Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
19. aug 2008

vidis a ja by som povedala ze slana voda a vzduch jej mozu len polepsit 😠 .pozri ak vies co robit keby... tak je to ok a neboj uzijete si to. 😀

mimi109
19. aug 2008

no dufam aj ja ze to bude ok, inak super fotecky si dala 😉

gabika146
19. aug 2008

ahojte no mimi uz sa to s vami taha dlho ale myslim si ze more jej nemoze ublizit
my sa chystame do mesta za kamoskami na kavu dnes je pekny den
maly od vcera stale opakuje maminka ubiiim ta 😀 je taky sladky
v nedelu som sa nahnevala a dala mu plienku lebo ma hnevalo ze sa stale pokakava do slipou a predstavte si vcera sa krasne pytal ani raz sa nepocikal ani nepokakal 😀

titkovamiriam
19. aug 2008

mimi dik 😀
gabi super 😀
ja sa po robote chystam s marekom na ihrisko kde mame cukraren a predajnu langosi,je to tam super pod orechom-velke pieskovisko s hrackami,hojdacky a hlavne vynikajuca kafe -latte 😀

wladka
19. aug 2008

mimi, dovcu zvladnete..pevne verim 😉 .. nemysli na to, nestrachuj sa. aby si to zbytocne nevyvolala.. a uzite si to.. 😉

titkovamiriam
19. aug 2008

este hodku v praci ☹ ,dnes je znovu pekne teplo 😀

mimi109
20. aug 2008

bre ranko, my sme pred chvilu vstali 😀 ideme sa napapat a frcime do mesta, dnes je zas krasne jupiiiiiiiiiiii

pekny den kocky 😵

titkovamiriam
20. aug 2008

ahoj! no co cestovna horucka uz vrcholi!!! 😀

gabika146
20. aug 2008

ahojte aj tu svietilo slnko ale uz je tak vseliak ale teplo
my sa cyhstame do mesta rozpadli sa nam sandalky uz druhe tento rok 😠

titkovamiriam
20. aug 2008

ahoj aj u nas je teplo marekovi sandalky vydrzali ved by som im dala za 850sk 😠 ,ale rozpadli sa mu tenisky z toho smykania na smykacke-tak som mu kupila uz take botky aj na jesen 🙂 .

gabika146
20. aug 2008

no my sme kupovali u batu v nitre za600a rozpadli sa nam teraz cakam pokial kamarat pojde do nitry a zanesie nam ich na reklamaciu 😒

titkovamiriam
20. aug 2008

tak to teda reklamuj,zaruka na ne je,ja si tiez vsetko odkladam a ked nieco aj reklamujem.mam rada tesco-tam ti zoberu reklamaciu a je ,nic sa nepytaju ,vratia peniaze a hotovo.ja topanocky kupujem u nas v takej malej obuvi tusim maju znacku tripex alebo tak akosi je to slovensky vyrobca a robi krasne botky.

titkovamiriam
20. aug 2008

maju znacku tripos,trosku som to pomotala www.tripos-sk.sk

wladka
20. aug 2008

ahojte..

nam sa nic nerozpadava, nastastie 😔 😝 .. zatial vsetko drzii.. 😉

inak, od zajtra budem off, ideme s emkou do brna, k byvalym spoluziackam.. a jedna z nich am v piatok svadbu, tak nas pozvala.. sa tesiiiiiiiim 😵 ..

tak sa mi tu majkajte krasne, a posluchajte 😎

gabika146
20. aug 2008

no kupili sme za dobru cenu chvalabohu
wladi tak si to uzite a kde mame fotky z oslavy???

