Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
29. júl 2008

keby som ja vedela?dvere otvaram az ja rano vsetko je zavrete aj okna koly alarmu-ci boli niekde schovane neviem,no uz su v bezpeci prirody-dufam ze ich nezobne niaky bocian 😉 ,inak horko na hovado neda sa vonku vydrzat,ale idem sa prejst za firmu mame tam krasne cernice 😀

wladka
30. júl 2008

ahojre 😉

wladka
30. júl 2008

emak spieva basnicky pred zrkadlom..po kom to dite je 😀 😀

liska, kde si y?? jaksa mavate???? ved napis.. ak nie ste u nonny.. 😉

titkovamiriam
30. júl 2008

ahoj a hned aj pa-pa ,letim domov z prace zavarat broskine a nieco popiste 😀

mimi109
30. júl 2008

caute my cakame navstevu byvalu spoluziacky s drobcom 😵

vonku nenormalny hic no des 😀

wladka
30. júl 2008

aj tu hic, a potom sa zatiahlo a krupy padali.. 😅

titkovamiriam
31. júl 2008

DOBRE RANKO!no moc ste nepisali 😠 ,u nas tiez sprchlo,ale tak letno-broskine zavarene aj kolacik som robila 😀 ,ten uz ,,nezije,,.

mimi109
31. júl 2008

jaaaaaj kolacik dala by som si 😀 Miriam nabuduce napis o den vopred ze bude kolac spravime ti prepadovku 😀

no my sme sa konecne rozhodli pre dovcu, 22.8 ak sa nam nic nevysmoli ficime do Chorvatska uz a tesiiiiiiiiiiim 😵

wladka
31. júl 2008

mimi, superrr... planujeme aj my 😉 croatia.. juj, na ostrov rab, ze je tam piesok 😉

inak, kuk album, sme vynovene.. obe mame mikado 😀

wladka
31. júl 2008

hm,..a taky fajny kysnuty kolaaaac.. alebo slivkove gule 😝 ...zajtra daco vymnysliiiim 😀

mimi109
31. júl 2008

wladi mi Biograd na moru tiez pieskova plaz 😉 idem kuk foto, ja som nedavno tiez daco ponahadzovala nove

mimi109
31. júl 2008

no teda kocky ste obe 😉 hehe teraz ma napadlo ze sak som album zmazala 😅

adriana111
31. júl 2008

ahojte 🙂

wladka, zlate ste obidve 😀 ja tiez rozmyslam o nejakom novom zostrihu, ale baby nechavam s dlhymi vlaskami. je s tym sice kopec roboty, ale obe maju huste vlasy a mna bavi cesat ich a zapletat im vrkoce 😎 a hlavne si ich kratkovlase neviem predstavit 😲

mimi - len chodte na dovolenku, treba vypadnut od tych vsednych starosti, ja som tiez rada, ze sme boli. aj ked najradsej by som isla na dalsiu 😎 , len ma z prace nepustia 😠 ale niekedy ma chyti taka cliva nalada, pozeram fotky a rozmyslam o dalsom babatku 😔 zvycajne ma to sice prejde, ale polovicka by bola celkom za. ved uvidime... 😀

wladka
31. júl 2008

mimi, super.. len chodte, veru.. sla by som aj jaaaa 😉 ..ale uvidim podla vysledkov.. bola som v utorok na vbiopsii krcka maternice.. a uvidim, co.. 😉

adi, to aj ja.. len emi mala uz tie kucery paperove, bolo to treba strihnut.. a necham jej to naraaast 😉

tretieee?? ty 😉 ..my este druhe nic.. 😀

adriana111
31. júl 2008

ak by sme chceli tretie, tak by som sa mala rozhodnut co najskor, pretoze biologicke hodiny "tik-tak" 😉
ale vy mladice mate este kopec casu 🙂

gabika146
31. júl 2008

caute ja balim na ovolenku v sobotu odchadzame boze pojdeme ako na mesiac a ideme na tyzden tolko veci ale uz sa tesim hadam aj pocko vide 😀
wladi ake ste zlate 😉
aj my pracujeme na druhom ale zatial sa nedari
mimi dvd stale nie su ☹

wladka
31. júl 2008

adi, chodte na tretie.. do tretice urcite chlapisko 😉 ..ale nech je zdrave, to je dolezitejsie..

gabi, diiik.. a vam peknu dovcuuuu 😵 ..tam sa zadariii 😉

adriana111
31. júl 2008

gabika, peknu dovolenku a uspesne snazenie 😉

wladka
1. aug 2008

cafte..

mne emi v noci spadla z postele 😕 ,a to je 170x200 😅 ,.. ajjajaj.. poplackala, a spali sme dalej.. inak, vcera som 1x skusila obycajne mliecko, plnotucne.. bez problemov vypila.. 😉 s troskou cukru 😅 ..

aky vikend mate? 😉

gabika146
1. aug 2008

dobre ranko mne sa ma maly take polohy ze si vzdy myslim ze spadne a on sa vzdy pekne otoci ale ja sa nevyspim 😀
my dovolenkovy 😀

nelinka
1. aug 2008

ahojte babenky, daaaaaaaaaaaaaaavno som tu nebola. akurat mam troska casu tak aspon POZDRAVUJEM VSETKYCH ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ako mate? ja nic moc v kuse jeden kolotoc stavba - skola -natalka -stavba-skola-natalka...............

