrušiť......
ono mi úplne stačí, ak mi predavačka odzdraví pri vchode do obchodu na moje DOBRY DEN......

darina77
28. aug 2008

Tribitka, a tej s tým rezňom vôbec jej to nebolo trapné? To musel byť naozaj estetický pohľad.

nanyka
28. aug 2008

ja som raz vosla do masiarstva a mali evidentne desiatovu prestavku, lebo si davali kavu a cigaretku..ked som vosla, jednoducho polozila predavacka cigaretu bokom a sla ma obsluzit..a salamu chytala rukami od cigariet, vobec si ich neumyla..okrem ineho ma mat nejake rukavice.. ☹ .

vinka
28. aug 2008

A to na predajni fajčila? 😕 No nebola tam iná mesiaren?lebo ja by som asi nekupovala v takom obchode 😕

erikasadek
28. aug 2008

ani ja 😉