mimi
20. aug 2008

vladi, prijemny pobyt a dobre sa zabavte na svadbe!!! 😉

gabi, vy sa ako mate? uz ste kupili to auticko? Ja som uz stihla na nasom aute zbierat predny blatnik po ceste 😅 musela som ist do najblizsieho obchodu kupit pevnu pasku a noznice, aby som to aspon dajako uchytila 😅

mimi109
21. aug 2008

caute baby ja len na skok, uz baliiiiiiim 😀 zajtra frcime

wladi tak prijemnu zabavu, uzite si na svadbe, jaj Emka sa vytancuje 😉

mimi to sa ti ako s tym blatnikom podarilo 😅

no ja muism zajtra este rano ist ku zubarke, ako naschval ma zub rozbolel 😠 😠 😠

gabika146
21. aug 2008

ahojte ano uz mame auticko a sme strasne spokojny velky kufor a viac priestrane a to sme mi potrebovali 😀
akurat sa chystam od septembra na voidicak som zvedava ci spravim ja stresak hadam auto vydrzi lebo nieje este ani splatene 😀
idem dnes do prievidze s kamoskou omrknut nejaky kociar pre ich mimi tak pa a pekny den

mimi
21. aug 2008

mimi, statsnu cestu a hlavne krasnu dovolenku, nech vam pocasie vyjde!!!! 🙂 🙂 Oslavite MAriannkine narodky tam? Vsetko najlepsie jej prajeme, keby si sa nahodou tu neukazala!!! cmuk, cmuk 😵

gabi, kufor vyuzijete, to mi ver 😀

mimi, mame nizky podvozok a ked parkujem blizko obrubnika, tak to vypadne 😅 ale, ked sa manzel vrati, tak to dajako opravi, len teraz budem musiet takto jazdit a modlit sa, aby mi to niekde po ceste totalne nerachlo 😖

titkovamiriam
21. aug 2008

mimi dobreeee 😅 ,my mame auto tiez momentalne mimo,narazil nam ho rychly sialenec ked dobrzdoval na cervenu a samozrejme ze mame aj tuknuty predok co to dostalo dalsie auto a co este cert nechcel ty sialenci to auto ukradli tak je poistovna cela happy ☹

mimi109
21. aug 2008

mimi dakujem krasne, no mala bude mat narodeniny tam, ale oslavime ich doma po navrate z dovolenky, ten prvy septembrovy vikend

inak to auto, no to potesi 😖

my sme boli v utorok v autoservise daky ventil tam odisiel ci co tak 5000 v cudu , no ma skoro drblo pred dovoelnku,ale hlavne ze to spravili radsej teraz ako dakde po ceste keby sa nam to poserinkalo 😅

mimi
21. aug 2008

mimi, tak to je statsie, ze sa na to prislo doma, horsie by to bolo, keby sa vam to stalo tam, predsa idete na dlhu cestu....
Inac, auto su riadne vydavky, ked mi svokor povedal, kolko nas bude stat ten novy blatnik, tak ma skoro porazilo 😠

ozaj mimi, minuly tyzden som sla k zubarovi do Krasna, ale zabudla som odbocit a ocitla som sa v Cadci 😀 😀

mimi109
21. aug 2008

jej skoda ze si neprezvonilamohal si dojst na kafe 😉

mimi
21. aug 2008

mozno na buduce, ked nepojdem k zubarovi 😅

mimi109
21. aug 2008

no budem rada 😉

mimi109
21. aug 2008

no kocky nakolko neviem ci sa tu este zajtra dostanem,aj ked odchadzame az ku veceru, uz teraz sa s vami lucim , drzkjate sa vsetky, deticky nech su zdrave, nastavajucim oslavencom prajeme vsetko najlepsie,majte saaaaaaaaaa, ozvem sa o 10 dni 😵

gabika146
21. aug 2008

mimi uzite si dovolenku poriadne sa vykupte a rychlo sup sup naspat na mk teskame sa na fotky

titkovamiriam
22. aug 2008

mimi vela slniecka a hlavne vela pohody a malej aby ju nic netrapilo 😀

wladka
24. aug 2008

cafte.. my supersky sme sa mali.. 😵

mimi, bltanik lepiacou.. no ty si vymyselnicka 😀 😉 , a kedy odbocis do nitrry??? 🙂

fotky pridam, ak nebudu vacsie ako je limit 😲 😀 ..idem tro skusit..