bleeee

najradsej by som niekde vypadla ale bohuzial nemozem bo chceme skolaudovat dom

ale uz konecne bude koniec - teda kvazikoniec......este kopec roboty ale aspon uz pomalovane, podlahy dane, namontovat svietidla, osadit linku a .......

sice este vonku ovakovat nam treba ale to uz ma az tak netrapi

a deturence vase ako? my mae akesi problemy so sopanim cez den
najpr vstavala natalka neskoro asi okolo deviatej az pol desiatej a cez obed samozrejme nespala.........
potom som ju budila rano a pol siedmej ale nespala tiez naobed nic....uffff
a za ten cas co teraz vkuse prsalo tak sa ani neunavila samozrejme kedze sa vonku nedalo ist ta odvykla spat cez den
aj ked ju unavim a sa vychodime aj do kopca, behame , salime sa a ona nic ani na sekundu ocka nezavrela ☹ ☹ ☹

ale zato vecer o osmej uz spi ako zarezana az do rana........

ale myslim ze to spanie cez obed narusilo aj to ze sme jej uz nedavali cumel.... a okrem toho sa naucila preliezat postielku..... dokonca i ked jej vyberiem palicky tak radsej prelezie cez bok 😲 😲

a aka je prefikana.....juuuj......

konecne sa rozhovorila........lebo doteraz len zaklady ......
a nocnik? .... ani zapana....doteraz aspon si sadla kazde rano na nocnik sa vypiskala, i cez den ked som ju posadila na nocnik ta no problemo sa vypiskala ale teraz neviem co sa jej stalo......uz len ked vidi nocnik ta vrieska.....neviem ci sa jej daco neprihodiloo u svokry lebo ju mala nastarosti asi tyzden kym som ja malovala s mojou mamou v dome..... svokra ma zvlastne vychovavacie metody....ved viete .... dedina, zastarale zvyky a..... vrrrr...dakedy az nervy mam ked mi daco povie ze dakedy bolo tak a tak a dnes to musi byt tiez tak........
och keby ste videli ako ju obliekla na prechadzku ked sli k nam sa pozriet na dom.... cipana....az som sa ja hanbila.... poroste totalny nevkus.....ale to na inu temu ... 😖

heh musim utekat bo mala sa hraje s domacim kinom....si sama vlozi a pusti dvd a potom sa hraje so zvukom 😠

zatial pa este dojdem ...

mimi109
1. aug 2008

caute tak sme boli dnes dovcu zaplatit , 22.8 odchadzame 😵

gabi no ak ti to nedojde kym sa s dovci vratite tak ti ich este raz napalim a poslem doporucene nech mam od toho papier 😉 a uzite si dovcu a pekne sa stade vratte 4 😀

neli caf ze sa ozves,a le mas toho chuda moc,a le sikulka zvladas vsetko 😉

wladi my sme na plnotucnom krabicovom od cca roka a pol a pohoda 😉 a bez cukru ti ho nevypije ?

nelinka
1. aug 2008

my sme na nutrilone od 3 mesiacov a krabickove mlieko pijeme od roka a pol

wladka
1. aug 2008

neli, vkus nevkus.. co narobis, hlavne je, ze ti ju doniesla zivuu 😀 😉 ..inak, sucitims tebou..aj aj som an o haaaaklivaaa 😉

mimi, zavidiiii ..v dobrom.. autom frcite? 😉.. bez cukru mi nevypila francuzke.. je to len pol lyzicky.. tak si z toho nerobim vedu 😉 ..sladke cokoladky, cukriky ani neje - okrem ovocia, takze v mliecku nech ma troska sladkeho 😉

mimi109
1. aug 2008

wladi hej autom, akurat som dnes spisovala zoznamy co anm treba vziat tam, co este kupit, juj uz sa tesim,a el aj bojim sa tej cesty 😖

wladka
1. aug 2008

mimi, ked pojdete na noc, myslim, ze to malinka uplne v pohode zvladne 😉 ...

mimi109
2. aug 2008

wladi hej na noc, vyrazame o 18.00 , mala myslim bude pohoda, urcite bude spat,ale Majo 😀 ci v pohode odsoferuje tych 10 hodin , urcite s prestavkami, no ved snad bude vsetko OK, nejdem radsej stresovat

nelinka
2. aug 2008

ahojte
wow a ja chcem niekam ist.........
mimi, ticho zavidim 😒

titkovamiriam
4. aug 2008

mimi supeeer 😀

ja som mala v piatok dovcu a cely predlzeny vikend som stravila s marekom a polovickou pri vode,okrem toho som po veceroch stihla zavarat 😀

dnes som v labaku sama-jeden kolega je u lekara a veduci dovolenkuje doma na Orave-inak aj tam by som sa hned kukla 😀

tak pekny horuci dnicek 😀

mimi109
4. aug 2008

krasny slnecny den mame zas 😀

no ja len vas pozdravim a frcime do obchodu a vonku, poobede do mesta, dufam ze nepride zas burka, za posledne 3 dni pravidelne burky poobede su tu 😠