• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
ahojte a dobre ranko! :grinning:
25. aug 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, miriam, ty uz zarezavas v praci, vsak?

wladi, super, ze ste si uzili!! no a zase si nemysli, ze som kupila priesvitnu pasku na ten naraznik :grinning: :grinning: to bola cierna, bolo na nej napisane, ze na auto, zahradu a atd.... zatial to drzi, vcera som skusila jazdu po lesnej ceste :grinning:
svokor sa s tym dodatocne pohral, urobil mi tam take maslicky, esteze nie su ruzove :grinning:
25. aug 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pracujem ako diva :grinning:

a mohol ruzove bola by si original :grinning:
25. aug 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, sa smej, vsak teraz chodim ako pipi, cakam, kedy ma uz len policajti zastavia a spytaju sa ma, co to tam mam za umelecke dielo :grinning: :grinning:

ako v praci? ako dlho uz pracujes? mna to caka buduci rok, normalne som si uz zvykla byt na materskej :sweat_smile:
25. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujem od maja a s marekom je babicka.
25. aug 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, aj ja som si zvykla... ale popri skole to budes mat dobre, ze si na materskej..viac casu na studium, nebude to take hekticke.. :wink: ..druhe babulko neplanujete??

miriam,cafko :grinning:
25. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko! aj ja chcem do skoly! :grinning: - radsej nie uz by som nemala tu trpezlivost
26. aug 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hohohom, nikoho tu neniii :confused: :sweat_smile:
28. aug 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wladi cauko kde mame fotky z vasej oslavy my mame oslavu teraz v sobotu dali sme tortu motorku penovu uvidim aka bude dufam ze dobra :wink:
my sme vcera a ani dnes nespali na obed vcera sa zobudil o10 a dnes po 9 tak uz ho nedavam a vecer o 8.30je hotovy :grinning:
dnes mame stretko baby z netu tak s atesim
no ale my ako augustovky sa asi nikdy estretneme :angry:
28. aug 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravdfa :angry: ..

inak, fotky z oslavy som skusala, ale su az privelke 2MB.. :unamused: musim ich pozmensovat, ale netusim kde.. :confused: ..popytam sa niekoho na to, bo mam novy windows :unamused:

inak, som prestastna.. vysledky ok, je zto nezhubne.. :wink: ale sarapatu mi robi ten zapal, a je dost chronicky.. :unamused: tak som na atb..
28. aug 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi a coze mas????? :wink:
28. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, mala som tam nejake nalezy, na krcku maternice.. bola som na biopsii, dalto na histologiu, a ta nepotvrdila nador.. ze to je nezhubne.. :wink: , a ze tie nalezy su nasledkom tych zapalov..
28. aug 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. aug 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky tak uz sme domka :dizzy_face: bolo super , pocasie krasne ale nenormalne horuce, more cistucke, cesta va ute dlhaaaaaaaa, jaj ale som rada ze sme uz doma :grinning:

co tu mate noveho?
31. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, to sa tesim,ze ste v poriadku :slight_smile: na svk.. tesime sa na fotky :wink:
31. aug 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ahoooj, tak uz ste domka? krasne fotecky!!! ako dlho trvala cesta?

wladi, esteze tak!
1. sep 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi, ano dosli sme v sobotu v noci, no zo soboty na nedelu
cesta tam aj nazad trvala cca 12 hodin
1. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davali ste si aj prestavky? Majo celu cestu sam soferoval? Ked sme sli do CH, cesta nam trvala 10 hodin a bolo to fakt umorne, cestu tam aj naspat lialo ako z krhly, ale uz je to za nami...
1. sep 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z Cadec do Biogradu to je tych 12 hodin, tam sme sli v noci tak sme mali aj dlhsiu prestavku lebo Majo si potreboval pospat,uz bol unaveny lebo len on soferoval a domov sme sli cez den tak sme mali len cik pauzy :grinning:
1. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supsr fotky :wink: . a malej dotatocne vsetko naj naj k narodeninkam.. a samozrejme aj ostatnym oslavencom :wink: .. my sme tak predeleni, prva polovica v prvej polke, a druha v druhej polke :grinning: ..
1. sep 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, aj my Gabikinmu Kubkovi dodatocne vsetko najlepsie prajeme, cmukycmuk
2. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE DAKUJEME
veru mimi bolo va co zavidiet :wink: pekne fotky marianka vyzera ako riadna babizna my sme zacali trochu soplit hadam to rychlo prejde
2. sep 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj nasa je soplava kasle slzia jej oci, jak sme dosli domov 2 dni an to dostala nadchu, asi ten prechod z tepla do zimy spravil svoje :unamused:

mali sme ist dnes na 2r ockovanie ale nam ho doktor presunul ked ej prechladnuta na dalsi tyzden
2. sep 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj si zistila nieco na tej poste ohladom dvd??
2. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majo sa tam mal ist dnes pytat dufam ze nezabudne, ale uz ma to nenormalne ser...ie :frowning2:
2. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tak ked nieco zistite daj vediet :wink:
3. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde ste vsetky????uzivate si leto ktore sa nam vratilo?
ja mam dnes s tretko s kamoskami z byvalej prace tak sa vecer strasne tesim zaciname uz o8 do rana sa hadam stihneme vsetky vykecat :grinning:
5. sep 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute a tu co je tak ticho :confused: :sweat_smile:

my sme uz zdrave, pondelok frcime na ockovanie, nedelu mame oslavu malej narodenin a zrovna ma vtedy aj meniny tak to bude 2 v 1 :grinning:

gabi do IP som ti pisala ohladom tych DVD
5. sep 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: vzduchoprazdno?? ci presnejsie.. virtualprazdno?? :grinning: :wink:

pekne leto, ze?? :grinning:
7. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok